Londa Extra silně tužící lak na vlasy Start Off Extra Strong Laque
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální lak na vlasy pro extra silnou fixaci, obsahuje 3D-Sculpt mikropolymery a panthenol. Poskytuje ochranu před působením vlhkosti, UV a tepla, zajišťuje okamžitou fixaci až na 24 hodin. Stupeň fixace: 3 ze 4, je vhodný pro všechny typy vlasů. .

Londa Permanentní krémová barva na vlasy Permanent Color Extra Rich Creme 60 ml-24%
129 Kč 97 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Permanentní krémová barva na vlasy Permanent Color Extra Rich Creme od značky Londa Professional je dlouhotrvající barva na vlasy obohacená o lipidy, které zaručují stálost a výrazný lesk barvy. 100 % kryje šediny, vyživuje vlasy a dodává vlasům jedinečný lesk. .

Londa Extra silný gel na vlasy Swap It (X-Strong Gel)
145 Kč 130 Kč

Extra silný gel na vlasy Swap It nabízí stupeň fixace 3. S jeho pomocí vytvarujete hravě jakýkoliv účes, dodává vlasům intenzivní lesk, nezatěžuje je a velmi snadno se z vlasů vymývá. Gel je obohacen o UV filtr a vitamín B5, které vlasy chrání před poškozením a dodávají výživu.

Londa Vyživující olej na vlasy Velvet Oil (Lightweight Oil)-39%
349 Kč 210 Kč

Vyživující olej na vlasy Velvet Oil dodává pleti hydrataci, regeneraci a péči. Chrání vlasy proti třepení konečků, poškození a krepatění. Pomáhá napravovat a restrukturalizovat vlasové vlákno a chrání vlasy před teplem ze stylingu. .