Nuxe Dárková sada péče o suchou pleť Nuxellence
1 299 Kč

Sada obsahuje:

Omlazující a rozjasňující péče o pleť Nuxellence (Youth And Radiance Revealing Anti-Aging Care) 50 ml Oční omlazující péče Nuxellence® (Youth Revealing and Perfecting Anti-Aging Total Eye Contour Massage) 15 ml .

Nuxe Sprchový olej Prodigieux (Shower Oil)
195 Kč 182 Kč

Jemně pěnící prchový olej s okvětními lístky z mandlovníku a pomerančovými květy. 88% procent ingrediencí obsažených v oleji je rostlinného původu.

Nuxe Kosmetická sada Aquabella
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje:

Zkrášlující hydratační emulze pro smíšenou pleť Aquabella (Beauty-Revealing Moisturising Emulsion) 50 ml Mikro-exfoliační čisticí gel pro každodenní použití Aquabella (Micro-Exfoliating Purifying Gel Daily Use) 15 ml Zkrášlující pleťová voda pro smíšenou pleť Aquabella (Beauty-Re

Nuxe Kosmetická sada pro muže Ultra Men
779 Kč

Sada obsahuje:

Kuličkový deodorant pro muže Men (24HR Protection Deodorant Roll-on) 50 ml Hydratační gel pro muže Men (Moisturising Multi-Purpose Gel) 50 ml Sprchový gel na tělo, tvář i vlasy Men (Multi-Use Shower Gel) 100 ml .

Nuxe Opalovací krém na obličej SPF 50 Sun (Melting Cream High Protection) 50 ml
389 Kč 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Opalovací krém na obličej SPF 50 Sun chrání vaši pleť před nebezpečnými vlivy slunečního záření. Tím ji chrání před předčasným stárnutím, lehce se vstřebává a snadno se roztírá. Navíc je voděodolný a zabraňuje nerovnoměrné pigmentaci pleti. .