10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

outdoorshops.cz

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Sea to Summit Dámská karimatka Comfort Light Self Inflating Women's velikost: Large Sea to Summit Dámská karimatka Comfort Light Self Inflating Women's velikost: Large
Sea to Summit Dámská karimatka Comfort Light Self Inflating Women's velikost: Large

Naše dámská matrace Women’s Comfort Light™ S.I. je navržena tak, aby splňovala jedinečné potřeby vycházející z ženské fyziologie. Je teplejší, velmi pohodlá a ideální pro použití po celý rok. Silnější vrstva izolační pěny a menší Delta Cores™ v klíčových zónách zajišťují více tepla a lepší izolaci…

můžete mít 4.12. - 5.12.

Sea to Summit Miska X-Seal & Go Set velikost: Small, barva: žlutá Sea to Summit Dámská karimatka Comfort Light Self Inflating Women's velikost: Large
Sea to Summit Miska X-Seal & Go Set velikost: Small, barva: žlutá

X-Seal & Go je řada skládacích nádob na potraviny s těsnícími uzávěry. Víčka opatřená závitem se snadno používají a zaručují, že se vám z nádoby nic nevyleje. Pokud misky zrovna nepoužíváte, můžete je složit a nezaberou vám v batohu skoro žádné místo.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Sea to Summit Karimatka UltraLight Mat velikost: Regular Sea to Summit Dámská karimatka Comfort Light Self Inflating Women's velikost: Large
Sea to Summit Karimatka UltraLight Mat velikost: Regular

Naše matrace UltraLight™ mají jednovrstvou konstrukci vzduchových pružin se střední hustotou, která dělá z těchto matrací ty nejmenší a nejlépe sbalitelné při zachování vysokého pohodlí. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Sea to Summit Karimatka UltraLight Ins Womens velikost: Large Sea to Summit Karimatka UltraLight Ins Womens velikost: Large
Sea to Summit Karimatka UltraLight Ins Womens velikost: Large

Dámské matrace mají specifický tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. U této matrace kombinujeme Exkin Platinum® a silnější izolační vrstvu THERMOLITE® s jednou vrstvou vzduchových pružin se střední hustotou pro pohodlnou, teplou, lehkou a po sbalení malou matraci.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax prací prášek Tech Wash 1 litr Sea to Summit Karimatka UltraLight Ins Womens velikost: Large
Nikwax prací prášek Tech Wash 1 litr

Šetrný prací prostředek pro praní v pračce nebo praní v ruce. Chrání impregnaci voděvzdorného oblečení a vybavení do přírody. Bezpečně čistí, obnovuje prodyšnost a voděodolnost.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Wash-in TX.Direct 1 litr Sea to Summit Karimatka UltraLight Ins Womens velikost: Large
Nikwax impregnace Wash-in TX.Direct 1 litr

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax prací prášek Wool Wash 5 litrů Nikwax impregnace Softshell Proof - Spray 300 ml
Nikwax prací prášek Wool Wash 5 litrů

Šetrný prací prostředek na funkční spodní prádlo a ponožky vyrobené z vlny a vlněných směsí. Pere bezpečně, jemně, oživuje strukturu materiálu, urychluje schnutí a zlepšuje odvod vlhkosti. Láhev 1 litr vystačí na 100 pracích dávek po 10 kusech oblečení.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Nubuk a semiš spray-on 125 ml Nikwax impregnace Softshell Proof - Spray 300 ml
Nikwax impregnace Nubuk a semiš spray-on 125 ml

Impregnace ve spreji Nubuk a semiš 125 ml, udržuje pevnost, prodyšnost a snadno se používá. Ideální pro obuv, kde jsou použity membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX a mnohé další. Objem 125 ml.Účinný impregnační prostředek určený pro nubukovou a semišovou obuv.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Softshell Proof - Spray 300 ml Nikwax impregnace Softshell Proof - Spray 300 ml
Nikwax impregnace Softshell Proof - Spray 300 ml

Impregnační prostředek pro softshellové oděvy. Doporučeno pro výrobky se savou podšívkou. Zvyšuje voděodolnost a zároveň poskytuje optimální prodyšnost materiálů. Snadné použití pomocí mechanického rozprašovače.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Spray-On TX.Direct 300 ml Nikwax impregnace Spray-On TX.Direct 300 ml
Nikwax impregnace Spray-On TX.Direct 300 ml

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Doporučeno pro výrobky se savou podšívkou. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů. Snadné použití pomocí mechanického rozprašovače.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax prací prášek Down Wash Direct 1 litr Nikwax impregnace Spray-On TX.Direct 300 ml
Nikwax prací prášek Down Wash Direct 1 litr

Nový Down Wash Direct je prvním výrobkem speciálně navrženým k čistění a údržbě přírodního a hydrofobního peří. Poskytuje snadné řešení pro péči o oblečení a spací pytle plněné přírodním i ošetřeným peřím.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax prací prášek Wool Wash 1 litr Nikwax impregnace Spray-On TX.Direct 300 ml
Nikwax prací prášek Wool Wash 1 litr

Šetrný prací prostředek na funkční spodní prádlo a ponožky vyrobené z vlny a vlněných směsí. Pere bezpečně, jemně, oživuje strukturu materiálu, urychluje schnutí a zlepšuje odvod vlhkosti. Láhev 1 litr vystačí na 20 pracích dávek po 10 kusech oblečení.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Atsko SNO-SEAL impregnace z pravého včelího vosku 100 g Atsko SNO-SEAL impregnace z pravého včelího vosku 100 g
Atsko SNO-SEAL impregnace z pravého včelího vosku 100 g

Sno-Seal® je impregnační přípravek z pravého včelího vosku, který chrání kůži před deštěm, sluncem, sněhem a solí. Výjimečně dobře odpuzuje posypovou sůl a tím zabraňuje tvoření skvrn na obuvi.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Wash-in TX.Direct 300 ml Atsko SNO-SEAL impregnace z pravého včelího vosku 100 g
Nikwax impregnace Wash-in TX.Direct 300 ml

Impregnační prostředek pro voduodpudivé prodyšné oděvy. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Čistící gel na obuv 125 ml Atsko SNO-SEAL impregnace z pravého včelího vosku 100 g
Nikwax impregnace Čistící gel na obuv 125 ml

Čisticí prostředek na veškerou venkovní a sportovní obuv. Vhodný k čištění veškeré obuvi z kůže, nubuku, semiše, softhellu a textilie. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru. Bezpečně čistí, obnovuje prodyšnost a vzhled.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Nubuck & Suede Proofing 125 ml Nikwax impregnace Nubuck & Suede Proofing 125 ml
Nikwax impregnace Nubuck & Suede Proofing 125 ml

Impregnační prostředek na nubukovou a semišovou obuv. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi. Prodlužuje životnost a funkčnost. Snadné použití pomocí houbičkového aplikátoru. Doporučeno pro membrány Gore-Tex, SympaTex, eVENT, PTX membrane a další.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax Impregnace Polar Proof 300 ml Nikwax impregnace Nubuck & Suede Proofing 125 ml
Nikwax Impregnace Polar Proof 300 ml

Impregnační prostředek pro fleece, vlnu a syntetická vlákna. Zvyšuje voděodolnost a obnovuje prodyšnost materiálů. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Vhodný pro lyžařské syntetické vrstvy, fleece, Polartec a ostatní.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Atsko SPORT-WASH prostředek na praní 1 litr Nikwax impregnace Nubuck & Suede Proofing 125 ml
Atsko SPORT-WASH prostředek na praní 1 litr

Prací prostředek Sport-Wash® je spolehlivý pro použití na všechny prací textilie, a přitom je dostatečně účinný, aby odstranil pachy i nejodolnější skvrny (např. od hlíny, krve a trávy).

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax prací prášek Down Wash Direct 300 ml Nikwax sada prací prostředek Down Wash.Direct a impregnace Down Proof (300 + 300 ml)
Nikwax prací prášek Down Wash Direct 300 ml

Nový Down Wash Direct je prvním výrobkem speciálně navrženým k čistění a údržbě přírodního a hydrofobního peří. Poskytuje snadné řešení pro péči o oblečení a spací pytle plněné přírodním i ošetřeným peřím.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax sada prací prostředek Down Wash.Direct a impregnace Down Proof (300 + 300 ml) Nikwax sada prací prostředek Down Wash.Direct a impregnace Down Proof (300 + 300 ml)
Nikwax sada prací prostředek Down Wash.Direct a impregnace Down Proof (300 + 300 ml)

Down Wash Nový Down Wash Direct je prvním výrobkem speciálně navrženým k čistění a údržbě přírodního a hydrofobního peří. Poskytuje snadné řešení pro péči o oblečení a spací pytle plněné přírodním i ošetřeným peřím.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax prací prášek Base Wash 1 litr Nikwax sada prací prostředek Down Wash.Direct a impregnace Down Proof (300 + 300 ml)
Nikwax prací prášek Base Wash 1 litr

Šetrný prací prostředek na syntetické funkční spodní prádlo a ponožky. Pere bezpečně, jemně, oživuje strukturu materiálu, urychluje schnutí a zlepšuje odvod vlhkosti. Láhev 1 litr vystačí na 20 pracích dávek po 10 kusech oblečení.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax Impregnace Cotton Proof 300 ml Nikwax impregnace Kondicionér na hladkou kůži 125 ml
Nikwax Impregnace Cotton Proof 300 ml

Impregnační prostředek pro oděvy a vybavení z bavlny a bavlněných směsí. Zvyšuje voděodolnost, obnovuje prodyšnost. Snadné použití v pračce nebo v ruce. Vhodný pro plátěné a bavlněné stany, přístřešky, slunečníky atd.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Softshell Proof 300 ml Nikwax impregnace Kondicionér na hladkou kůži 125 ml
Nikwax impregnace Softshell Proof 300 ml

Impregnační prostředek pro oděvy z měkkých tkanin typu softshell. Zvyšuje voděodolnost a zároveň poskytuje optimální prodyšnost materiálů. Snadné použití v pračce nebo v ruce.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Nikwax impregnace Kondicionér na hladkou kůži 125 ml Nikwax impregnace Kondicionér na hladkou kůži 125 ml
Nikwax impregnace Kondicionér na hladkou kůži 125 ml

Ošetřující a impregnační prostředek na koženou obuv. Změkčuje, oživuje a obnovuje vlastnosti kůže. Udržuje kůži v pružném stavu. Zabraňuje vysychání a lámání kůže. Vhodný pro rozchození nových kožených bot. Zvyšuje voděodolnost, udržuje prodyšnost a pevnost obuvi.

můžete mít 4.12. - 5.12.