Scholl Náhradní rotační hlavice 6 ks-26%
699 Kč 517 Kč

Sada obsahuje:

Náhradní hlavice do elektrického pilníku Velvet Smooth Středně drsná s mořskými minerály 2 ks Náhradní hlavice do elektrického pilníku Velvet Smooth Diamond extra hrubé 2 ks Rotační hlavice s diamantovými krystalky Velvet Smooth – ultra drsná 2 ks .

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Everyday pánské 1 pár-38%
429 Kč 262 Kč

Gelové vložky do bot  Everyday pro muže které jsou vhodné pro běžné denní nošení a aktivity. Speciální technologie GelActive tlumí nárazy vznikající při chůzi  a snižuje nadměrný tlak na chodidla. Vložky tvoří dvě gelové vrstvy.

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Work pánské 1 pár-35%
429 Kč 278 Kč

Speciální technologie GelAcive pomáhá tlumit nárazy vznikající při chůzi a snižuje nadměrný tlak, kterému jsou chodidla vystavena během dne. Jsou vhodné především pro tvrdé povrchy. Stálá tlumící vrstva zajišťuje celodenní pohodlí. Otvory a svrchní látková vrstva pomáhají udržovat chodidla suchá.

Scholl Balzám na popraskané paty K+ 60 ml-47%
229 Kč 121 Kč

Balzám na popraskané paty K+ okamžitě poskytuje obnovení hrubé, suché a popraskané kůže. Klinicky ověřeno. Viditelný výsledek za 1 den. Scholl balzám na popraskané paty K+ je vhodný pro paty se změněnou barvou a se slabými bílými prasklinami (trhlinami).

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Sport pánské 1 pár-37%
429 Kč 269 Kč

Gelové vložky do bot Scholl Sport určené mužům se speciální technologií GelActive která účinně tlumí nárazy v oblasti pat, kolen a kotníků a pomáhá snižovat tlak vyvíjený na chodidla vznikající při běhu nebo sportování.

Scholl Zdravotní obuv - SHARON FLIP- MicroStrass-W - Beige
1 884 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské žabky SHARON FLIP- MicroStrass-W – Beige Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Hydratační krém na chodidla Expert Care (Foot Cream) 75 ml-39%
199 Kč 121 Kč

Scholl Expert Care rychlá hydratace – krém na chodidla s 2% Vitamin Complex. Rychle se vstřebává. Speciálně vyvinuto pro pokožku chodidel. Klinicky prokázaná měkčí a hladší chodidla*: Ihned: pokožka je viditělně hydratovaná. Dlouhodobě: den po dni zdravější pokožka při pravidelném používání.

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Everyday dámské 1 pár-35%
429 Kč 278 Kč

Gelové vložky do bot  Everyday pro ženy které jsou vhodné pro běžné denní nošení a aktivity. Speciální technologie GelActive tlumí nárazy vznikající při chůzi  a snižuje nadměrný tlak na chodidla. Vložky tvoří dvě gelové vrstvy.

Scholl Gel Active Gelové vložky do bot Work dámské 1 pár-32%
429 Kč 288 Kč

Speciální technologie GelAcive pomáhá tlumit nárazy vznikající při chůzi a snižuje nadměrný tlak, kterému jsou chodidla vystavena během dne. Jsou vhodné především pro tvrdé povrchy. Stálá tlumící vrstva zajišťuje celodenní pohodlí. Otvory a svrchní látková vrstva pomáhají udržovat chodidla suchá.

Scholl Zdravotní obuv - NEW BOGOTA` SatinBds-W - Coral
1 764 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské pantofle NEW BOGOTA' SatinBds-W – Coral  Zdravotní obuv – GREENY SANDAL – Pewter Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv SHO AMELIA - Rose
1 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv SHO AMELIA – Rose Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv - PANAMA` SatinBds-W - Coral/Multi
1 764 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské žabky PANAMA' SatinBds-W – Coral/Multi.     Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv - NEW BOGOTA`SatinBds-W - Silver/Multi
1 764 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské pantofle NEW BOGOTA' SatinBds-W – Silver/Multi Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv unisex SPINNER černé
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv s technologií Biomechanics se vyznačuje lehkou kontrukcí s mezistélkou, která tlumí nárazy při chůzi a také snižuje efekt pronace. Pronace je tendence vtláčet vnitřní chodidla dovnitř, takže například u nohou ve tvaru X dochází k sešlapání bot na vnitřních hranách.

Scholl Zdravotní obuv - THOMAS Knittext-M - Grey
2 542 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánská volnočasová obuv – THOMAS Knittext-M – Grey s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv - FREELANCE glittext-W - Black
2 542 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská volnočasová obuv FREELANCE glittext-W – Black  s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv GALAXY ELASTIC
2 866 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv GALAXY ELASTIC s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv - GREENY MALAREN RecPET-W - Glittered Pink
1 764 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské pantofle GREENY MALAREN RecPET-W – Glittered Pink s technologií Bioprint Adapta, se vyznačuje pevným podpatkem s výraznou patní jamkou stabilizující patu a ergonomicky navrženou stélkou, která slouží jako opěrka nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv - SCARLETT MicroStrass-W - Black
2 542 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské sandále SCARLETT MicroStrass-W – Black Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.