NORDLUX Venkovní zahradní lampa Nordlux Venø
16 170 Kč

Moderní zahradní sloupek o výšce 93 cm tvořený štíhlou kulatou nohou a lampovou hlavou se středovým sklem a okolními kruhovými prvky, které svítí na dodávku příjemného vzhledu a moderního designu.

NORDLUX Venkovní zahradní lampa Nordlux Phoenix mini
7 937 Kč

Venkovní zahradní sloupek čistého designu pro intenzivní osvětlení moderních exteriérů. Svítidlo je tvořeno kulatou nohou a lampovou hlavou s širokými kruhovými prvky, žárovka je krytá válcovým stínidlem z bílého plastu pro příjemně teplé nepřímé osvětlení.

NORDLUX Venkovní nástěnné světlo Nordlux Phoenix
15 582 Kč

Venkovní nástěnné svítidlo čistého designu pro osvětlení moderních teras a okolí domů, svítidlo je tvořeno základnou s hranatým ramenem a „hlavou“ lampy, která díky svým širokým kruhovým prvkům působí plochým dojmem, žárovka je krytá válcovým stínidlem z mléčného plastu pro příjemně neoslňující os…

SEC Lighting LED svítidlo SEC TALENTLUX-B T8-LED
7 772 Kč

Elegantní výkonné přisazené nebo závěsné (volitelná závěsná sada musí být objednaná samostatně) T8-LED svítidlo. Vhodné pro použití do moderních reprezentačních interiérů, obchodních prostor, hotelů, výstavišť, bank, nebo i do moderních obytných prostor.

SEC Lighting LED svítidlo SEC TALENTLUX-A T8-LED
5 829 Kč

Elegantní výkonné přisazené nebo závěsné (volitelná závěsná sada musí být objednaná samostatně) T8-LED svítidlo. Vhodné pro použití do moderních reprezentačních interiérů, obchodních prostor, hotelů, výstavišť, bank nebo také do moderních obytných prostor.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC LEGEND L/XL SIZE
8 925 Kč

Nástěnné nouzové LED svítidlo ve dvou velikostech L (varianta Legend, pozorovací vzdálenost 46m) a XL (varianta XLegend, pozorovací vzdálenost 74m) s velkým piktogramem pro prostory, kde je potřeba velká pozorovací vzálest a IP65 jako například stanice, podchody, stadióny, parkovací domy a podobně…

NORDLUX Moderní lustr Nordlux Nexus
11 760 Kč

Závěsné svítidlo na liště v ocelovém provedení, skvěle se hodí nad barový pult nebo do kuchyně nad jídelní stůl, zaujme také v obývacím pokoji, kde jej můžete doplnit dalšími lampami ze série

NORDLUX Venkovní nástěnné světlo Nordlux Venø
4 703 Kč

Moderní venkovní svítidlo kulatých tvarů tvořených přisazenou základnou a ramenem s lampovou hlavou. Hlava svítidla je tvořena skleněným středním sklem a okolními kruhovými prvky, které svítí na dodávku příjemného vzhledu a moderního designu.

NORDLUX Venkovní nástěnné světlo Nordlux Phoenix mini
5 879 Kč

Venkovní nástěnné svítidlo čistého designu pro osvětlení moderních teras a okolí domů, svítidlo je tvořeno základnou s hranatým ramenem a lampovou hlavou osazenou třemi kruhovými stříškami, které dodávají svítidlu pěkný vzhled, žárovka je kryta válcovým stínidlem z bílého plastu pro příjemně teplé…

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.POWERLUX2 - LED / MULTIPOWER2 - LED
10 630 Kč

Nový typ výkonného nouzové svítidla pro přisazenou instalaci ke stropu k osvětlení únikových cest v otevřeném prostoru s trvalým/netrvalým (NM/M) nebo centrálním © napájením záložního zdroje. Speciálně navrhnuté pro instalaci ve velkých výškách (pro stropy >4m).

NORDLUX Designový lustr Nordlux Motion
8 819 Kč

Závěsné svítidlo Motion vhodně doplní každý bytový interiér – obývací pokoj, halu nebo kuchyň, ale hodí se i do restaurací, kaváren a barů nebo jednacích místností. Větší provedení o průměru 50 cm je určeno pro solitérní použití. Kvalitní zpracování je u Nordlux samozřejmostí.

NORDLUX Venkovní zahradní lampa Nordlux Blokhus
8 672 Kč

Venkovní sloupek o výšce 92 cm je díky svému příjemnému modernímu vzhledu skvělý pro osvětlení zahrady nebo příjezdové cesty. Je tvořen kulatou nohou a hezkou lampovou hlavou se středovým robustním sklem a okolními kruhovými prvky. V nabídce výběr ze tří provedení.

NORDLUX Venkovní zahradní lampa Nordlux Vejers
8 231 Kč

Venkovní sloupek z galvanizovaných ocelí tvořený kulatou nohou a robustní lampovou hlavou. Oblé středové sklo je kryto stříkkou a doplněno okolními kruhovými prvky. U sloupku je možné nastavit výšku od 125 cm do 215 cm, díky čemuž je svítidlo možné rozptýlení světla do větších prostor.

NORDLUX LED lustr Nordlux Dee Glass
7 643 Kč

Zajímavě řešené svítidlo v kombinaci kovu a mléčného skla rozjasní Váš interiér a dodá mu působivou atmosféru. Stmívatelná LED technologie zajistí ideální komfort a teple bílé světlo. Svítidlo je možné zavěsit samostatně, dobře vypadá také v kombinaci s dalšími svítidly ze série Dee nebo Dee Metal…

NORDLUX Mramorová elegantní stolní lampička Glossy v minimalistickém designu
7 643 Kč

Elegantní stolní lampička, která je ztělesněním vkusu a propracovaného designu. Dánská designérka Maria Berntsen se inspirovala minimalismem a zkombinovala exluzivní materiály mramor, mosaz a opál. Navíc využila lesklého opálového bílého skla, které dodá Vaší ložnici měkké a jemné světlo.

NORDLUX Venkovní nástěnné světlo Nordlux Nibe
1 616 Kč

Venkovní nástěnná lampa robustního vzhledu na kulaté přisazené základně tvořená oblým sklem s kulatou stříškou. Vhodná jako osvětlení vstupních dveří či teras. Svítidlo nabízíme v provedení kvalitní galvanizované oceli nebo mědi, které jsou velmi odolné nepřízni počasí.

NORDLUX Designový lustr Nordlux Spider
7 349 Kč

Kovový lustr navržený dánskými designéry vyniká neotřelým tvarem připomínajícím pavouka visícího od stropu. Lustr je z vnější strany černý az vnitřní strany bílý a je podtrhuje již tak zajímavý vzhled.

NORDLUX Moderní lustr Nordlux Aver
3 821 Kč

Moderní závěsné svítidlo zaujme černým kovovým provedením, které nechává vyniknout světelný zdroj. Provedení žárovky zvolte podle svého vkusu a dodejte svítidlu výsledný vzhled. Se svítidlem Aver získáte pro Váš interiér příjemné a funkční osvětlení a zároveň působivý doplněk.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.ROTALUX2 - LED / MULTIROTALUX2 - LED
6 987 Kč

Nový typ výkonného nouzové svítidla pro přisazenou instalaci ke stropu či stěně k osvětlení únikových cest v otevřeném prostoru s trvalým/netrvalým (NM/M) nebo centrálním © napájením záložního zdroje. Speciálně navrhnuté pro instalaci ve velkých výškách (pro stropy >4m).

NORDLUX Moderní lustr Nordlux Emition
6 761 Kč

Moderní závěsný lustr s netradičním žebrovaným stínidlem skvěle oživí Váš interiér. Svítidlo v kovovém provedení nabízíme ve dvou velikostech v krásné černé barvě. Závěs dlouhý 300 cm umožňuje instalaci svítidla do místností s vysokými stropy.

NORDLUX Kancelářská lampa Nordlux Arki
6 761 Kč

Velmi praktická a využitelná stolní lampa severského designu plná nápadů poskytuje 3 možnosti uchycení, je polohovatelná ve 3 kloubech a nabízí velký dosah. Možno doplnit výkonnou LED žárovkou.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.CUBELUX - 220 LED / MULTICUBE - 220 LED
6 339 Kč

Výkonné stropní přisazené nebo závěsné nouzové svítidlo s možností montáže na kolmou stěnu (konzole pro montáž na stěnu za příplatek). Svítidlo má integrovaný LED světelný zdroj s mimořádnou životností až 100tis hodin. Díky tomuto parametru je ideální pro nepřetržitý provoz 24 h denně.

NORDLUX Venkovní světlo s čidlem Nordlux Blokhus
2 204 Kč

Venkovní nástěnné svítidlo s kulatou základnou a hezkou lampovou hlavou je tvořeno středovým robustním sklem a okolními kruhovými prvky, které dodávají svítidlu příjemný moderní vzhled. Nabízíme ve čtyřech povrchových úpravách – černá, měď, galvanizovaná ocel nebo nerez.

NORDLUX Designová lampa Nordlux Patton
5 879 Kč

Elegantní stojací lampa Patton je typická čistým designem a důmyslným zpracováním. Stínidlo je pohyblivé a můžete si jej přizpůsobit přesně podle Vaší potřeby. Otočný vypínač na těle lampy umožňuje regulaci osvětlení, celou lampu je možné naklopit a umístit do jedné ze dvou poloh.

NORDLUX Zahradní sloupek NORDLUX Amalienborg
5 879 Kč

Zahradní sloupek v moderním galvanizovaném provedení se skleněným středem a dekorativními stříškami. Možno kombinovat s nástěnným svítidlem ve stejném designu. Pro dokonalý vzhled doplňte svítidlo stylovou vintage žárovkou.

NORDLUX Elegantní LED stojací lampa Balance s funkcí stmívání
5 879 Kč

Moderní stojací lampa s kovovým stínidlem, skvěle poslouží pro čtení i jako zajímavý doplněk interiéru. Součástí je kvalitní LED dioda, která dodává dostatek teplého světla. Výhodou je možnost stmívání ve třech módech (100% – 50% – 25%).

NORDLUX Klasický lustr Nordlux Slope
3 968 Kč

Zajímavé, praktické svítidlo, vhodné pro použití nad stůl, do recepce nebo restaurace, všude, kde je potřeba svítidlo s dlouhou životností a nadčasovým designem. Nabízíme ve třech velikostech v černém provedení s bílým vnitřkem.

SEC Lighting LED svítidlo PROFI SEC AVANTIS-ADP2 LED T8
1 564 Kč

Elegantní výkonné stropní nebo závěsné (volitelná závěsná sada musí být objednána samostatně) svítidlo pro LED trubice T8. Vhodné pro použití v moderních reprezentačních interiérech, hotelích, výstavištích, bankách, obchodních prostorech nebo i moderních obytných prostorech.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC TRACKLUX
4 291 Kč

Nástěnné nouzové LED svítidlo ve třech verzích ze kterých dvě (verze označené +2×LED) mají 2 výkonné spodní LED pro osvětlení únikové cesty a to:

verze A: světelný tok je nasměrovaný přímo před svítidlo na podlahu.

SEC Lighting Nouzové osvětlení SEC C.EVOLUX2-P LED / MULTIEVO2-P LED
4 335 Kč

Výkonné nouzové svítidlo nové generace pro montáž na stěnu nebo strop k osvětlení únikové cesty s autonomií 1 nebo 3 hodiny. Progresivní světelný zdroj s uspořádáním LED do tvaru „V“ umožňuje perfektní distribuci světla s vysokou účinností.

NORDLUX Designový lustr Nordlux Float
4 850 Kč

Designové závěsné svítidlo Float v kombinaci mědi a ořechového dřeva - ve třech různých tvarech. Za povšimnutí stojí 300 cm dlouhý závěs, který umožňuje instalovat svítidlo do místností s vysokými stropy.

NORDLUX Venkovní nástěnné světlo Nordlux Luxembourg
1 469 Kč

Elegantní nástěnná lampa pro venkovní použití s tvarovaným ramenem na kulaté přisazené základně a oblým robustním sklem s kulatou stříškou. Svítidlo je vyrobeno z kovu ve čtyřech různých provedeních pro dokonalé sladění s okolím, pěkného efektu dosáhnete díky použití retro žárovky Filament.

NORDLUX Moderní lustr Nordlux Saturn
5 144 Kč

Moderní svítidlo z dílny dánských designérů je inspirované planetou Saturn a její soustavou prstenců. Je tvořeno kovovým stínidlem se zajímavým členěním, přitom však zachovává čisté linie. Světlo je vedeno směrem dolů, ale také mezi prstence a vytváří tak zajimavý efekt.

SEC Lighting Zářivkové svítidlo SEC AVANTIS-CD2 T8-LED
1 355 Kč

Elegantní T8-LED svítidlo určené pro zapuštěnou montáž do stropu. Možné spojovat do linie. Vhodné pro použití do moderních reprezentačních interiérů, obchodních prostor, hotelů, výstavišť, bank, nebo i do moderních obytných prostor.