Praqia Stříbrné náušnice NA5125
790 Kč

Blýskavé červené kamínky, zdobící zajímavé stříbrné srdíčkové náušnice, se budou krásně lesknout a zářit na slunci i ve večerním osvětlení.

Praqia Šňůrkový náramek Nekonečno
293 Kč

S láskou vyrobený náramek ze saténové šňůrky zdobený stříbrným nekonečnem. Šňůrka je posuvná, velikost náramku jde jednoduše upravit.

Praqia Dětské stříbrné náušnice NA8036
590 Kč

Něžným dívčím ouškám budou slušet zdobené červené hvězdičky ze stříbra. Mohou být doplněny stejnou červenou stříbrnou hvězdičkou na stříbrném řetízku.

Praqia Dětské stříbrné náušnice Vzdálená hvězda
443 Kč

Stříbrné hvězdičky se zářivým středem přiletěly z daleka, možná až z rudé planety Mars. Upoutané v náušnicích jsou připraveny pro budoucí kosmonautky. A mohou k nim mít i přívěsek na řetízku!

Praqia Stříbrné náušnice Genia
1 290 Kč

Milovnice minimalismu jistě zaujmou jednoduché stříbrné náušnice, jejichž jedinou ozdobou jsou jemné modré kamínky. Můžete nosit spolu se stříbrným přívěskem stejného vzhledu, zavěšeným na stříbrném řetízku.

Praqia Stříbrný náramek Roman
2 490 Kč

Elegantní náramek, složený ze spojovaných stříbrných plíšků, zdobený velkým množstvím bílých kamínků, učiní obyčejné chvíle neobyčejnými.

Praqia Stříbrný přívěsek na řetízku Spring Flowers
990 Kč

Sakurový květ je symbolem ženské krásy, něžnosti a půvabu. Proto jsme vytvořili tento úžasný dvoudílný stříbrný přívěsek na řetízku prodloužené délky 49 cm. Šperk je opatřen ochranným rhodiováním.

Praqia Dětské stříbrné náušnice Andílek
590 Kč

Roztomilý andílek s blýskavými křídly v podobě dětských náušnic přináší radost a bezpečí. Lze k nim dokoupit stříbrný řetízek s přívěskem se stejným andílkem.

Praqia Šňůrkový náramek Kříž
390 Kč

S láskou vyrobený náramek ze saténové šňůrky zdobený stříbrným křížkem. Šňůrka je posuvná, velikost náramku jde jednoduše upravit.

Praqia Stříbrné náušnice Perseidy
990 Kč

Noční obloha je poseta letícími hvězdami. Některé se jen mihnou, jiné do ní vepíší delší dráhu, pak zmizí a zůstane po nich hvězdný prach. Vaše přání připomenou stříbrné náušnice.

Praqia Stříbrný náramek Sofie
490 Kč

Oblíbený řetízkový náramek se vsazenými stříbrnými kuličkami, s možností upravit při zapínání jeho délku až na 21 cm.