VBox TV Gateway XTi 3452 (DVB-C)
3 490 Kč

Zařízení nové generace pro streamování kabelového televizního vysílání DVB-C do televizorů, tabletů a chytrých mobilních telefonů připojených do domácí sítě. Je určeno pro kabelovou televizi bez přístupové karty, nedisponuje portem pro vložení přístupové karty.

VBox Android TV Gateway XTi 4144 (DVB-C)
5 490 Kč

VBox Android TV set-top box je hybridní čtyřtunerový přijímač s certifikovaným operačním systémem Android TV, umožňující distribuci kabelové televize z DVB-C televizní zásuvky do všech zařízení připojených k domácí počítačové síti (PC, notebooky, SmartTV, mobilní telefony, herní konzole a další)

VBox Android TV Gateway XTi 4134 (DVB-S/S2)
5 890 Kč

VBox Android TV set-top box je hybridní čtyřtunerový přijímač s certifikovaným operačním systémem Android TV, umožňující distribuci satelitního televizního vysílání DVB-S/S2 do všech zařízení připojených k domácí počítačové síti (PC, notebooky, SmartTV, mobilní telefony, herní konzole a další).

VBox TV Gateway XTi 3442 (DVB-T/T2)
3 490 Kč

Zařízení nové generace pro streamování pozemního vysílání do televizorů, tabletů a chytrých mobilních telefonů připojených do domácí sítě. Zařízení zvládá jak starší normu pozemního vysílání DVB-T tak nastupující DVB-T2.

VBox Android TV Gateway XTi 4144 (DVB-T/T2)
5 490 Kč

VBox Android TV set-top box je hybridní čtyřtunerový přijímač s certifikovaným operačním systémem Android TV, umožňující distribuci DVB-T/T2 vysílání z vaší televizní antény do všech zařízení připojených k domácí počítačové síti (PC, notebooky, SmartTV, mobilní telefony, herní konzole a další).