Emušáci - Ferda a jeho mouchy.
1 150 Kč
Doprava zdarma

Český bestseller na rozvoj emoční inteligence u dětí 4–10 let. Hrdinou příběhů je plyšový žabák Ferda a jeho menší plyšoví kamarádi, kteří představují jednotlivé emoce – hněv, strach, radost, zvědavost, žárlivost, důvěra, smutek, osamocení. Doplněno o otázky, hry, aktivity a povídání pro rodiče.

Emušáci - Pája a bleší cirkus.
1 150 Kč
Doprava zdarma

Kniha o sourozencích pro sourozence. Pro děti 3–7 let. Unikátní spojení poutavých příběhů, otázek, aktivit, her a plyšových hraček. Hlavním hrdinou příběhů je plyšová opička Pája, její mladší sourozenec František a čtyři plyšové blešky.

Scio Sada státní přijímací zkoušky 7. třída
650 Kč

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na šestiletá gymnázia. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.

Scio Sada státní přijímací zkoušky 5. třída
650 Kč

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.

Scio Cvičebnice státní přijímací zkoušky 9. třída
850 Kč

Cvičebnice plná vyřešených úloh z matematiky a českého jazyka s vysvětlením. Úlohy typově odpovídají úlohám z přijímacích testů jednotné státní přijímací zkoušky na gymnázia a maturitní obory středních škol a obsahuje průřez učivem ZŠ. Poskytuje tak komplexní přípravu na přijímačky.

Scio Cvičebnice OSP (Obecné studijní předpoklady)
950 Kč

Publikace je vhodná pro uchazeče o studium na VŠ, které čeká test OSP Scio. Obsahuje detailní rozbory řešení všech úloh, strategie řešení a kompletní test z NSZ s percentilem. Nejlepší příprava na přijímačky na VŠ.

Scio Cvičebnice státní přijímací zkoušky 5. třída
850 Kč

Cvičebnice plná vyřešených úloh z matematiky a českého jazyka s vysvětlením. Úlohy typově odpovídají úlohám z přijímacích testů jednotné státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia a obsahují průřez učivem prvního stupně ZŠ. Poskytuje tak komplexní přípravu na přijímačky.

Scio Cvičebnice ZSV (Základy společnských věd)
950 Kč

Publikace je vhodná pro uchazeče o studium na VŠ, které čeká test ZSV Scio. Obsahuje teoretickou výkladovou část, více než 400 řešených úloh a kompletní ukázkový test, aktuální verze – odpovídá testům v tomto školním roce. Nejlepší příprava na přijímačky na VŠ.

Scio Cvičebnice Matematika
550 Kč

Publikace je vhodná pro uchazeče o studium na VŠ, které čeká test z matematiky (VŠE a další), pomůže vám i k maturitě. Obsahuje teoretickou výkladovou část, téměř 200 řešených úloh, cvičný test s odhadem šancí (percentilem), ukázkový test a komentáře. Nejlepší příprava na přijímačky na VŠ.

Scio Sada státní přijímací zkoušky 9. třída
650 Kč

Sada 5 testů z matematiky a 5 testů z českého jazyka k přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na gymnázia a maturitní obory středních škol. Tato sada vám usnadní domácí trénink na přijímačky, testy i záznamové archy budete mít k dispozici v papírové podobě jako u ostrých zkoušek.