Tuliiitka Tulííítko šedý Mazlík, Minky 152 cm
2 190 Kč

Tulííítko s měkkým potahem a výborné k mazlení :)

TULIIITKO nám pomáhá……

• zajistit optimální držení těla díky správné poloze při odpočinku • rozložit tělesnou hmotnost při lehu a tím snížit tlak na opěrné body, předchází přetěžování a deformacím páteře • opora kloubů a uvolnění svalů podé…

Tuliiitka Tulííítko Hnědé hvězdy 152 cm
1 790 Kč

Hnědé hvězdy – Hnědá barva symbolizuje teplo domova. V kombinaci s dekorem jemných hvězdiček nemůže být vhodnější varianty pro spokojený spánek. Hnědé tulííítko a bílé hvězdy, ideální vzor pro váš klidný spánek.

Tuliiitka Tulííítko Velké Srdce Šedé 152 cm
1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velké srdce – když je srdce na pravém místě, tak je vše tak, jak má být..a pokud je těch srdcí ještě více, tak nejvíc. Tulííítko s Velkým srdcem. Srdíčka ručně namalovala paní z Moravy.

Tuliiitka Tulííítko Starorůžové 152 cm
1 790 Kč

Starorůžová barva v interiéru..

..pro mnohé z nás je tato představa možná zcela nepřijatelná, ale ti,kteří už tuto barvu vyzkoušeli, zjistili, že růžová už dávno nepatří jen do dívčích pokojů. Tato barva patří mezi pastelové barvy a je trendy.

Tuliiitka Tulííítko Relax, Zelené 152 cm
1 790 Kč

Tulííítko zelené – Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí uklidňujícím dojmem a pohled na zelenou barvu napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Lidé mající rádi tuto barvu budou více ochotní rozdávat lásku a pomáhat motivovat ostatní.

Tuliiitka Tulííítko Korálový čtyřlístek 152 cm
1 790 Kč

Barva která je nyní žádána a velmi populární. – Čtyřlístek jako symbol štěstí – tento je trošku jiný..a tak vám zaručí maximální komfort. Krásná barva, která rozzáří kde jaký pokoj a naplní ho pozitivní energií.

Tuliiitka Tulííítko, Květ Života 152 cm
1 790 Kč

Tulííítko s krásným vzorem. Délka: 152 cm, šířka polštářů: 30 cm, hmotnost: 1,2 kg

Gramáž látky je 145 g/m

  • Vnější (barevná) látka: Složení 100% bavlna. Praní na 40 stupňů. Bavlněná látka je vyrobena v České Republice.
Tuliiitka Tulííítko Podzimní slunce 152 cm
1 790 Kč

Podzimní Slunce – Podzim by měl být v přírodě sám o sobě obdobím klidu, odpočinku a nabíráním sil k zimnímu spánku. Odpočívejte a zahřívejte se podzimním sluncem – opravdu to zabírá.