WALLMURALIA Foto obraz na plátně Růžová orchidej 70x140 cm
1 050 Kč

Prohlédněte si nádherný a jedinečný fotoobraz vytištěný na plátně Růžová orchidej. Tento působivý motiv vyzdobí vnitřek každé místnosti. Obraz na plátně Růžová orchidej se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Orchidej a bambus 100x70 cm
750 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Orchidej a bambus ve velikosti 100×70 cm je perfektní dekorací pro každou zeď. Vytištěný fotoobraz Orchidej a bambus se ničím neliší od klasických obrazů na plátně. Plátno má stejnou záruku životnosti a tisk umožňuje reprodukovat barvy motivu a jeho nejmenší detaily.

WALLMURALIA Foto obraz tištěný na plátně Planeta Země 125x50 cm
675 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Planeta Země ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Planeta Země na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Planeta Země.

WALLMURALIA Fotoobraz na skle Sudy bourbon 100x70 cm
1 450 Kč

Fotoobraz na skle Sudy bourbon je skvělou alternativou k jiným nástěnným dekoracím. Představte si svůj pokoj s tímto moderním obrazem na skle. Může to být zajímavá varianta uspořádání vašeho domu. Efekt lesku plus ty nádherné barvy, které má skleněný obraz Sudy bourbon určitě udělají dojem.

WALLMURALIA Kuchyňská deska skleněná Abstraktní pozadí 80x52 cm
689 Kč

Skleněné krájecí desky Abstraktní pozadí je dekorací, která může rychle a zcela změnit uspořádání a atmosféru vaší kuchyně. Deska na krájení Abstraktní pozadí dokáže přitáhnout pozornost a stát se dominantou interiéru. Bude to ideální dekorace, která propůjčí vaší kuchyni charakter.

WALLMURALIA Moderní akrylový fotoobraz Sluneční soustava 120x60 cm
2 050 Kč

Náš moderní akrylový fotoobraz Sluneční soustava se osvědčí v každém interiéru bytu, dokonce i na balkóně. Akryl je totiž odolný nejen vůči vlhkosti, ale i slunci. Představte si tento jedinečný motiv Sluneční soustava, který zdobí zdi vaši domácnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Buddha a mandala 50x125 cm
675 Kč

Nádherný obraz na plátně canvas Buddha a mandala ve velikosti 50×125 cm. Je možné jej použit jako výzdobu doslova každé místností v domě nebo v komerčních prostorách. Obraz canvas Buddha a mandala se perfektně hodí jak do malé, tak i do větší místnosti, kde jsou stěny široké a je zde velký prostor…

WALLMURALIA Foto obraz fotografie na skle Kolo Londýn 140x70 cm
2 000 Kč

Hledáte zajímavý moderní obraz na skle? Doporučujeme fotoobraz Kolo Londýn. Tento nádherný motiv určitě změní interiér vašeho pokoje. Skleněný obraz Kolo Londýn lze použít k dekoraci místností zařízených v různých stylech. Taková dekorace se bude hodit téměř všude.

WALLMURALIA Foto obraz sklo tvrzené Červenobílé koule 140x70 cm
2 000 Kč

Hledáte zajímavý moderní obraz na skle? Doporučujeme fotoobraz Červenobílé koule. Tento nádherný motiv určitě změní interiér vašeho pokoje. Skleněný obraz Červenobílé koule lze použít k dekoraci místností zařízených v různých stylech. Taková dekorace se bude hodit téměř všude.

WALLMURALIA Moderní skleněné hodiny na stěnu Abstrakce 60x30 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Abstrakce jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Abstrakce jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Fotoobraz na skle Květ lotosu 140x70 cm
2 000 Kč

Hledáte zajímavý moderní obraz na skle? Doporučujeme fotoobraz Květ lotosu. Tento nádherný motiv určitě změní interiér vašeho pokoje. Skleněný obraz Květ lotosu lze použít k dekoraci místností zařízených v různých stylech. Taková dekorace se bude hodit téměř všude.

WALLMURALIA Foto obraz akrylové sklo Růže 125x50 cm
1 770 Kč

Chcete-li oživit příliš jednotvárný pokoj, bude akrylový obraz Růže „trefou do černého“. Jeho vzhled a vytištěné barvy vytvářejí krásný efekt. Představte si tento jedinečný motiv Růže, který zdobí zdi vaši domácnosti. Může to být ta nejkrásnější dekorace na vaší stěně.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový Eiffelova věž Paříž 125x50 cm
1 770 Kč

Chcete-li oživit příliš jednotvárný pokoj, bude akrylový obraz Eiffelova věž Paříž „trefou do černého“. Jeho vzhled a vytištěné barvy vytvářejí krásný efekt. Představte si tento jedinečný motiv Eiffelova věž Paříž, který zdobí zdi vaši domácnosti. Může to být ta nejkrásnější dekorace na vaší stěně.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový na stěnu Taxi New York 125x50 cm
1 770 Kč

Chcete-li oživit příliš jednotvárný pokoj, bude akrylový obraz Taxi New York „trefou do černého“. Jeho vzhled a vytištěné barvy vytvářejí krásný efekt. Představte si tento jedinečný motiv Taxi New York, který zdobí zdi vaši domácnosti. Může to být ta nejkrásnější dekorace na vaší stěně.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Boxerské rukavice 70x100 cm
750 Kč

Obrazy tištěné na akrylu Boxerské rukavice to je nápad na jedinečnou a moderní výzdobu pro jakoukoliv místnost. Fotoobraz na akrylu Boxerské rukavice je trvanlivý a odolný vůči poškozením a současně si uchovává lesk klasického skla.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový do obýváku Barevné čtverce 100x50 cm
1 450 Kč

Akrylový obraz Barevné čtverce se hodí do moderních interiérů, kde vypadá neuvěřitelně působivě a zdůrazňuje uspořádání místnosti. Akrylový obraz Barevné čtverce má kromě uměleckých také užitkové přednosti: je trvanlivý, odolný vůči vysokým teplotám, má skelný lesk. Současně je odolný proti rozbití.

WALLMURALIA Foto obraz akrylový na stěnu Fotbal 100x50 cm
1 450 Kč

Akrylový obraz Fotbal se hodí do moderních interiérů, kde vypadá neuvěřitelně působivě a zdůrazňuje uspořádání místnosti. Akrylový obraz Fotbal má kromě uměleckých také užitkové přednosti: je trvanlivý, odolný vůči vysokým teplotám, má skelný lesk. Současně je odolný proti rozbití.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Vrchol Everest 100x70 cm
750 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Vrchol Everest ve velikosti 100×70 cm je perfektní dekorací pro každou zeď. Vytištěný fotoobraz Vrchol Everest se ničím neliší od klasických obrazů na plátně. Plátno má stejnou záruku životnosti a tisk umožňuje reprodukovat barvy motivu a jeho nejmenší detaily.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně do obýváku Semeno pampelišky 125x50 cm
675 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Semeno pampelišky ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Semeno pampelišky na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Semeno pampelišky.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Mapa světa dřevo 125x50 cm
675 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Mapa světa dřevo ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Mapa světa dřevo na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Mapa světa dřevo.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Pláž 125x50 cm
675 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Pláž ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Pláž na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Pláž.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně do obýváku Los Angeles noc 125x50 cm
675 Kč

Obraz vytištěný na plátně canvas Los Angeles noc ve velikosti 1250×50 cm je neobyčejně působivou dekorací pro každou zeď. Tímto zajímavým motivem Los Angeles noc na našem fotoobrazu canvas můžete vyzdobit interiér každé místnosti. Proměňte své zdi díky fotoobrazu Los Angeles noc.

WALLMURALIA Dekorační panel sklo Bílá lilie 125x50 cm
1 450 Kč

Panel na skle Bílá lilie může zásadně změnit výzdobu vaší kuchyně. Zavedení nového barevného efektu v podobě kuchyňského panelu Bílá lilie prolomí jednotvárnost a celá kuchyň získá nový ráz. Skleněný panel do kuchyně Bílá lilie je ideálním řešením, pokud chcete rychle změnit svou kuchyň.

WALLMURALIA Panel do kuchyně Chilli a pepř 125x50 cm
1 450 Kč

Panel na skle Chilli a pepř může zásadně změnit výzdobu vaší kuchyně. Zavedení nového barevného efektu v podobě kuchyňského panelu Chilli a pepř prolomí jednotvárnost a celá kuchyň získá nový ráz. Skleněný panel do kuchyně Chilli a pepř je ideálním řešením, pokud chcete rychle změnit svou kuchyň.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Kombajn a traktor 100x50 cm
550 Kč

Chcete změnit uspořádání místnosti. Prohlédněte si jedinečný obraz vytištěný na plátně Kombajn a traktor. Tato dekorace promění vaše zdi. Díky potisku na plátně canvas je fotoobraz Kombajn a traktor trvanlivější než jeho papírový ekvivalent.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Sokolice Pieniny 100x50 cm
550 Kč

Chcete změnit uspořádání místnosti. Prohlédněte si jedinečný obraz vytištěný na plátně Sokolice Pieniny. Tato dekorace promění vaše zdi. Díky potisku na plátně canvas je fotoobraz Sokolice Pieniny trvanlivější než jeho papírový ekvivalent.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Zebra ve sněhu 100x50 cm
550 Kč

Chcete změnit uspořádání místnosti. Prohlédněte si jedinečný obraz vytištěný na plátně Zebra ve sněhu. Tato dekorace promění vaše zdi. Díky potisku na plátně canvas je fotoobraz Zebra ve sněhu trvanlivější než jeho papírový ekvivalent.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Západ slunce 100x50 cm
550 Kč

Chcete změnit uspořádání místnosti. Prohlédněte si jedinečný obraz vytištěný na plátně Západ slunce. Tato dekorace promění vaše zdi. Díky potisku na plátně canvas je fotoobraz Západ slunce trvanlivější než jeho papírový ekvivalent.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně do obýváku Stará mapa světa 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Stará mapa světa. Fotoobraz na plátně Stará mapa světa se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Stará mapa světa se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz canvas Panorama hory 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Panorama hory. Fotoobraz na plátně Panorama hory se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Panorama hory se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Molo nad jezerem 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Molo nad jezerem. Fotoobraz na plátně Molo nad jezerem se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Molo nad jezerem se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Tank 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Tank. Fotoobraz na plátně Tank se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Tank se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Moderní fotoobraz canvas na rámu Lofoty v Norsku 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Lofoty v Norsku. Fotoobraz na plátně Lofoty v Norsku se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Lofoty v Norsku se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Žirava a zebry 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Žirava a zebry. Fotoobraz na plátně Žirava a zebry se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Žirava a zebry se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz na plátně Kilimanjaro Kenya 140x70 cm
1 050 Kč

Doporučujeme krásný obraz na plátně canvas Kilimanjaro Kenya. Fotoobraz na plátně Kilimanjaro Kenya se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Obraz canvas Kilimanjaro Kenya se bude hodit jak do malé, tak i větší místnosti.

WALLMURALIA Foto obraz sklo tvrzené Zebra ve sněhu 100x50 cm
1 050 Kč

Doporučujeme vám nádherný obraz na skle Zebra ve sněhu. Skleněný fotoobraz Zebra ve sněhu se určitě bude líbit každému, kdo chce vkusně vyzdobit svůj dům nebo byt, nebo i místo, kde každý den pracuje. Skleněný obraz Zebra ve sněhu se bude hodit jak do malé, tak i do větší místnosti.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu Abstrakce tunel 60x30 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Abstrakce tunel jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Abstrakce tunel jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Nástěnné hodiny tiché Deštník Francie 30x60 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Deštník Francie – jedna z nejmodernějších nástěnných dekorací. Tato zajímavá forma nástěnných hodin je kombinací funkčnosti a estetických hodnot. Digitální potisk na hodinách Deštník Francie způsobuje, že potisk na hodinách vyvolává dojem skleněného obrazu.

WALLMURALIA Nástěnné hodiny tiché Let nad mraky 30x60 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Let nad mraky – jedna z nejmodernějších nástěnných dekorací. Tato zajímavá forma nástěnných hodin je kombinací funkčnosti a estetických hodnot. Digitální potisk na hodinách Let nad mraky způsobuje, že potisk na hodinách vyvolává dojem skleněného obrazu.

WALLMURALIA Skleněné hodiny na stěnu tiché Vanilka 60x30 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Vanilka jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Vanilka jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Moderní skleněné hodiny na stěnu Kočka 30x60 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Kočka – jedna z nejmodernějších nástěnných dekorací. Tato zajímavá forma nástěnných hodin je kombinací funkčnosti a estetických hodnot. Digitální potisk na hodinách Kočka způsobuje, že potisk na hodinách vyvolává dojem skleněného obrazu.

WALLMURALIA Moderní skleněné hodiny na stěnu Kůň na louce 60x30 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Kůň na louce jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Kůň na louce jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.

WALLMURALIA Moderní skleněné hodiny na stěnu Pes a kočka 60x30 cm
1 020 Kč

Hodiny na skle Pes a kočka jsou krásným dekorativním prvkem, díky němuž se naše kuchyň, obývací pokoj nebo ložnice stanou ještě krásnější. Hodiny Pes a kočka jsou také fantastickým nápadem jak využít volný prostor na stěně v koupelně. Můžeme je také zakomponovat do zrcadla nebo obkladů.