Stylies Tukan výkonný a inteligentní ventilátor-26%
3 990 Kč 2 940 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylies Tukan je pokročilý ventilátor s vysokým výkonem a komfortním provozem, který se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám. Inteligentní režim sám reguluje rychlost proudění vzduchu podle teploty místnosti. Nabízí také oscilaci v různých úhlech a časovač pro přizpůsobení délky provozu.

Winix Tower QS čistička vzduchu s bezdrátovým reproduktorem
7 990 Kč

Winix TOWER QS je revoluční designová čistička vzduchu, která kromě účinného čištění vzduchu nabízí přehrávání hudby pomocí integrovaného Bluetooth reproduktoru od legendární značky JBL. Čistí vzduch ve čtyřech stupních a je vhodná do větších prostor, jako jsou např. obývací pokoje nebo kanceláře.

Winix ZERO PRO čistička vzduchu
8 490 Kč
+ doprava zdarma

Čistička vzduchu Winix ZERO PRO je nejvyšším modelem inteligentních čističek Winix. Přináší špičkovou filtraci s nadstandardním technickým provedením a vysokým výkonem za velmi příznivou cenu. Nabízí plně automatický režim se dvěma senzory kvality vzduchu a 5stupňové čištění s účinností 99,97 %.

Winix ZERO čistička vzduchu
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Inteligentní čistička vzduchu Winix ZERO s plně automatickým režimem čistí vzduch ve čtyřech stupních. Je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace. Potěší vás neobyčejně vysoký výkon, vysoká účinnost a velmi nízká spotřeba energie.

Winix ZERO N čistička vzduchu
4 990 Kč 3 990 Kč
+ doprava zdarma

Malá inteligentní čistička vzduchu Winix ZERO N s automatickým režimem čistí vzduch ve třech stupních. Je vhodná do menších prostor, jako jsou např. ložnice, dětské pokoje nebo kanceláře. Nabízí jednoduché ovládání, nenáročnou údržbu a možnost barevného přizpůsobení vašemu interiéru.

Stylies Lacerta přenosný ventilátor-31%
790 Kč 540 Kč

Akce

Stylies Lacerta – malý, nenápadný a překvapivě účinný přenosný ventilátor. Když udeří vedra, Lacerta vám zpříjemní pobyt doma nebo v kanceláři. Využijete ho také při cestování tramvají nebo třeba v čekárně u lékaře. Díky svým rozměrům se vejde do každé kabelky, batohu nebo tašky.

Stylies Tara stolní ventilátor s 3D oscilací-16%
2 490 Kč 2 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylies Tara je výkonný ventilátor vzduchu, který splňuje vysoké nároky na komfort s minimálními požadavky na prostor. Nabízí režim přirozené ventilace, který simuluje vanutí větru v přírodě, a 3 rychlosti. Oscilaci je možné nastavit svisle, vodorovně i v obou směrech najednou (3D).