Emušáci - Ferda a jeho mouchy.
1 150 Kč
+ doprava zdarma

Český bestseller na rozvoj emoční inteligence u dětí 4–10 let. Hrdinou příběhů je plyšový žabák Ferda a jeho menší plyšoví kamarádi, kteří představují jednotlivé emoce – hněv, strach, radost, zvědavost, žárlivost, důvěra, smutek, osamocení. Doplněno o otázky, hry, aktivity a povídání pro rodiče.

Emušáci - Pája a bleší cirkus.
1 150 Kč
+ doprava zdarma

Kniha o sourozencích pro sourozence. Pro děti 3–7 let. Unikátní spojení poutavých příběhů, otázek, aktivit, her a plyšových hraček. Hlavním hrdinou příběhů je plyšová opička Pája, její mladší sourozenec František a čtyři plyšové blešky.

Scio Sada státní přijímací zkoušky 7. třída
650 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na šestiletá gymnázia. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.

Scio Sada státní přijímací zkoušky 5. třída
650 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.

Scio Cvičebnice státní přijímací zkoušky 5. třída
850 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cvičebnice plná vyřešených úloh z matematiky a českého jazyka s vysvětlením. Úlohy typově odpovídají úlohám z přijímacích testů jednotné státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia a obsahují průřez učivem prvního stupně ZŠ. Poskytuje tak komplexní přípravu na přijímačky.

Scio Cvičebnice státní přijímací zkoušky 9. třída
850 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cvičebnice plná vyřešených úloh z matematiky a českého jazyka s vysvětlením. Úlohy typově odpovídají úlohám z přijímacích testů jednotné státní přijímací zkoušky na gymnázia a maturitní obory středních škol a obsahuje průřez učivem ZŠ. Poskytuje tak komplexní přípravu na přijímačky.

Scio Sada státní přijímací zkoušky 9. třída
650 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na gymnázia a maturitní obory středních škol. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.