Nimo Ultrazvukový Inhalátor Nimo HNK UN 01
2 090 Kč

Vysoce výkonný ultrazvukový inhalátor se snadným ovládáním. Vhodný pro prevenci a léčbu respiračních chorob. Stabilní a odolná konstrukce. Nastavitelný výkon.

Winix Zvlhčovač vzduchu L500
3 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s vysokým výkonem zvlhčování 400 ml/h a objemnou 7,5litrovou nádržkou. Ideální do místností o velikosti až 50 m2. Ve výbavě nechybí UV dezinfekce vody, noční náladové osvětlení a funkce aromaterapie.

Stylies Lacerta přenosný ventilátor
690 Kč

Stylies Lacerta – malý, nenápadný a překvapivě účinný přenosný ventilátor. Když udeří vedra, Lacerta vám zpříjemní pobyt doma nebo v kanceláři. Využijete ho také při cestování tramvají nebo třeba v čekárně u lékaře. Díky svým rozměrům se vejde do každé kabelky, batohu nebo tašky.

Winix ZERO Pro čistička vzduchu
8 490 Kč

Čistička vzduchu Winix ZERO PRO je nejvyšším modelem inteligentních čističek Winix. Přináší špičkovou filtraci s nadstandardním technickým provedením a vysokým výkonem za velmi příznivou cenu. Nabízí plně automatický režim se dvěma senzory kvality vzduchu a 5stupňové čištění s účinností 99,97 %.

Stylies Tukan výkonný a inteligentní stojanový ventilátor
3 490 Kč

Stylies Tukan je pokročilý ventilátor s vysokým výkonem a komfortním provozem, který se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám. Inteligentní režim sám reguluje rychlost proudění vzduchu podle teploty místnosti. Nabízí také oscilaci v různých úhlech a časovač pro přizpůsobení délky provozu.

Winix ZERO čistička vzduchu
5 990 Kč
Doprava zdarma

Záruka 3 roky

Inteligentní čistička vzduchu Winix ZERO s plně automatickým režimem čistí vzduch ve čtyřech stupních. Je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace. Potěší vás neobyčejně vysoký výkon, vysoká účinnost a velmi nízká spotřeba energie.

Stylies Tara stolní ventilátor s 3D oscilací
1 890 Kč

Stylies Tara je výkonný ventilátor vzduchu, který splňuje vysoké nároky na komfort s minimálními požadavky na prostor. Nabízí režim přirozené ventilace, který simuluje vanutí větru v přírodě, a 3 rychlosti. Oscilaci je možné nastavit svisle, vodorovně i v obou směrech najednou (3D).

Winix ZERO Compact čistička vzduchu
3 990 Kč
Doprava zdarma

Záruka 3 roky

Nejmenší inteligentní čistička vhodná do menších až středních místností. Čtyřstupňové čištění vzduchu – All-in-one filtr 360 ° (předfiltr, true HEPA, uhlíkový filtr), PlasmaWave®.

Stylies Hera ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
3 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nepřekonatelně největší nádržku na vodu 8 l má ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stylies Hera. Zásoba vody tak vydrží po dlouhou dobu bez nutnosti opakovaného dolévání. Dvojí antibakteriální ochrana vody. Díky vysokému zvlhčovacímu výkonu zvládne Hera zvlhčit vzduch ve vaší domácnosti velmi rychle.

Alfda Odvlhčovač vzduchu AEF2000
5 790 Kč

20 l / 24 h, nádrž 5,5 l, vzduchový výkon 195 m3/h, 6 režimů, dětský zámek, kompresorový kondenzační odvlhčovač

Winix Tower QS čistička vzduchu s bezdrátovým reproduktorem
7 990 Kč

Winix TOWER QS je revoluční designová čistička vzduchu, která kromě účinného čištění vzduchu nabízí přehrávání hudby pomocí integrovaného Bluetooth reproduktoru od legendární značky JBL. Čistí vzduch ve čtyřech stupních a je vhodná do větších prostor, jako jsou např. obývací pokoje nebo kanceláře.

Stylies Aroma difuzér s přirozeným odparem Elara
990 Kč

Aroma difuzér Stylies Elara aromatizuje vzduch zcela novou a unikátní technologií přirozeného suchého odpařování, díky níž může běžet až 30 dní na jednu originální náplň.

Stylies Aroma difuzér s přirozeným odparem Elara
990 Kč

Aroma difuzér Stylies Elara aromatizuje vzduch zcela novou a unikátní technologií přirozeného suchého odpařování, díky níž může běžet až 30 dní na jednu originální náplň.

Stylies Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Titan
3 490 Kč

Ultrazvukový zvlhčovač Stylies Titan nabízí vysoký zvlhčovací výkon a snadné ovládání. Integrovaný hygrostat automaticky udržuje hladinu vlhkosti. Dvojnásobná antibakteriální ochrana, velká nádrž.

Alfda Zvlhčovač vzduchu ALB300
2 790 Kč

Zvlhčovač a pračka vzduchu 2v1, nádrž 2,8 l, zvlhčovací výkon až 300 ml/h, pro místnosti do 44 m2, studený odpar.

Norditalia Kompresorový inhalátor Drop
1 590 Kč

Inhalátor s možnost regulace rozprašovacího výkonu. Originální barevné provedení. Kvalitní zpracování. Italská výroba. Max. rozprašovací výkon: 0,37 ml/min

Norditalia Kompresorový inhalátor Meganeb Plus
1 890 Kč

Výkonný kompresorový inhalátor. Regulace rozprašovacího výkonu. Nastavení velikosti částic. Vysoký výkon. Uložení příslušenství v těle přístroje. Italská výroba. Max. rozprašovací výkon: 0,62 ml/min

Respira Ultrazvukový inhalátor NB-02L
1 680 Kč

Malý tichý ultrazvukový inhalátor se snadným ovládáním. Akumulátorová baterie umožňuje použití i mimo domov. Odolná konstrukce.

Stylies Alaze zvlhčovač vzduchu se studeným odparem
2 690 Kč

Zvlhčovač Stylie Alaze vyniká svými kompaktními rozměry a vysokým zvlhčovacím výkonem díky technologii DAST. Světelná indikace napoví, jaká je aktuální vlhkost v místnosti. Tichý provoz, snadné přenášení.

Stylies Aroma difuzér s přirozeným odparem Elara
990 Kč

Aroma difuzér Stylies Elara aromatizuje vzduch zcela novou a unikátní technologií přirozeného suchého odpařování, díky níž může běžet až 30 dní na jednu originální náplň.

Stylies Demineralizační patrona
398 Kč

Demineralizační patrona pro ultrazvukové zvlhčovače Stylies. Patrona změkčuje vodu a zabraňuje tak usazování vodního kamene.

Stylies Leonis ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
2 990 Kč

Stylový zvlhčovač Stylies Leonis nabízí zvlhčovací výkon až 500 ml/h, ionizátor osvěží vzduch a zároveň ho pročistí. Velmi tichý chod, snadné ovládání pomocí dotykového displeje.

Stylies Orion zvlhčovač vzduchu se studeným odparem
2 590 Kč

Stylies Orion je nenáročný multifunkční přístroj, který zvlhčuje vzduch a zároveň z něj odstraňuje prachové částice, pyly nebo kouř. Díky tichému provozu je vhodný do ložnic a dětských pokojů.