Rakytníkový krámek SIRUP Z ECHINACEA
99 Kč

Bylinný sirup z Echinacea je výborný prostředek pro posílení imunitního systému, harmonizaci horních cest dýchacích a dolních močových cest. Bez chemických konzervantů, parabenů a barviv.

Rakytníkový krámek SIRUP Z JITROCELE
99 Kč

Bylinný sirup z jitrocele je vynikajícím zdrojem účinných látek pro oblast dýchacích cest a funkci střevního traktu. Bez chemických konzervantů, parabenů a barviv.

Rakytníkový krámek RAKYTNÍKOVÝ SIRUP - EXTRA
145 Kč

Rakytníkový sirup EXTRA je jedinečným produktem pro přirozený obraný mechanismu (vysoký obsah vitamínu C). V sirupu je vysoký obsah rakytníkové šťávy a tím i vysoký obsah rakytníkového oleje. Bez chemických konzervantů, parabenů a barviv.

Rakytníkový krámek SIRUP Z ARONIE - EXTRA
145 Kč 135 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sirup z aronie EXTRA se používá jako antioxidant s vysokým obsahem šťávy z aronie. Bez chemických konzervantů, parabenů a barviv.

Rakytníkový krámek RAKYTNÍKOVÝ SIRUP S ECHINACEA
145 Kč 135 Kč

Rakytníkový bylinný sirup s Echinaceae je výborným zdrojem účinných látek pro získání přirozené imunity, zdraví horních dýchacích cest a zdraví dolních dýchacích cest. Bez chemických konzervantů, parabenů a barviv.

Rakytníkový krámek KOTVIČNÍK ZEMNÍ
215 Kč

Jeho obsahové látky podporují obranyschopnost organismu a napomáhají udržet tělesnou a psychickou svěžest. Kotvičník podporuje nárůst svalové hmoty a její regeneraci.

Rakytníkový krámek OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ
215 Kč

Semena ostropestřce obsahují látky, které podporují funkci jater. Napomáhají také k regenraci organismu a příznivě ovlivňují tvorbu žluči. Je vhodným doplňkem při jaterních očistných kůrách a v období rekonvalescence.

Rakytníkový krámek ANTIPYL - bylinný sypaný čaj
95 Kč

Bylinková čajová směs pro harmonizaci organismu a tím snížení alergických stavů jedince. Normalizuje činnost oběhové soustavy, stav pokožky a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Rakytníkový krámek GUARANA
215 Kč

Napomáhá zlepšovat koncentraci a bdělost. Zvyšuje vytrvalost a výkonnost organismu, proto je vhodným doplňkem pro sportovce, řidiče a studenty. Celkově napomáhá při stavech fyzického a mentálního vypětí.

Rakytníkový krámek HLOH OBECNÝ
215 Kč

Jeho květy obsahují látky, které příznivě ovlivňují činnost srdce a podporují krevní oběh. Také napomáhá ke zklidnění při nespavosti a pocitu přepracování.