10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

R-SPEKTSTORE.cz

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
R-SPEKT Dětská mikina s kapucí Lady Carper black R-SPEKT Dětská mikina s kapucí FISHING EDITION black
R-SPEKT Dětská mikina s kapucí Lady Carper black

Dětská mikina s kapucí R-SPEKT Lady Carper black je navržena v praktickém černo-šedém barevném tónu a je určena pro všechny malé i velké slečny. Je vyrobena z výběrového teplého bavlněného úpletu, který byl doplněn pro zvýšení odolnosti a prodloužení životnosti ještě větší příměsí PES vláken.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Dětská mikina s kapucí FISHING EDITION black R-SPEKT Dětská mikina s kapucí FISHING EDITION black
R-SPEKT Dětská mikina s kapucí FISHING EDITION black

Dětská mikina s kapucí R-SPEKT FISHING EDITION black je navržena v tzv. unisex stylu, je tedy určena pro kluky i holky. Mikina má praktickou černou barvu a je vyrobena z výběrového teplého bavlněného úpletu, který byl doplněn pro zvýšení odolnosti a prodloužení životnosti větší příměsí PES vláken.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Dětské tričko FISHING EDITION black R-SPEKT Dětská mikina s kapucí FISHING EDITION black
R-SPEKT Dětské tričko FISHING EDITION black

Prémiové dětské tričko R-SPEKT FISHING EDITION black s krátkým rukávem a kulatým výstřihem v černé barvě zaujme hned na první pohled všechny dětské rybáře svou jedinečností a atraktivitou tiskových motivů. Je vyrobeno z jemného hladkého úpletu 100% česané bavlny, která je velmi příjemná na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Dětské tričko Ladies black R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie modrovínový
R-SPEKT Dětské tričko Ladies black

Prémiové dětské tričko R-SPEKT Ladies black s krátkým rukávem a kulatým výstřihem v černé barvě zaujme na první pohled všechny dětské rybářky svou atraktivitou a výraznou barevností tiskových motivů. Je vyrobeno z jemného bavlněného hladkého úpletu, který je pro dětskou pokožku příjemný na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie modrovínový R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie modrovínový
R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie modrovínový

Měkoučká extra teplá čepice „R-SPEKT MAXI PomPom beanie“ v unisex stylu pro všechny rybáře i rybářky do opravdové zimy. Čepice se vyznačuje zajímavou barevnou kombinací odstínů vínové, růžové a modré barvy, velkou PomPom bambulí a těžkým úpletem ze směsné příze, který je velmi příjemným na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Zateplovací potahy loketních opěrek R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie modrovínový
R-SPEKT Zateplovací potahy loketních opěrek

Zateplovací potahy loketních opěrek ocení každý rybář používající křesílko vybavené loketními opěrkami. Jde o neocenitelnou pomůcku v podobě 2ks černých termo návleků na tyto univerzální loketní opěrky všech druhů křesílek. Jsou vyrobeny z heboučkého Polar fleece materiálu příjemného na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Aromatická visačka FOR YOU R-SPEKT Žeton do nákupního vozíku & klíčenka
R-SPEKT Aromatická visačka FOR YOU

Atraktivní voňavá aromatická visačka R-SPEKT FOR YOU dokonale a velmi příjemně provoní interiér vašeho vozidla, bytu či místa uskladnění rybářských potřeb. Visačka má ve své horní části pružnou gumičku, díky níž ji snadno umístíte na požadované místo, např. za zrcátko vašeho vozu.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Termo sedák Classic R-SPEKT Žeton do nákupního vozíku & klíčenka
R-SPEKT Termo sedák Classic

Termo sedák R-SPEKT Classic ocení všichni fanoušci výletů do přírody. Jde o tzv. podsedák, který zvyšuje komfort uživatele při sezení na jakémkoliv terénu, který Vás může v přírodě potkat, jako jsou tvrdé lavičky, studené betonové mola, hornatý či kamenitý terén nebo klasické travnaté plochy.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Žeton do nákupního vozíku & klíčenka R-SPEKT Žeton do nákupního vozíku & klíčenka
R-SPEKT Žeton do nákupního vozíku & klíčenka

Pro všechny fandy značky R-SPEKT přinášíme další praktickou vychytávku – originální klíčenku v nerez provedení v podobě zasouvacího žetonu do standardního nákupního vozíku. Žeton je navlečen na karabině a lze jej velmi snadno z karabiny sundat v případě potřeby jeho využití při nákupech.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Ochranný MAXI přehoz na křeslo R-SPEKT Dětský kulich MAXI PomPom beanie šedozelený 52-56cm
R-SPEKT Ochranný MAXI přehoz na křeslo

Ochranný univerzální přehoz pro rybářské křesla typu MAXI využijí rybáři pro své křesílka a to za všech možných klimatických podmínek. Tento přehoz chrání křeslo před všemi nečistotami, s nimiž se v terénu setkáte, neboť je vyroben z pevné a voděodolné textilie, která velmi dobře odolává znečištění.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Dětská mikina s kapucí Lady Carper pink R-SPEKT Dětský kulich MAXI PomPom beanie šedozelený 52-56cm
R-SPEKT Dětská mikina s kapucí Lady Carper pink

Dětská mikina s kapucí R-SPEKT Lady Carper pink je vyrobena z výběrového teplého bavlněného úpletu, který byl doplněn pro zvýšení odolnosti a prodloužení životnosti ještě větší příměsí PES vláken. Přináší dětem maximální pocit pohodlí a tělesného tepla pro jejich aktivní pohyb ve městě i v přírodě.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Dětský kulich MAXI PomPom beanie šedozelený 52-56cm R-SPEKT Dětský kulich MAXI PomPom beanie šedozelený 52-56cm
R-SPEKT Dětský kulich MAXI PomPom beanie šedozelený 52-56cm

Měkoučká, hřejivá a stylová dětská čepice R-SPEKT MAXI PomPom beanie pro děti, které rády chodí do přírody, díky svému atraktivnímu designu se však s ní neztratí ani při procházkách městem. Čepice se vyznačuje velkou PomPom bambulí a těžkým akrylovým úpletem, který je velmi příjemný na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Koupací šortky black R-SPEKT Podložka SPZ vozidla R-SPEKT limited edition
R-SPEKT Koupací šortky black

Koupací šortky R-SPEKT black modelové řady R-SPEKT limited edition by Marek Kvaltín jsou v praktické černé barvě se dvěma velkými bočními kapsami a jednou menší kapsičkou vzadu. Šortky jsou vyrobeny z kvalitního a lehkého polyesteru, který velmi dobře a rychle schne a jsou při pohybu velmi pohodlné.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie šedý citron R-SPEKT Podložka SPZ vozidla R-SPEKT limited edition
R-SPEKT Kulich MAXI PomPom beanie šedý citron

Měkoučká extra teplá čepice „R-SPEKT MAXI PomPom beanie“ v unisex stylu pro všechny rybáře i rybářky do opravdové zimy. Čepice se vyznačuje atraktivní barevnou kombinací odstínů šedé a citronové barvy, velkou PomPom bambulí a těžkým úpletem ze směsné příze, velmi příjemným na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Podložka SPZ vozidla R-SPEKT limited edition R-SPEKT Podložka SPZ vozidla R-SPEKT limited edition
R-SPEKT Podložka SPZ vozidla R-SPEKT limited edition

3D R-SPEKT podložka pod SPZ vozidla je parádní vychytávkou pro váš rybářský automobil. Díky standardnímu rozměru je možné tuto podložku použít pro většinu osobních i užitkových automobilů s klasickou obdélníkovou SPZkou. Originální potisk ve spodní liště podložky je vyveden v 3D stylu.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev
R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev

Termo návlek R-SPEKT je určen pro uložení 10kg propan-butanové láhve standardní velikosti. Termo návlek spolehlivě udržuje teplotu plynu uvnitř PB láhve a napomáhá tak udržet plyn ve stabilním stavu i při kolísavých okolních teplotních podmínkách. Výrazně tím přispívá k jeho dokonalému spalování.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Termo sedák Kids R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev
R-SPEKT Termo sedák Kids

Termo sedák R-SPEKT Kids ocení každý dětský fanoušek výletů do přírody. Jde o tzv. dětský podsedák, který zvyšuje komfort dítěte při sezení na jakémkoliv terénu, jako jsou tvrdé lavičky, studené betonové mola, hornatý či kamenitý terén, ale také na klasických travnatých plochách.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Termo taška na 2kg PB láhev R-SPEKT Termo návlek na 10kg PB láhev
R-SPEKT Termo taška na 2kg PB láhev

Termo taška R-SPEKT na 2kg PB láhev spolehlivě udržuje teplotu obsaženého plynu uvnitř láhve a výrazně tím napomáhá k jeho dokonalému spalování. Povrch základních materiálů je omyvatelný a voděodolný. Tato termo taška je výhradně určena pro uložení 2kg propan-butanové láhve standardní velikosti.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Aromatická visačka CARP R-SPEKT Aromatická visačka Lady Carper
R-SPEKT Aromatická visačka CARP

Aromatická visačka R-SPEKT CARP dokonale a velmi příjemně provoní interiér vašeho vozu, přístřešku či místa uskladnění rybářských potřeb. Visačka má ve své horní části pružnou gumičku, díky níž ji snadno umístíte na požadované místo, např. za zrcátko vašeho vozu.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Aromatická visačka Lady Carper R-SPEKT Aromatická visačka Lady Carper
R-SPEKT Aromatická visačka Lady Carper

Vyhověli jsme mnohačetným přáním všech rybářek a uvádíme do volného prodeje AROMATICKOU VISAČKU R-SPEKT Lady Carper, která dokonale a příjemně provoní interiér vašeho vozu, bytu či místa uskladnění rybářských potřeb lehkou svěží ovocno-melounovou vůní.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Autokoberce Carp line R-SPEKT Aromatická visačka Lady Carper
R-SPEKT Autokoberce Carp line

Jezdíte na své rybářské výpravy automobilem? Pokud ano, pak jistě oceníte naše stylové autokoberce Carp line, které vám pomohou udržet podlahu vašeho vozu v naprostém pořádku a čistotě. Tyto autokoberce jsou vhodné svými rozměry pro většinu osobních a dodávkových vozidel.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Baby kulich MAXI PomPom beanie modrovínový 46-50cm R-SPEKT Baby kulich MAXI PomPom beanie modrovínový 46-50cm
R-SPEKT Baby kulich MAXI PomPom beanie modrovínový 46-50cm

Měkoučká, hřejivá a stylová baby čepice R-SPEKT MAXI PomPom beanie pro nejmenší děti, které rády chodí do přírody, díky svému atraktivnímu designu se však s ní neztratí ani při procházkách městem. Čepice se vyznačuje velkou PomPom bambulí a těžkým akrylovým úpletem, který je velmi příjemný na dotek.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Baby triko pink R-SPEKT Baby kulich MAXI PomPom beanie modrovínový 46-50cm
R-SPEKT Baby triko pink

Na četná přání maminek a tatínků rybářů jsou tady stylové baby trička s krátkým rukávem a velkým motivem kapra. Vzadu za krkem je pak také originální logo R-SPEKT limited edition. Baby trička jsou vyrobena z nejkvalitnější africké organické bavlny, která plní přísná měřítka norem GOTS a OEKO-TEX.

můžete mít 13.12. - 14.12.

R-SPEKT Brašna crossbody Ladies R-SPEKT Baby kulich MAXI PomPom beanie modrovínový 46-50cm
R-SPEKT Brašna crossbody Ladies

Brašna R-SPEKT Ladies crossbody představuje praktický designový doplněk pro všechny rybářky a jejich každodenní použití. Je to ideální sportovní brašnička pro umístění drobností denní potřeby jako jsou např. doklady rybáře, peněženka, mobil, kapesníčky, tužka, klíče apod.

můžete mít 13.12. - 14.12.