Frederic Graff Monte Leone FAR-2518-81%
6 864 Kč 1 290 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled tmavě modrou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Rose Grand Combin Dark Brown Leather FAM-B005R-82%
6 899 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro gentlemany, kteří si potrpí na doplňky vysoké kvality. Vzorovaný ciferník zaujme na první pohled římskými indexy v kombinaci s elegantními ručičkami. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Liskamm 2 tone. Steel + Rose Gold Mesh FAI-2718-81%
7 370 Kč 1 390 Kč

Frederic Graff je zavedená kvalitní značka ze švýcarské Ženevy. Ciferník zaujme perleťovou barvou a osazenými kamínky. Za zmínku také stojí pozlacené ručičky a římské indexy. Výjimečný vzhled ciferníku dotváří bicolor milánský tah, který se jednoduše přizpůsobí obvodu Vašeho zápěstí.

Frederic Graff Rose Dent Blanche Black Mesh FAE-3320B-81%
6 349 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou trefou do černého, pro každého kdo se vyžívá v luxusních doplňcích. Černozlaté provedení Vám dodá punc elegance. Milánský tah zajistí, že na zápěstí padnou jako ulité. Dominantní jsou na hodinkách pozlacené indexy tvořené římskými číslicemi.

Frederic Graff Silver Eiger Cognac Leather FAB-B006S-81%
6 290 Kč 1 190 Kč

Upřednostňujete spíše klasický a jednoduchý design hodinek? Potom Vám určitě bude vyhovovat nový model hodinek Silver Eiger s hnědou kůží řemínku od Švýcarského výrobce kvalitních hodinek Frederic Graff. Hodinky jsou poháněny precizním strojkem Ronda Quartz.

Frederic Graff Dent Blanche FAH-2520S-78%
5 599 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou zpracování. Porcelánově bílý ciferník v minimalistickém stylu zdobí pouze elegantní ručičky s kombinovanými indexy, díky čemuž je velmi dobře čitelný.

Frederic Graff Batura Star Lychee Black Leather Strap FCB-B012R-84%
7 290 Kč 1 108 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff si zamilují všechny dámy, které si potrpí na doplňky vysoké kvality. Černý ciferník zdobí skleněné kamínky, které se zatřpytí při každém vašem pohybu. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Liskamm Silver Mesh FAI-3518-81%
7 370 Kč 1 390 Kč

Frederic Graff je zavedená kvalitní značka ze švýcarské Ženevy. Ciferník zaujme perleťovou barvou a osazenými kamínky. Za zmínku také stojí pozlacené ručičky a římské indexy. Výjimečný vzhled ciferníku dotváří stříbrný milánský tah, který se jednoduše přizpůsobí obvodu Vašeho zápěstí.

Frederic Graff Silver Monte Rosa Silver Mesh FAL-3518-79%
6 399 Kč 1 290 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na první pohled svým vzorem, na kterém se vyjímají jednoduché ručičky s indexy. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Kanjut Sar Rose Gold Fine Mesh Watch FCE-3214-80%
6 604 Kč 1 290 Kč

Hodinky značky Frederic Graff nadchnou všechny dámy se zálibou v nepřehlédnutelných doplňcích. Moderní růžové zlato zaujme na první pohled. Pozlacené je celé pouzdro včetně ručiček a indexů. Uvnitř se nalézá precizní strojek Ronda.

Frederic Graff Dárkový set Monte Rosa FGS004-82%
7 299 Kč 1 290 Kč

Luxusní hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které se rády zdobí doplňky nejvyšší kvality. Stříbrný ciferník zaujme na první pohled minimalistickým provedením. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Mont Dolent FBO-3318-83%
7 924 Kč 1 290 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled tmavou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Rose Liskamm Lychee bordeaux Leather FAI-B016R-83%
7 115 Kč 1 190 Kč

Luxusní zlaté hodinky od značky Frederic Graff zaujmou na první pohled a udělají radost každé ženě, která má ráda klasický design. Model Rose Liskamm má pozlacené pouzdro, ručičky a indexy. Na zápěstí se hodinky připínají řemínkem z pravé kůže.  Ozdobte se hodinkami, se kterými budete okouzlující.

Frederic Graff Clariden FBB-3218-82%
7 290 Kč 1 246 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník, krytý safírovým sklíčkem, zaujme na první pohled něžnou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Gasherbrum FBY-3918-82%
6 899 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou jako stvořeny pro všechny, kteří hledají stylové a spolehlivé hodinky. Černý ciferník zdobí elegantní ručičky a jednoduché indexy v rosegold odstínu. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Grunhorn Black Mesh FAC-3320B-82%
7 199 Kč 1 290 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny pány, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na první pohled svým odstínem, který na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Trivor Lychee Pink Leather Strap FCF-B035R-82%
6 699 Kč 1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou stvořeny pro všechny ženy, které se rády hýčkají luxusními doplňky. Perleťový ciferník zdobí elegantní ručičky a jednoduché indexy v rosegold odstínu. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Grand Combin Rose gold Mesh FAM-3220R-83%
7 199 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Vzorovaný ciferník zaujme na první pohled římskými indexy v kombinaci s elegantními ručičkami. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Liskamm Lychee grey Leather FAI-B015R-83%
7 115 Kč 1 190 Kč

Chcete-li spojit kvalitu provedení s krásným designem, pak je pro Vás ta pravá značka Frederic Graff. Perleťový ciferník osázený kamínky zkrátka nadchne na první pohled. Celkový dojem dotváří pozlacené kovové pouzdro, kde uvnitř nalezneme precizní strojek Ronda Quartz.

Frederic Graff Gasherbrum Black Croco Leather Strap Watch FBY-B009R-81%
6 349 Kč 1 190 Kč
Doprava zdarma

Elegantní hodinky od značky Frederic Graff zaujmou na první pohled a udělají radost každému, kdo má rád klasický design. Model z řady Gasherbrum má pozlacené pouzdro, ručičky i indexy. Ciferník zaujme nevšední černou barvou s tmavě zelenými tóny.

Frederic Graff Monch FBC-3720-82%
6 699 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny milovníky kvalitních doplňků. Ciferník zdobí římské číslice, které celku dodávají stylový vzhled. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda. Na zápěstí se hodinky připínají dokonale přizpůsobivým milánským tahem.

Frederic Graff Basodino FAZ-2718-85%
7 659 Kč 1 090 Kč

Akce

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled čokoládově hnědou perletí, která na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Shispare White Leather Strap FCG-B033R-82%
6 399 Kč 1 090 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou stvořeny pro všechny ženy, které se rády hýčkají luxusními doplňky. Rosegold ciferník zdobí pouze elegantní ručičky s jednoduchými indexy. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda. Na zápěstí se hodinky připínají řemínkem z pravé kůže.

Frederic Graff Broad FBX-2520-82%
5 599 Kč 990 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou jako stvořeny pro všechny, kteří hledají stylové a spolehlivé hodinky. Černý vzorovaný ciferník zdobí elegantní ručičky spolu s jednoduchými indexy. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Matterhorn FBE-3520-87%
7 659 Kč 990 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny milovníky kvalitních doplňků. Ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled klasickým designem. Kovové pouzdro z ocelovým dýnkem zdobí růžově pozlacená luneta. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Monte Rosa Rose gold Mesh FAK-3218R-78%
6 605 Kč 1 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní zlaté hodinky od značky Frederic Graff zaujmou na první pohled svým originálním vroubkovaným ciferníkem čokoládové barvy. Vyznačují se kvalitním švýcarským zpracováním a pozlaceným ocelovým pouzdrem.

Frederic Graff Eveque FBI-2520-79%
5 899 Kč 1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Tmavě stříbrný ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled paprskovým vzorem, který na denním světle rozehraje oslnivou hru odlesků.

Frederic Graff Eveque FBI-3520-78%
6 069 Kč 1 290 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Tmavý ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled paprskovým vzorem, který na denním světle rozehraje oslnivou hru odlesků.

Frederic Graff Silver Grunhorn Black Leather FAD-B008S-84%
6 394 Kč 990 Kč

Upřednostňujete spíše klasický a jednoduchý design hodinek? Potom Vám určitě bude vyhovovat nový model hodinek Silver Eiger s černou kůží řemínku od Švýcarského výrobce kvalitních hodinek Frederic Graff. Hodinky jsou poháněny precizním strojkem Ronda Quartz.

Frederic Graff Rose Liskamm Rose gold Mesh FAI-3218R-81%
7 369 Kč 1 390 Kč

Akce

Luxusní zlaté hodinky od značky Frederic Graff zaujmou na první pohled a udělají radost každé ženě, která má ráda klasický design. Model Rose Liskamm má pozlacené pouzdro, ručičky a indexy.

Frederic Graff Grunhorn FAD-2520S-81%
6 399 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou zpracování. Ciferník smaragdové barvy v minimalistickém stylu zdobí pouze elegantní ručičky s indexy, díky čemuž je velmi dobře čitelný.

Frederic Graff Breithorn Silver FAO-2520S-83%
7 369 Kč 1 190 Kč

Hodinky od značky Frederic Graff zaujmou svým minimalisticky pojatým designem. Uvnitř pouzdra najdeme spolehlivý strojek Ronda. Hodinky se pohodlně nosí na zápěstí díky milánskému tahu, který se přizpůsobí každému zápěstí.

Frederic Graff Broad Peak Black Croco Leather Strap Watch FBX-B001S-83%
5 839 Kč 990 Kč

Hledáte elegantní hodinky, které zároveň vynikají svým velice kvalitním zpracováním? Tím pravým jsou hodinky značky Frederic Graff. Ciferník s pouzdrem vyniká svým detailním zpracováním a nevšedními barevnými tóny. Uvnitř pouzdra nalezneme precizní strojek Ronda.

Frederic Graff Rose Eveque Rose Gold Mesh FBK-3920-81%
7 114 Kč 1 290 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou správnou volbou, pro každého kdo se vyžívá v luxusních doplňcích. Dominantní jsou na tomto modelu pozlacené indexy a ručičky. Milánský tah zajistí, že na zápěstí padnou jako ulité.

Frederic Graff Rose Grunhorn Silver Mesh FAC-2520S-84%
7 199 Kč 1 101 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny pány, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na první pohled svým odstínem, který na denním světle rozehraje okouzlující hru odlesků.

Frederic Graff Batura Star Rose Gold Mesh Watch FCB-3918-82%
7 879 Kč 1 390 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou dobrá volba, pro každého kdo si libuje v luxusních doplňcích. Nepřehlédnutelné jsou třpytící se indexy, které jsou vysázené kamínky a jsou tak dominantou celého ciferníku. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé oceli a uvnitř se nachází precizní strojek Ronda.

Frederic Graff Eveque FBK-B002R-81%
6 399 Kč 1 190 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým doplňkem, který perfektně doladí váš outfit. Šedý ciferník zaujme na první pohled paprskovým vzorem, který na denním světle rozehraje oslnivou hru odlesků. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Matterhorn FBH-3220-84%
6 899 Kč 1 090 Kč

Luxusní hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny milovníky kvalitních doplňků. Bílý ciferník je velmi dobře čitelný a zaujme na první pohled klasickým designem. Kompletní zlacení růžovým zlatem vytváří opravdu skvostný dojem.

Frederic Graff Mitchell Croco Black Leather FCL-B001S-81%
6 490 Kč 1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Švýcarskou značku hodinek od Ženevského jezera – Frederic Graff si zamilujete především pro její výjimečný cit pro detail. Propracované pouzdro je vyrobeno z prvotřídní ušlechtilé oceli. Je do něho vsazen bílý ciferník s výborně čitelnými indexy.

Frederic Graff Broad FBX-B006S-83%
5 899 Kč 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou jako stvořeny pro všechny, kteří hledají stylové a spolehlivé hodinky. Černý vzorovaný ciferník zdobí elegantní ručičky spolu s jednoduchými indexy. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Dárkový set Liskamm FGS001-79%
7 399 Kč 1 490 Kč

Luxusní hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které se rády zdobí doplňky nejvyšší kvality. Perleťový ciferník zaujme na první pohled římskými číslicemi, třpytivými kamínky a elegantními ručičkami. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Denali Lychee White Leather FCJ-B013S-83%
6 490 Kč 1 090 Kč

Hodinky z dílny švýcarské značky Frederic Graff potěší každou ženu, která dává přednost decentní eleganci a potrpí si na kvalitu. Pouzdro je vyrobené z prvotřídní ušlechtilé oceli. Lehce vroubkovaný ciferník je pojatý velice minimalisticky. Nalezneme  v něm pouze drobné indexy a úzké ručičky.

Frederic Graff Eiger FAB-2520S-82%
6 399 Kč 1 090 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou zpracování. Tmavě šedý ciferník v minimalistickém stylu zdobí pouze elegantní ručičky s indexy, díky čemuž je ciferník velmi dobře čitelný.

Frederic Graff Rose Dom Cognac Brown Leather FAE-B006R-82%
6 399 Kč 1 090 Kč

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny pány, kteří si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na první pohled růžově zlacenými římskými indexy v kombinaci s elegantními ručičkami. Uvnitř hodinek se nachází precizní švýcarský strojek Ronda.

Frederic Graff Ruinette FAQ-B013S-82%
6 864 Kč 1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky švýcarské značky Frederic Graff jsou tím pravým pro všechny dámy, které si potrpí na elegantní design spojený s vysokou kvalitou. Stříbrný ciferník krytý safírovým sklíčkem zaujme na první pohled římskými číslicemi, které celku dodávají nadčasový vzhled.

Frederic Graff Silver Eiger FGS006-82%
6 860 Kč 1 190 Kč

Frederic Graff, to jsou hodinky jako stvořené pro módní nadšence. Model Silver eiger má minimalistický design, jedná se o klasické analogové hodinky stříbrné barvy s šedým ciferníkem. Můžete střídat milánský tah s černým koženým řemínkem z pravé prvotřídní kůže.

Frederic Graff Silver Grunhorn Croco ginger brown Leather FAD-B002S-82%
6 394 Kč 1 090 Kč

Upřednostňujete spíše klasický a jednoduchý design hodinek? Potom Vám určitě bude vyhovovat nový model hodinek Silver Eiger s hnědou kůží řemínku od Švýcarského výrobce kvalitních hodinek Frederic Graff. Hodinky jsou poháněny precizním strojkem Ronda Quartz.