Fossil Townsman FS5279-39%
4 220 Kč 2 564 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už si obléknete své oblíbené volnočasové tričko nebo oblek, hodinky z dílny značky Fossil váš outfit vždy dokonale doladí.

Fossil Minimalist FS5305-33%
3 690 Kč 2 468 Kč

Ať už si obléknete své oblíbené volnočasové tričko nebo oblek, hodinky z dílny značky Fossil váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Fossil Townsman Automatic ME3181
8 900 Kč

Hodinky značky Fossil jsou jako stvořeny pro muže, kteří si potrpí jen na to nejlepší. Jejich ciferník zaujme na první pohled svou průhledností, díky které se můžete kochat mechanismem automatického strojku. Pouzdro, z ušlechtilé oceli, navazuje na příjemný řemínek z pravé kůže.

Fossil Neutra FS5512-43%
4 590 Kč 2 597 Kč

Slušivé pánské hodinky značky Fossil se hodí pro všechny muže se zálibou ve stylových doplňcích. Na velkém šedém ciferníku se vyjímají tři chronografy s funkcí stopek a ukazatel 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Fossil FB-01 Automatic ME3190
5 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Automatické hodinky z dílny značky Fossil si zamiluje každý muž, který si potrpí na kvalitní doplňky v klasickém stylu. Na první pohled každého jistě zaujme otevřený ciferník, díky kterému můžete nahlédnout na chod strojku, zdobený výraznými ručičkami a indexy s luminiscenčními proužky.

Fossil Tailor ES3713-33%
4 490 Kč 2 998 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Fossil jsou tím pravým pro všechny dámy se zálibou ve stylových doplňcích. Ciferník v barvě růžového zlata s jemným vzorem zdobí dva multifunkční ciferníčky s ukazatelem aktuálního data a dne v týdnu, zaujmou i lehce vystupující kovové indexy a luminiscenční ručičky.

Fossil The Minimalist Slim FS5304-56%
4 590 Kč 2 005 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky značky Fossil se hodí pro všechny muže, kteří si potrpí na kvalitní doplňky. Jako první vás upoutá minimalistický ciferník, který je perfektně čitelný, zdobený zlacenými luminiscenčními ručičkami a indexy.  Na ocelové pouzdro navazuje řemínek z pravé kůže.

Fossil Copeland ES4824
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Fossil skvěle ozdobí každou dámu, která si libuje v elegantních doplňcích a je ráda středem pozornosti. Hodinky zaujmou na první pohled netradičním uchycením koženého řemínku, který se velmi příjemně nosí. Zlacené pouzdro zdobí stříbrný ciferník, jenž zdobí římské indexy.

Fossil Jacqueline ES 3545-44%
4 640 Kč 2 568 Kč

Hodinky z dílny značky Fossil dokonale doplní téměř každý váš outfit. Jejich celostříbrné provedení vypadá neskutečně elegantně, k tomu ještě přispívá osazení pouzdra i tahu třpytivými čirými krystaly. Stříbrný ciferník s jemným vzorem lemují stříbrné indexy a rozhodně potěší i okénko datumovky.