Boccia Titanium Royce 3589-13-35%
4 390 Kč 2 853 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Decentní ocelový milánský tah a dobře čitelný modrý ciferník s titanovým pouzdrem, ve stříbrném odstínu, z hodinek dělá vhodný doplněk pro jakoukoli příležitost.

Boccia Titanium Solar 3643-01
4 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Solar od Boccia Titanium skvěle doladí každý outfit. Pouzdro je vyrobené z titanu, hodinky jsou tak velice lehké, odolné a vhodné pro alergiky. Ručičky i indexy jsou potažené luminiscenční vrstvou, díky tomu je čas výborně čitelný i ve tmě. Samozřejmostí je také datumovka.

Boccia Titanium Style 3289-02-50%
3 990 Kč 1 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už vyrazíte do společnosti nebo strávíte den v rodinném kruhu, hodinky z dílny značky Boccia Titanium budou vždy tím nejlepším společníkem. Jejich čistě bílý ciferník vsází na klasický vzhled – zdobí ho jen zlacené ručičky a indexy.

Boccia Titanium Trend 3272-04
3 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasických doplňků není nikdy dost. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Boccia Titanium. Jejich bělostný ciferník sází na tradiční design – zdobí ho stříbrné ručičky, indexy, hlavní číslice a datumovka na pozici 6.

Boccia Titanium Ceramic 3209-01
4 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Boccia Titanium jsou jako stvořené pro všechny dámy v nadčasových doplňcích. Jejich bílý ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho jen uzoučké ručičky a indexy. Ciferník je krytý safírovým sklíčkem, jež si i po mnoha letech zachovává svůj jedinečný lesk.

Boccia Titanium Royce Titan 3641-02
3 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky Boccia Titanium ohromí každého muže klasickým designem, který se perfektně hodí ke každému formálnímu outfitu.  Hypoalergenní titanové pouzdro na zápěstí téměř neucítíte, je velice lehké a vysoce odolné. Nalézá se v něm jedinečný zelený ciferník s užitečnou datumovkou.

Boccia Titanium Dress 3283-01
2 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Boccia Titanium nadchnou všechny dámy se zálibou v klasických doplňcích. Jejich ciferník v bílé barvě působí velice čistým dojmem -  zdobí ho jen uzoučké stříbrné ručičky a bodové indexy s šestkou a dvanáctkou.