Inventia Kolagenový mycí gel na obličej 250 ml
669 Kč

Hypoalergenní (obstál v testu in vitro pro nemluvňata) Biologicky aktivní. Bez sulfátů. Vylučuje podráždění, vhodné i pro miminka. Dokáže dokonale odstranit make-up včetně voděodolné řasenky.

Inventia KRÉM na ROZPRASKANÉ PATY s živým kolagenem 50 ml
690 Kč

Vyvinuto pro modelky. Pokožku intenzivně regeneruje a vyživuje. Je určený ke každodenní nadstandardní péči, rychle se vstřebává, přináší úlevu a zklidnění namáhaným a zatěžovaným chodidlům a patám. STOP zrohovatělé a popraskané kůži na chodidlech.

Inventia ŽIVÝ KOLAGEN na tělo BODY 50 / 100 / 200 ml
1 190 Kč

Živý hydrát. Inventia Natural Collagen BODY 50 ml. Biologicky aktivní přírodní kolagen na tělo – tropokolagen triple helix formula. Na celulitidu, jizvy, popáleniny, ekzémy a jiné poškození pokožky.

Larens Bio Renew Serum 50 ml
1 506 Kč

Inovativní sérum s bohatým, 100% přírodním složením. Vyvinuté s myšlenkou na pleť, která vyžaduje zpevnění, je dehydrovaná, ztratila elasticitu a zářivost

Larens Face Gel 50 ml
1 375 Kč

Peptidový gel určený k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu. Má liftingové a protivráskové účinky, založené na jedinečné receptuře Biopeptide Complex a Nutrivi vodě. Face Gel získal titul: „Objev roku 2018“ (Odkrycie Roku 2018) v soutěže „Ženská značka roku 2018"

Larens Repair Gel 200 ml
1 780 Kč

Peptidový gel na tělo, vlasy a nehty, založený na jedinečné receptuře Biopeptide Complex a Nutrivi vodě. Multifunkční kosmeceutikum mimořádně bohaté na biologicky aktivní látky.

Larens Silver Face Gel 50 ml
1 170 Kč

Peptidový gel určený k péči o obličej, který díky vysoké koncentraci aktivních látek, včetně koloidního stříbra, splňuje potřeby zejména citlivé a problematické pleti.