SpyTech Nejmenší spy kamera conbrov T16 s nočním viděním
1 900 Kč

Nejmenší spy kamera na světě! Je navržena jako mikro kostka s mini rozměry na každé straně. S přiloženým magnetickým držákem a klipem ji můžete připevnit na poličku, na stůl, dveře chladničky a jakékoliv místa s kovovým povrchem, abyste mohli bez povšimnutí monitorovat váš domov nebo kancelář.

SpyTech Wi-Fi fotorámeček s detekci pohybu a nočním viděním
3 400 Kč

Wi-Fi fotorámeček Vám poskytne úžasné nahrávání s vysokým HD rozlišením a živé vysílání obrazu na Vašem smartphonu pomocí aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout. Zabudované Wi-Fi umožňuje ovládání, prohlížení a přehrávání videa ze smartphonu kdekoliv na světě.

HNSAT Diktafon v náramku s vysokou kvalitou nahrávání - Variant: 8 GB
1 500 Kč

V tomto náramku se nachází skrytý digitální diktafon. Diktafon se dá z náramku pohodlně vyjmout a můžete jej použít i jako přívěsek na klíče. Diktafon můžete díky vnitřní paměti použít i jako přenosný flash disk. Poskytuje až 20 hodin nepřetržitého nahrávání zvukového záznamu.

SpyTech Endoskopická kamera P40 s LCD displejem - Variant: 2m
2 870 Kč

Tato endoskopická kamera P40 s LCD displejem je vhodná ke sledování těžko dostupných míst ať už ve vaší domácnosti nebo v automobilovém průmyslu. Výhodou této kamery je, že vidíte hned to, co snímáte na šikovném LCD displeji. Kamera má kabel dlouhý 1,80 metru.

SpyTech Full HD Wi-Fi kamera v adaptéru R31
3 070 Kč

Kamera v Wi-Fi adaptéru nahrává ve Full HD 1080p rozlišení při 25fps, takže výsledný obraz je velmi kvalitní. Při online sledování tato kamera zobrazuje video v 4k ultra HD rozlišení.

SpyTech Multifunkční detektor odposlechů a kamer CC-308
1 399 Kč

Chcete vědět, zda jste sledováni, nebo je na Vás dohlíženo, když jste v hotelu, kanceláři, autě, doma, či jinde? Tento multifunkční detektor skrytých kamer, štěnic, GSM, GPS lokátorů, FM, VHF a UHF Vám snadno pomůže odhalit bezdrátové i pevné kamery, GPS lokátory, mobilní telefony a rušičky.

Esonic Diktafón v powerbance MEMOQ MQ-L500
2 390 Kč

Diktafon v PowerBank se vyznačuje výbornou kvalitou zvuku, pohodlným ovládáním a maximální spolehlivostí. Dokáže se vyrovnat i mnohonásobně dražším odposlechem. Noste odposlech v Powerbance stále při sobě a diskrétně si nahrajte všechny potřebné situace.

SpyTech Wi-Fi brýle s Full HD kamerou
2 899 Kč

Elegantní brýle s kvalitním HD obrazem jsou ideálním zařízením pro záznam videa se zvukem. Wifi HD kamera v brýlích s podporou microSD karet až do 128GB a možností sledování live streamu přes internet.

HNSAT Bluetooth diktafon 8 GB s detekcí zvuku
2 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S tímto profesionálním diktafonem zaznamenáte naprosto čistý hlas, poslechnete si oblíbené písničky nebo můžete zálohovat či přenášet soubory a využít tak diktafon jako flash disk. Model diktafonu DVR-188 je vybaven vnitřní pamětí 8 GB, se kterými můžete naložit libovolně.

SpyTech Špionážní budík s detekcí pohybu - Barva: Černá
1 030 Kč

Tyto špionážní hodiny jsou jednak pěknou dekorací do Vaší kanceláře, a zadruhé velmi praktická pomůcka. Pokud ve své kanceláři míváte často důležité schůzky, které chcete mít zaznamenané, tak jsou tyto špionážní hodiny tou správnou volbou.

SpyTech Magnetické mikrosluchátko
770 Kč

Nejmenší varianta mikrosluchadla. Toto neviditelné sluchátko se zasouvá až těsně k bubínku a v uchu je zcela neviditelné. Neviditelné sluchátko má rozměry pouze pár milimetrů a úplně se tak ztratí ve zvukovodu. Do sluchátka nevede žádný kabel, a komunikace je tedy zajišťována zcela bezdrátově.

SpyTech Špionážní kamera v mini USB klíči
680 Kč

Zařízení je schopné dělat videa s vysokým rozlišením, zařízení má snadné a jednoduché ovládání, elegantní vzhled, snadno se přenáší, je výborný pro zajištění rodiny. Je to praktické zařízení, které využije každý zákazník.

SpyTech WiFi HD kamera v budíku s nočním viděním a PIR detekci pohybu
3 990 Kč

Skrytá WiFi kamera v digitálních hodinách hlídá Váš byt před zloději či Vám umožní kontrolovat si prostor po dobu vaší nepřítomnosti. Skrytá kamera Vám umožní nejen nahrávat na interní paměťovou kartu, ale také se vzdáleně připojit ke kameře přes mobil či PC.

TrueLife Detská pestúnka s kamerou TrueLife NannyCam H32
2 590 Kč

TrueLife NannyCam H32 je digitální video chůvička s přehledným barevným 3,2 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, budíkem, automatickým nočním módem včetně VOX režimu a vysoce kvalitním přenosem zvuku i obrazu s dosahem až 300 metrů.

SpyTech Wifi kamera ukrytá v zapalovači
2 350 Kč

Tato mini wifi kamera ukrytá v zapalovači je zcela nenápadná kamerka na sledování online videa, ať jste kdekoli. Není to jen špionážní skrytá kamera, ale i skutečný zapalovač cigaret. Zapalovač je velmi bezpečný, snadno se používá a svítí pouhým stisknutím tlačítka.

SpyTech WiFi IP mini kamera A9
2 600 Kč

Tato malá nenápadná WiFi kamera je přesně to, co hledáte! Nikdo si ji ani nevšimne díky svým miniaturním rozměrům. Pomůže Vám ochránit Váš domov, či kancelář před nechtěným zlodějům nebo Vám odhalí jak se chová Vaše chůva k Vašim dětem.

SpyTech Špionážní knoflík s HD 1080P kamerou
1 490 Kč

Kamera skrytá v knoflíku je ideálním pomocníkem pro video záznam se zvukem a je tak malá, že ji lze ukrýt do kapsičky na košili. Kamkoli umístíte tento výrobek, budete si jisti, že vám nic neunikne. Umožňuje nahrávat barevný videozáznam se zvukem v rozlišení 1920 × 1080.

HNSAT USB nahrávač - diktafon 4 GB/8 GB/16GB s detekcí zvuku VOX - Variant: 4GB
950 Kč

Výhody oproti staršímu typu (UR-08B): detekce zvuku můžete jej položit na libovolné místo, přepnout tlačítko ON a spustit nahrávání nahrává i během nabíjení prodloužení nahrávání při 8 GB: cca na 140 hodin / 4 GB: na 70 hodin nenápadný světelný indikátor elegantní design – vypadá jako klasický fla…

SpyTech AHD kamera 2MP 1920x1080, 20m IR
900 Kč

Špecifikácia: Model: LIRDBHTC200V Video výstup: AHD/TVI/CVI/CVBS Obrazový snímač: OV2710 DSP: HTC1080 Rozlíšenie obrazu: 1080P/960H Pixel: 2.1MP, 1920×1080 TV system: PAL/NTSC Elektronická uzávierka: 1/25s~1/50,000s , 1/30s~1/60,000s  SN Ratio: ≥50dB Systém snímania: Progressive Scan Focus dĺžka: …

SpyTech Multifunkční hodinky s tahákem - Barva: Černá barva 4 GB
1 400 Kč

Jedinečné hodinky, které můžete používat na každodenní nošení a kromě přesného času a data vám poslouží i jako databáze informací – školní tahák , do kterého si přes počítač přehledně uložíte všechny potřebné informace a budete je mít vždy na ruce.

SpyTech Špionážní mini kamera s 5,0 megapixelovým fotoaparátem
750 Kč

Špionážní mini kamera je nejmenší špionážní kamera na světovém trhu s 5,0 mega pixelovým fotoaparátem. Skrytá kamera je skvělá jako tajné sledovací zařízení, které má tvar fotoaparátu. Umožňuje Vám dělat fotografie a nahrávat videa.

SpyTech Kamera v klíčence BMW
799 Kč

Klíč BMW se skrytou špionážní kamerou Perfektní skrytá kamera, která se neliší od skutečného autoklíče. Nahrávejte neočekávané události, které u vás vzbuzují podezření. Nahrávání videa a zvuku v reálném čase ve formátu AVI.

SpyTech Kamera v knoflíku
950 Kč

Kamera skrytá v knoflíku je ideálním pomocníkem pro video záznam se zvukem a je tak malá, že ji lze ukrýt do kapsičky na košili. Kamkoliv umístíte tento výrobek, budete si jisti, že vám nic neunikne. Umožňuje nahrávat barevný videozáznam se zvukem (AVI), pořizovat fotografie (JPEG).

Esonic Propiska se špičkovým diktafonem a vysokou kvalitou nahrávky MQ-94
1 990 Kč

Toto pero se špičkovým diktafonem je vhodné k velmi nenápadnému nahrávání zvuku, resp. hlasu. Pero je charakteristické špičkovým provedením a především SHQ kvalitou nahrávání. Vaše nahrávky tak budou velmi čisté, a to i v případě nahrávání zvuku ve vzdálenosti do 10 metrů.

SpyTech Baterie 337 / SR416SW do špionážního sluchátka
70 Kč

Baterie do mikrosluchátka od značky Maxell vydrží 5–6 hodin aktivního hovoru a až 120 hodin v pohotovosti. Prodáváme pouze kvalitní baterie Maxell, které v našich testech obstály nejlépe. Baterie je vhodná pro všechna mikrosluchátka z naší nabídky.

SpyTech Detektor skrytých kamer a bezdrátových signálů
1 300 Kč

Tento detektor má 2 funkce. Jednak slouží k odhalení skrytých kamer (CCD a CMOS čočky) a zadruhé k odhalení bezdrátových signálů například z GPS trackerů, rušiček signálů či odposlechů na frekvencích od 1MHz do 6,5 GHz. Detektor obsahuje LED diody, které signalizují sílu signálu.