Buki France Chemická laboratoř 200 pokusů
1 249 Kč 1 224 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete zmenšenou chemickou laboratoř a vše co k ní patří včetně 13 druhů chemikálií pro 200 zajímavých chemických pokusů.

Insect Lore Motýlí pavilón (6-10 housenek) - Butterfly Pavilion
1 299 Kč 1 273 Kč

Experimentální/edukativní sada, která nabízí praktickou zkušenost s vývojem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Motýlí zahrádky ocení hlavně děti v předškolním věku se zájmem o přírodu a hmyz.

Insect Lore Motýlí zahrádka (3-5 housenek) - Butterfly Garden
849 Kč 832 Kč

Experimentální/edukativní sada, která nabízí praktickou zkušenost s vývojem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Motýlí zahrádky ocení hlavně děti v předškolním věku se zájmem o přírodu a hmyz.

Buki France Vysílačky Walkie Talkie 3km
899 Kč 881 Kč

Dětské vysílačky s vlastnostmi reálných vysílaček pro dospělé. Jejich hlavní výhoda je skutečný dosah v otevřeném terénu až 3km a mnoho funkcí k nastavení.

Buki France Detektor kovů EXPERT
1 599 Kč 1 567 Kč

Digitální detektor kovů EXPERT je ideální hračka pro zvídavé badatele. Hrajte si jako skuteční hledači pokladů s plně funkčním detektorem kovů, který zvládne vyhledat v zemi ukryté kovové předměty do hloubky řádově 10cm.

The Art of Science MEGA Forest Ant LED Antquarium
1 499 Kč 1 469 Kč

Největší z řady průhledných gelových terárií s LED osvětlením, určený pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole.

Buki France Čarodějova chemická laboratoř
999 Kč 979 Kč

Čarodějova chemická laboratoř od BUKI je splněným snem každého malého vědátora. Sada je tématicky laděná jako dílna malého „chemického čaroděje“ se všemi potřebnými pomůckami.

Buki France Výroba hopíků miniLab
299 Kč 293 Kč

Sada pro výrobu oblíbených hopíků, extrémně skákavých kuliček. Sami si zvolíte barvu, tvar a velikost a vyrobíte si několik hopíků pro zábavu s kamarády.

Buki France Dalekohled Jumelles 4x32 zoom
349 Kč 342 Kč

Dalekohled je nutností každého cestovatele. S tímto dalekohledem získáte 4-násobné zvětšení s optikou 4×32mm. Ideální na výlety a vycházky do přírody. Sledujte z bezpečné vzdálenosti ptáky skrývající se v korunách stromů nebo pasoucí se zvěř.

Buki France Mikroskop s 50ti experimenty
1 899 Kč 1 861 Kč

Mikroskop má kvalitní konstrukci i optiku s LED osvětlením pro vysokou kvalitu obrazu. Obsahuje mnoho příslušenství a 50 popsaných pozorovacích experimentů.

Buki France Sada pro pozorování hmyzu
629 Kč 616 Kč

Dětská sada pro chytání a pozorování hmyzu. Pomocí síťky, pinzety a průhledné misky opatrně nasbírejte hmyz a vložte je do přenosné pozorovatelny.

Buki France Dětský teleskop 90x ZOOM
899 Kč 881 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský teleskop typu refraktor s délkou tubusu 33cm a max. zvětšením 90×. S teleskopem můžete pozorovat pozemní cíle a větší objekty noční oblohy, jako je např. Měsíc.

Buki France Dětský detektor kovů
599 Kč 587 Kč

Dětský digitální detektor kovů je ideální hračka pro malé badatele. Díky jednoduché, ale velmi originální kostrukci se zvukovou a obrazovou signalizací mohou děti snadno nalézt ukryté kovové předměty v hloubce až 2cm.

Buki France Profesionální kadeřnické studio V2
1 199 Kč 1 175 Kč

Dětské kadeřnické studio je originální hračka pro všechny budoucí kadeřnice. Základem je česací hlava s velmi kvalitními vlasy, které umožňují přirozené česání a úpravu jako u skutečných vlasů.

Insect Lore Motýlí školní sada (33 housenek)
1 999 Kč 1 959 Kč

Experimentální naučná sada, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenky.

Buki France Chemická laboratoř 150 pokusů
899 Kč 881 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete příslušenství chemika včetně 5 druhů chemikálií pro 150 zajímavých chemických pokusů.

Buki France Luxusní sada 163 kuliček
599 Kč 587 Kč

Luxusní sada 163 skleněných kuliček různých velikostí a vzhledu. Vzhled skleněnek je to co dělá rozdíl mezi touto sadou a ostatními běžnými kuličkami na trhu. V sadě jsou např. duhovky, perleťovky, žíhané, puntíkaté, mramorové, plnobarevné, metalické a dokonce i svítící ve tmě.

Buki France Teleskop 50x500mm 288x ZOOM
1 499 Kč 1 469 Kč

Teleskop nabízí kvalitní provedení a optiku. S teleskopem lze pozorovat pozemní cíle i větší objekty noční oblohy.

Insect Lore Strašilka - Living Twig
699 Kč 685 Kč

Jedinečná přírodovědná sada – chov živých Pakobylek indických. Tento hmyz je známý tím, že jako mimikry používá svou podobnost s větvičkou.

Buki France Poznámkový-kreslící tablet
349 Kč 342 Kč

Elektronický tablet s dotykovým perem umožňuje kreslení jednou barvou (tyrkysová - zelenomodrá) a následně můžete celou plochu vymazat jedním stiskem tlačítka.

Brainstorm Toys RC Měsíc
699 Kč 685 Kč

Měsíc na dálkové ovládání splní sen mnoha dětem milujícím vesmír a planety!

Buki France Škrabací poznámkový bloček
199 Kč 195 Kč

Poznámkový bloček obsahuje celkem 150 listů o velikosti 9×9cm. Pomocí přiloženého dřevěného nástroje napište/vyškrábejte vzkaz a ten potom bude efektně barevný.

Buki France Robot TIBO

Buki France Robot TIBO

Hodnocení: 5
999 Kč 979 Kč

Robot TIBO je elektronická stavebnice pro šikovné kluky i holky, které si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje.

Buki France Hydraulická robotická ruka
999 Kč 979 Kč

Hydraulická robotická ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Robotická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 120ti součástek.

Buki France Kódovací robot KODO
899 Kč 881 Kč

Kódovací robot KODO je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří chtějí svou hračku sami sestavit a naučit se princip mechanického programování.

Buki France RC Tarantule

Buki France RC Tarantule

Hodnocení: 4,5
899 Kč 881 Kč

Realisticky vyvedený model pavouka na dálkové ovládání, který potěší každého vtipálka. Vystrašit maminku nebo babičku s tímhle pavoukem opravdu není velký problém.

Buki France Kuličková dráha Space ODYSSEY 2
899 Kč 881 Kč

Kuličková dráha Space ODYSSEY je velmi atraktivní stavebnice, která umožňuje množství různých variant sestavení. K dispozici je velké množství součástek, díky kterým můžete sestrojit nosné věže, úchyty, kolejnice a hlavně výtah pro nekonečný koloběh kuliček.

Buki France Můj kouzelnický hrad
899 Kč 881 Kč

Jedinečná sada pro začínající mladé kouzelníky. Kouzelnický hrad je skvělý nástroj pro naučení a následné předvádění kouzel pro děti již od 4 let.

Buki France DinoKIT vykopávka a kostra Triceratops
289 Kč 283 Kč

Vykopejte a sestavte kostru prehistorického dinosaura. Pomocí dětských nástrojů postupně odhalíte kosti dinosaura, očistíte a sestavíte kostru velkou cca 20cm. Populární zábava pro malé paleontology.