Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml
424 Kč

tekuté kamufláže se velice snadno aplikuji a díkypodílu ultra jemných pigmentů dokonale sjednocují. Pleť je perfektně krytá,bez viditelného nánosu produktu. Tekutá konzistence umožňujesplynout s vaší tváři jako druhá kůže. Nedostatky a skvrny jsouopticky odstraněné a pleť je dokonale sjednocena.

Artdeco Perleťové oční stíny (Eyeshadow Pearl) 0,8 g
129 Kč 117 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perleťové oční stíny se vyznačují jasnými zářivými barvami s perleťovým odleskem a zároveň velmi velkým množstvím odstínů na výběr. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší.

Artdeco Magnetické řasy (Magnetic Lashes)
479 Kč 435 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické řasy od značky Artdeco vám pohomou vytvořit okouzlující pohled! Jsou vyrobené z vysoce kvalitních syntetických vláken a obsahují integrované magnety, které se navzájem přitahují.

Artdeco Tužka na obočí (Eye Brow Pencil) 1,1 g
129 Kč 117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tužka na obočí perfektně dokresluje oční make-up. Dlouhotrvající textura vydrží na obočí dlouhé hodiny, aniž by se rozmazala. Výběr z několika přirozených odstínů s příjemnou konzistencí – ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Bez parfemace.

Artdeco Oboustranný aplikátor očních stínů (Eyeshadow Double Brush)
39 Kč 35 Kč

Profesionální aplikátor se štětečkem i pěnovým aplikátorem je určen do magnetického boxu Magnum. Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb.

Artdeco Profesionální fixa na obočí (Pro Tip Brow Liner) 1 ml
389 Kč

Dlouhotrvající voděodolná fixa dokreslí, vyplní a rozčeše obočí. Speciálním plstěným hrotem nakreslí čtyři jemné linie, které obočí vyplní a zároveň rozčeše. Barva nebledne. Fixa se dá také použít na zakrytí šedin vlasů.

Artdeco Bronzer limitovaná edice Glow Bronzer 10 g
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bronzer Glow Bronzer v barvě „summer glow“ kombinuje bronzingový pudr s rozjasňovačem. Jedná se o limitovanou edici. Minerální pigmenty, které ovšem neobsahují parabeny ani minerální oleje, dodají vaší pokožce krásný přírodní dotek slunce. Jemné lesklé částečky projasní pokožku čerstvou září.

Artdeco Hydratační rtěnka Perfect Color Lipstick - Limited Design 4 g-17%
375 Kč 308 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hydratační rtěnka Perfect Color Lipstick dodá rtům nejen bohatou barvu s optimálním krytím, ale i nejefektivnější péči. Díky své pečující a vyhlazující 3D struktuře rtěnka poskytuje rtům trvanlivý plnobarevný vzhled, navíc se zárukou vyživovacího a hydratačního účinku.

Artdeco Magnetický box se zrcátkem Golden Edition G20 (Beauty Box Trio)
359 Kč 306 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetický box se zrcátkem na tři oční stíny, nebo tvářenku či kamufláž a jeden oblíbený stín v krásném limitovaném zlatém designu je ideální na cesty. Máte možnost vybrat si do boxu pouze stíny, které se vám hodí. Obsah boxu pevně drží díky magnetům. .

Artdeco Pero na obočí (Eye Brow Color Pen) 1,1 ml
268 Kč 253 Kč

Tekuté pero na obočí s precizním štětečkem, který dokáže vyplnit prázdná místa v obočí. Polotransparentní textura zajišťuje zcela přirozený vzhled a perfektně definuje obočí. Vícenásobná aplikace zintenzivňuje barvu. Bez konzervantů a parfemace.

Artdeco Pudrová tvářenka (Blusher) 5 g
201 Kč 190 Kč

Pudrová tvářenka je neopomenutelnou součástí vašeho magnetického boxu! Velké množství odstínů, zářivé barvy a dlouhotrvající textura pro váš dokonalý vzhled! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních

Artdeco Řasenka pro objem, délku a oddělení řas Angel Eyes Mascara 10 ml
419 Kč 357 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Řasenka Angel Eyes má speciálně tvarovaný kartáček, který obalí barvou každou jednotlivou řasu od kořínků po konečky. Jemnější konec kartáčku pečuje o kratší řasy, zatímco širší strana vytváří objem a délku na vnějším koutku a zajišťuje optický efekt otevřeného oka.

Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g
133 Kč 121 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Extrémně jemné třpytivé částečky v těchto stínech perfektně rozjasní vaše oči při každé příležitosti. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší.

Artdeco Vyměnitelná náplň očního stínu (Eye Designer Refill) 0,8 g
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pudrové oční stíny slouží jako vyměnitelná náplň aplikátoru Eye Designer. Unikátní systém umožňuje kombinovat nejrůznější odstíny přesně podle vašeho přání! Díky praktickému aplikátoru je ideální na cestování.

Artdeco Blendovací štětec na oči (Profi Eye Blender)
299 Kč 272 Kč

Štětec Profi Eye Blender, jehož štětiny jsou vyrobeny z koňské hřívy je ideální k nanášení pudrových a krémových očních stínů. Kruhová krátká hlava se štětcem s kompaktní špičkou ve tvaru kopule je vhodná k aplikaci stínů na oční víčka, důlky a vnější koutky.

Artdeco Dlouhotrvající linky na oči (Long Lasting Liquid Liner) 1,5 ml
369 Kč 328 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemný nylonový štěteček vám dovolí jednoduše vytvořit precizní a rovnoměrnou linku s nevídanou intenzitou barvy. Bohatě pigmentovaná a dlouhotrvající textura zachová váš dokonalý vzhled po celý den! Rychle zasychá, nerozmazává se. Bez parfemace.