10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

PRODACON

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Esonic Diktafon Esonic MQ-U300 ve flash disku - šedá EleTech Nejmenší neviditelné sluchátko s indukční smyčkou
Esonic Diktafon Esonic MQ-U300 ve flash disku - šedá

Značkový diktafon Esonic MQ-U300 ukrytý ve flash disku. Zařízení disponuje kvalitním zpracováním, velmi kvalitním diktafonem a možností nahrávat až 15 hodin souvislého nahrávání nebo až 25 dní s funkcí detekce zvuku. Diktafon je vybaven interní pamětí 4GB, která pojme až 144 hodin záznamu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Milva Šampón kaštan EleTech Nejmenší neviditelné sluchátko s indukční smyčkou
Milva Šampón kaštan

Milva šampón KAŠTAN je speciálně vyvinut především pro tmavé a nepoddajné vlasy, které omlazuje, osvěžuje, dodává jim lesk a objem.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Nejmenší neviditelné sluchátko s indukční smyčkou EleTech Nejmenší neviditelné sluchátko s indukční smyčkou
EleTech Nejmenší neviditelné sluchátko s indukční smyčkou

Kvalitní model nejmenšího neviditelného sluchátka s indukční smyčkou napájenou třemi tužkovými bateriemi AAA. Díky své velikosti je sluchátko zcela nezpozorovatelné.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Kamera na dálkové ovládání - špionážní technika EleTech Kamera na dálkové ovládání - špionážní technika
EleTech Kamera na dálkové ovládání - špionážní technika

Kamera s odposlechem se špičkovým rozlišením, zvukem a extrémní baterií s výdrží až 10 hodin souvislého nahrávání. Kamera disponuje rozlišením videozáznamu 1920×1080px, čímž překoná všechny konkurenty.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Sluneční brýle s kamerou EleTech Kamera na dálkové ovládání - špionážní technika
EleTech Sluneční brýle s kamerou

Sluneční brýle s HD kamerou jsou novinkou letošního roku. Svými parametry se řadí mezi absolutní špičku skrytých kamer a hravě překonají všechny o mnoho dražší konkurenty. Brýle jsou schopny nahrávat videozáznam ve velmi vysokém rozlišení 1920×1080px při snímkování 30FPS. Čočka kamery snímá úhel 70°

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Neviditelné sluchátko s indukční smyčkou EleTech Kamera na dálkové ovládání - špionážní technika
EleTech Neviditelné sluchátko s indukční smyčkou

Nejnovětší model nejmenšího mikro sluchátka s indukční smyčkou. Sluchátko o velikosti 3×2mm je v uchu naprosto nezpozorovatelné.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Petrainer Výcvikový elektrický obojek Petrainer PET998DR Petrainer Výcvikový elektrický obojek Petrainer PET998DR
Petrainer Výcvikový elektrický obojek Petrainer PET998DR

Vylepšená verze oblíbeného elektrického výcvikového obojku s podsvíceným displejem. Zařízení je určeno k výcviku všech psů o hmotnosti 5–60kg. Ve volném prostoru je dosah zařízení až 300 metrů. Mezi elektronickými obojky se jedná o optimální volbu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Špičkový WIFI IP modul se skrytou kamerou Petrainer Výcvikový elektrický obojek Petrainer PET998DR
EleTech Špičkový WIFI IP modul se skrytou kamerou

Tento modul je absolutním hitem. Značkový modul disponuje kvalitním WIFI IP přijímačem se 100% spolehlivostí. Modul se skládá s minikamerky a skvělém HD rozlišení 1920×1080 pixelů a baterie, která vydrží až na 4 hodiny záznamu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Lawmate Brýle s kamerou Petrainer Výcvikový elektrický obojek Petrainer PET998DR
Lawmate Brýle s kamerou

Značkové brýle Lawmate se skrytou kamerou jsou nejlepším modelem, které v kategorii brýlí s kamerou nabízíme. Výhodou brýlí je velmi kvalitně maskovaná čočka kamery, celkové zpracování brýlí i špičkové technické parametry.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Petrainer Elektronický obojek vodotěsný PET998DBB / výcvikový obojek Petrainer Elektronický obojek vodotěsný PET998DBB / výcvikový obojek
Petrainer Elektronický obojek vodotěsný PET998DBB / výcvikový obojek

Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET998DBB Vám pomůže hravě vycvičit Vašeho psa díky třem funkcím, zvuk, vibrace a elektrostatický impuls, nastavitelný v 99 úrovních.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech GPS tracker do auta Profi2 Petrainer Elektronický obojek vodotěsný PET998DBB / výcvikový obojek
EleTech GPS tracker do auta Profi2

Profesionální GPS tracker/GPS lokátor do auta s velmi přesným sledováním a baterií s extrémní výdrží až 300 dní. Součástí je online mapový podklad s uchováním historie. Možnost sledování také přes aplikaci v telefonu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Bezpečnostní WIFI dveřní kukátko Petrainer Elektronický obojek vodotěsný PET998DBB / výcvikový obojek
EleTech Bezpečnostní WIFI dveřní kukátko

Bezpečnostní WIFI dveřní kukátko představuje zařízení s kvalitním Full HD rozlišením, širokým úhlem záběru 170 stupňů, PIR pohybovým senzorem pro detekci pohybu nebo možností sledovat online záznam kukátka na dálku přes WIFI síť pomocí aplikace V380 Pro, kterou si stáhnete do svého telefonu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Esonic Diktafon pro nahrávání hovorů z telefonu Lawmate Multifunkční detektor skrytých odposlechů a kamer
Esonic Diktafon pro nahrávání hovorů z telefonu

Diktafon Esonic BR-20 s nahráváním telefonních hovorů představuje skvělou vychytávku, kterou můžete využít nejen k zaznamenání rozhovorů, školení či přednášek, ale především k nahrávání telefonních hovorů.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Fotopast s funkcemi IP65, 32GB, 16MP Lawmate Multifunkční detektor skrytých odposlechů a kamer
EleTech Fotopast s funkcemi IP65, 32GB, 16MP

Fotopast potěší nejen milovníky přírody ke sledování divoké zvěře, ale skvěle poslouží i při ochraně Vašeho domova. Disponuje úhlem záběru 90°, nočním IR přísvitem pro dokonalý obraz i za tmy, detekcí pohybu, vodotěsností standardu IP65 a podporuje paměťové SD karty s kapacitou až 32GB.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Lawmate Multifunkční detektor skrytých odposlechů a kamer Lawmate Multifunkční detektor skrytých odposlechů a kamer
Lawmate Multifunkční detektor skrytých odposlechů a kamer

Značkový detektor skrytých odposlechů a kamer. Tento detektor vyhledá všechny signály na frekvencích 20 MHz – 6 GHz. Zároveň pomůže při vyhledávání skrytých čoček kamer.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech GPS lokátor do auta - výdrž až 80 dní EleTech GPS tracker / lokátor do auta s magnetem
EleTech GPS lokátor do auta - výdrž až 80 dní

Velmi kvalitní GPS tracker/GPS lokátor do auta s velmi přesným sledováním a výdrží až 80 dní. Součástí je online mapový podklad s uchováním historie. Možnost sledování také přes aplikaci v telefonu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Malý GPS tracker pro psy a kočky EleTech GPS tracker / lokátor do auta s magnetem
EleTech Malý GPS tracker pro psy a kočky

Tento GPS tracker slouží k monitorování Vašeho pejska nebo kočky. GPS je možné využít pro všechny psy a sledování je možné jednoduše pomocí jakéhokoli mobilního telefonu. GPS tracker odolává vodě a disponuje malou velikostí 70×35×20mm.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech GPS tracker / lokátor do auta s magnetem EleTech GPS tracker / lokátor do auta s magnetem
EleTech GPS tracker / lokátor do auta s magnetem

Velmi kvalitní GPS tracker/GPS lokátor do auta s velmi přesným sledováním a výdrží až 90 dní. GPS tracker je odolný vlhkosti a disponuje extra silným magnetem pro uchycení v automobilu. Součástí je online mapový podklad s uchováním historie. Možnost sledování také přes aplikaci v telefonu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Digitální hodiny s WIFI kamerou EleTech Digitální hodiny s WIFI kamerou
EleTech Digitální hodiny s WIFI kamerou

Extrémně kvalitní WIFI kamera v digitálním budíku a možností nočního vidění. Kamera umožňuje možnost stálého napojení do sítě. Kamera má rozlišení FULL HD 1920×1080px a umožňuje taktéž možnost nahrávání pomocí funkce detekce pohybu.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Brýle s kamerou EleTech Digitální hodiny s WIFI kamerou
EleTech Brýle s kamerou

Tento model má čiré skla a širokoúhlou kameru. Svými parametry se řadí mezi špičku skrytých kamer a hravě překonají všechny o mnoho dražší konkurenty. Čočka kamery snímá úhel 120° a díky malé velikosti maskování je velmi těžce zpozorovatelná.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Hudební reproduktor s kamerou EleTech Digitální hodiny s WIFI kamerou
EleTech Hudební reproduktor s kamerou

Hudební reproduktor s tajnou kamerou nahrává video vysoké obrazové kvality s HD rozlišením 1280×720px včetně čisté zvukové stopy. Díky skryté kameře získáte detailní přehled o dění ve Vašem bytě nebo kanceláří.

můžete mít 4.3. - 5.3.

EleTech Skryté sluchátko s Bluetooth indukční smyčkou / špionské sluchátko s Bluetooth EleTech Skryté sluchátko s Bluetooth indukční smyčkou / špionské sluchátko s Bluetooth
EleTech Skryté sluchátko s Bluetooth indukční smyčkou / špionské sluchátko s Bluetooth

Nejnovější model minisluchátka, pomocí kterého můžete nepozorovaně s kýmkoli komunikovat přes mobilní telefon. Zařízení nevyužívá žádné kabely a s telefonem je spojeno pomocí bluetooth technologie.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Esonic Propiska se skrytou kamerou EleTech Skryté sluchátko s Bluetooth indukční smyčkou / špionské sluchátko s Bluetooth
Esonic Propiska se skrytou kamerou

Propiska s utajenou kamerou. Profesionální špionážní technika vhodná především pro profesionální detektivy nebo náročné uživatele. Skrytá kamera nahrává videozáznamy vysoké kvality obrazu, rozlišení 1280×720px. Její elegantní design je velmi nenápadný.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Petrainer Elektro obojek 998D -.verze pro 2 psy EleTech Skryté sluchátko s Bluetooth indukční smyčkou / špionské sluchátko s Bluetooth
Petrainer Elektro obojek 998D -.verze pro 2 psy

Základní model oblíbeného elektro obojku pro psy. Je účinným pomocníkem při výcviku psa jak pro lajka, tak profesionály. Dosah elektro obojku ve volném prostranství je až 300 metrů. V balení je 1× vysílač a 2× přijímač s příslušenstvím.

můžete mít 4.3. - 5.3.