Buki France Kuličková dráha Space ODYSSEY 2
899 Kč 890 Kč

Kuličková dráha Space ODYSSEY je velmi atraktivní stavebnice, která umožňuje množství různých variant sestavení. K dispozici je velké množství součástek, díky kterým můžete sestrojit nosné věže, úchyty, kolejnice a hlavně výtah pro nekonečný koloběh kuliček.

Buki France Vysílačky Walkie Talkie 3km
899 Kč 890 Kč

Dětské vysílačky s vlastnostmi reálných vysílaček pro dospělé. Jejich hlavní výhoda je skutečný dosah v otevřeném terénu až 3km a mnoho funkcí k nastavení.

Buki France Výroba hopíků miniLab
299 Kč 296 Kč

Sada pro výrobu oblíbených hopíků, extrémně skákavých kuliček. Sami si zvolíte barvu, tvar a velikost a vyrobíte si několik hopíků pro zábavu s kamarády.

Buki France Poznámkový-kreslící tablet
346 Kč

Elektronický tablet s dotykovým perem umožňuje kreslení jednou barvou (tyrkysová - zelenomodrá) a následně můžete celou plochu vymazat jedním stiskem tlačítka.

Buki France Hrnčířský kruh Profesionální studio
1 599 Kč 1 583 Kč

Hrnčířský kruh je oblíbená kreativní zábava pro šikovné kluky i holky. Jedná se o kvalitní a funkční hračku obsahující pracovní stanici s oddělitelnou motorovou jednotkou, pedálem a bohatým příslušenstvím.

Buki France Lidské tělo

Buki France Lidské tělo

Hodnocení: 4,3
599 Kč 593 Kč

Dětská experimentální sada s cca 30cm vysokým modelem lidského těla a příslušenstvím k realizaci 12ti pokusů.

The Art of Science MEGA Forest Ant LED Antquarium
1 499 Kč 1 484 Kč

Největší z řady průhledných gelových terárií s LED osvětlením, určený pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole.

Buki France Stroje na solární energii 14v1
599 Kč 593 Kč

Elektronická stavebnice se solárním pohonem. Sestavte jeden ze 14ti možných modelů, které díky motorickému pohonu a napájení solárním článkem uvedete do života.

Buki France Astronomický teleskop 375x ZOOM
2 299 Kč 2 276 Kč

Astronomický teleskop je sen každého malého astronoma. Teleskop je typu reflektor se zrcadlem o průměru 76mm, vhodný pro pozorování větších objektů noční oblohy.

Buki France Profesionální Make-Up studio V2
999 Kč 989 Kč

Profesionální Make-Up studio od BUKI potěší všechny parádnice a slečny, které se chtějí líbit. Makeupový koutek se zrdcaldem nabízí několik desítek kosmetického příslušenství.

Buki France Čarodějova chemická laboratoř
999 Kč 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čarodějova chemická laboratoř od BUKI je splněným snem každého malého vědátora. Sada je tématicky laděná jako dílna malého „chemického čaroděje“ se všemi potřebnými pomůckami.

Buki France Škrabací poznámkový bloček
199 Kč 197 Kč

Poznámkový bloček obsahuje celkem 150 listů o velikosti 9×9cm. Pomocí přiloženého dřevěného nástroje napište/vyškrábejte vzkaz a ten potom bude efektně barevný.

Buki France Kuličková dráha MEGA s výtahem
999 Kč 989 Kč

Kuličková dráha pro nadšené stavitele obsahující aktivní prvky jako je automatický výtah, světelnou a zvukovou signalizaci průjezdu kuličky a samozřejmě i mechanické výhybky, urychlovače a zpomalovače nebo třeba skóringovou desku.

Buki France Kybernetická ruka
940 Kč

Kybernetická ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Kybernetická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 150ti součástek.

Buki France Science+ Levitující globus
599 Kč 593 Kč

Levitující globus je jedinečná dekorace každého pokoje a stolu. Elektromagnetická levitace je jev, který lze využít mnoha způsoby a jedním z nich je tato dekorace.

Buki France Kódovací robot KODO
899 Kč 890 Kč

Kódovací robot KODO je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří chtějí svou hračku sami sestavit a naučit se princip mechanického programování.

Buki France BeTeens Třpytivé tetování
199 Kč 197 Kč

Sada Třpytivé tetování obsahuje postup a příslušenství pro výrobu a aplikaci dočasného třpytivého tetování (2 listy s několika desítkami tetovacích motivů a 4 třpytivé barvy).

Buki France MiniScience Nádoba na brouky s lupou
108 Kč

Praktická nádobka pro pozorování hmyzu. Zblízka pomocí lupy v horní části můžete sledovat venku nachytaný hmyz. Nádobka má snímatelné dno, kterým broučka pohodlně dostanete dovnitř.

Buki France BeTeens MEGA náramky
599 Kč 593 Kč

Sady BeTeens jsou určené pro kreativní dívky, které chtějí být originální a vlastní šperky si samy vyrobit/vytvořit.

Buki France Dětský detektor kovů
599 Kč 593 Kč

Dětský digitální detektor kovů je ideální hračka pro malé badatele. Díky jednoduché, ale velmi originální kostrukci se zvukovou a obrazovou signalizací mohou děti snadno nalézt ukryté kovové předměty v hloubce až 2cm.

Vesmírná laboratoř miniLab
299 Kč 296 Kč

Sady miniLab jsou určené pro začínající vědátory v různých oblastech bádání. Vesmírná laboratoř umožní dětem hravou formou proniknout do některých tajů vesmíru a naší sluneční soustavy.

Buki France Planetárium 2v1
899 Kč 890 Kč

Unikátní domácí dětské planetárium s otočnou hvězdnou oblohou a vesmírným foto projektorem. Ideální doplněk pokojíčku pro děti se zájmem o vesmír.

Buki France BeTeens GLITTERS Jednorožec
299 Kč 296 Kč

Sady BeTeens jsou určené pro kreativní děti, které si chtějí vytvořit vlastní dekoraci pokojíčku nebo zajímavý dárek pro kamarády nebo rodiče.

Buki France MiniScience Teleskop Stereo 15x zoom
899 Kč 890 Kč

Teleskop ze série MiniScience je určen pro ty nejmenší badatele ve věku od 4 do 7 let. Má ergonomicky tvarované tělo z kvalitního plastu, měkké očnice a disponuje širokou optikou pro lepší světelnost.

Buki France DinoKIT vykopávka a kostra Triceratops
289 Kč 286 Kč

Vykopejte a sestavte kostru prehistorického dinosaura. Pomocí dětských nástrojů postupně odhalíte kosti dinosaura, očistíte a sestavíte kostru velkou cca 20cm. Populární zábava pro malé paleontology.

Buki France Mikroskop kapesní 60-120x zoom MR200
399 Kč 395 Kč

Kapesní mikroskop BUKI MR200 je zvětšovací nástroj se zabudovaným LED světlem. Díky tomuto světlu lze mikroskop využít pro mnoho praktických využití…

Buki France MiniScience Mikroskop Stereo 10x zoom
742 Kč

Mikroskop ze série MiniScience je určen pro ty nejmenší badatele ve věku od 4 do 7 let. Má ergonomicky tvarované tělo z kvalitního plastu, měkké očnice a disponuje širokou optikou pro lepší světelnost.