SAPEKOR Pružinové houpadlo Skútr
6 851 Kč 5 850 Kč
Doprava zdarma

Akce

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo Skútr je prostorově nenáročný herní prvek, který si oblíbí každé dítě. Houpadlo je vhodné pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo panda
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Panda 15076 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo zebra
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Zebra 15038 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo ovečka
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Ovečka 15113 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo lev
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Lev 15083 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu.

SAPEKOR Pružinové houpadlo kravička
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Kravička 15045 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Velká Obla
7 117 Kč 6 050 Kč

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo ze série rodina Obla – Velká Obla Obla rodina má sjednocený design všech herních prvků. Různé tematické herní dobrodružství může pokračovat na pískovišti. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Banán
6 467 Kč 5 520 Kč

Akce

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo Banán – pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Mini Blob
7 022 Kč 5 970 Kč

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo ze série Blobí rodina – Mini Blob. Blobí rodina má sjednocený design všech herních prvků. Různé tematické herní dobrodružství může pokračovat i na pískovišti. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo opička
10 588 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Opička 15069 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo koník
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo Koník 15052 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Pes
6 879 Kč 5 847 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní výroba v ČR. Pružinové houpadlo Pes – pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Housenka
45 760 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Housenka 16028 je originálním doplňkem každého dětského hřiště. Skládá se ze dvou průlezových tunelů vzájemně propojených kruhovým síťovým tunelem.

SAPEKOR Pružinové houpadlo Žirafa
9 836 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Houpadlo žirafa 15106 je jednomístné pružinové houpadlo s propracovanými detaily ve zvířecím motivu. Výborný prvek pro školy, školky, na zahradu k rodinnému domu, ale také do interiéru.

SAPEKOR Nerezová vahadlová houpačka
26 178 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Vahadlová houpačka 13164 je velice oblíbeným herním prvkem pro děti všech věkových kategorií. Tato dvoumístná vahadlová houpačka je vyrobena z nerezové oceli a je doplněna barevnými sedátky z HDPE plastu.

SAPEKOR 18053
62 207 Kč
Doprava zdarma

Ryze český výrobek. Skluzavka Tučňák nadchne děti již od 2 let. Jednoduchý herní prvek, který by neměl chybět na žádném dětském hřišti. Nerezová skluzavka s HDPE bočnicemi je vybavena schůdky, které umožní pohodlný výstup nahoru.