Makeup Revolution Tekutý rozjasňovač Revolution Glow (Molten Body Bronze) 100 ml
468 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete přirozeně rozjasnit nebo vyniknout? Ať už se rozhodnete jakkoliv, Revolution Glow, je kolekce vhodná na obličej i tělo, která uspokojí všechny vaše zářivé potřeby! Molten Body Glow je nádherný tekutý rozjasňovač, který promění pokožku na božský, lesklý bronz.

Makeup Revolution Paletka na tvář X Petra XOXO (Contour and Highlighter Palette) 16 g
319 Kč 278 Kč

Druhá spolupráce s českou blogerkou po velmi úspěšné paletce X Petra je tady! Představujeme Revolution konturovací a rozjasňující paletku X Petra XOXO: paletka obsahuje čtyři odstíny pro konturování a bronzování a čtyři odstíny rozjasnovačů s vysokou pigmentací, ostatně, tak typickou pro značku Revo

Makeup Revolution Paletka očních stínů Wild Animal Palette Integrity 18 g-18%
351 Kč 285 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paletka očních stínů Wild Animal Palette Integrity v sobě ukrývá tóny modré, oranžové a zelené v mixu matných a třpytivých odstínů. Nabízí tak široké možnosti využití, s jejich pomocí vykouzlíte nádherné líčení, ať už denní nebo večerní. .

Makeup Revolution Paletka 32 očních stínů Flawless
293 Kč 254 Kč

Vždy skvělý pohled bez jediné vady získáš jen díky následující paletce. Je vytvořena tak, aby obstála i před těmi nejnáročnějšími, a proto nabízí jedinečných 32 odstínů. Každý den můžeš mít pohled vytvořený jako od profesionála. Vše co potřebuješ je jediná paletka.

Makeup Revolution Ultra krycí paletka (Ultra Cover and Conceal)-18%
234 Kč 191 Kč

Naše ultra krycí paletka korektorů je ideální nejen pro profesionální aplikace, ale pro každou z vás. Profesionální a vysoce pigmentované odstíny snadno splynou s pletí. Zakryjí veškeré nedokonalosti pro bezchybné dokončení vašeho dokonalého make-upu.

Makeup Revolution Mýdlo na obočí (Soap Brow) 5 g
168 Kč 157 Kč

Chcete docílit načechraného, upraveného a na pohled hustšího obočí? Vyzkoušejte mýdlo na obočí Revolution! Je inspirováno hollywoodským trikem k zafixování obočí pomocí mýdla. Je to snadnější a elegantnější verze, jak docílit obočí jako po laminaci.

Makeup Revolution Oční linka Flick and Go Eyeliner 1,2 ml
176 Kč 155 Kč

Pokud hledáte oční linku, která se snadno nanáší a má jedinečný hrot, tak už hledat nemusíte – představujeme vám jedinečné oční linky Flick and Go. S její pomocí se vám podaří vytvořit linku jedním tahem. .

Makeup Revolution Paletka na tvář Cheek Kit 8,8 g
145 Kč 127 Kč

Paletka je skvěle pigmentovaná a obsahuje rozjasňovače a bronzery pro dokonalé líčení. Mramorový efekt jednotlivých odstínů vytvoří na tváři jemný finish, který můžete snadno navrstvit a mít tak kontrolu nad jeho intenzitou. Tmavé odstíny použijte jako bronzer, který dodá teplo vaší tváři.

Makeup Revolution Lak na nehty High Gloss 10 ml
117 Kč

Lak na nehty High Gloss Aqua zahalí vaše nehty do oslnivého lesku. Lak pokryje nehet v jedné jediné vrstvě a díky tomu zvládnete precizní manikúru před odchodem z domu nebo během obědové pauzy.

Makeup Revolution Kosmetická taštička X Friends
299 Kč

Novinka

Objevte stylovou kosmetickou taštičku z kolekce Revolution X Friends, která bezpečně uschová všechny vaše makeupové poklady. Zamilujete si její lesklý černý design a praktické využití nejen při cestování.

Makeup Revolution Kosmetická taštička X Friends Lobster
299 Kč

Novinka

Objevte stylovou kosmetickou taštičku Lobster z kolekce Revolution X Friends, která bezpečně uschová všechny vaše makeupové poklady. Zamilujete si její roztomilý humří potisk a praktické využití nejen při cestování.

Makeup Revolution Sada na úpravu obočí Brow Sculpt Kit 2,2 g-18%
176 Kč 144 Kč

Mini paletka na obočí nabízí pudrový stín na obočí, vosk a rozjasňovač. Tato 3v1 paletka na obočí dokonale padne do vaší kosmetické taštičky, což oceníte při úpravách kdykoli během dne. Paletka také obsahuje zrcátko, pinzetu, štěteček a kartáček, pomocí nichž vykouzlíte dokonale upravené obočí. .