Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Square Midsummer’s Night 90 g-17%
299 Kč 248 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Midsummer’s Night dokonale provoní vaše auto mužnou a smyslnou vůní pižma, pačuli, šalvěje a mahagonové kolínské. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC.

Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Linear Black Cherry 90 g-28%
299 Kč 213 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Black Cherry dokonale provoní vaše auto vůní sladkých zralých třešní, která vám připomene prázdninové výlety. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC.

Yankee Candle Dárková sada votivních svíček The Last Paradise 5 x 49 g
319 Kč

Dárková sada obsahuje:

Aromatická votivní svíčka Cliffside Sunrise 49 g Aromatická votivní svíčka Tropical Starfruit 49 g Aromatická votivní svíčka Exotic Acai Bowl 49 g Aromatická votivní svíčka Beach Escape 49 g Aromatická votivní svíčka Bora Bora Shores 49 g

Vlastnosti: 

5 votivnýc

Yankee Candle Vůně do auta Vanilla Cupcake - náhradní náplň 1 ks
169 Kč 154 Kč

Náhradní keramická náplň do vůně auta Vanilla Cupcake se sladkou vůní vanilkových košíčků se špetkou citrónu a spoustou máslové pěny. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC. Její speciální formule neutralizuje pachy. .

Yankee Candle Aroma difuzér Dried Lavender & Oak 120 ml
599 Kč 569 Kč

Aroma difuzér Dried Lavender & Oak – to je příjemná vůně sušené levandule s dřevitou a kořeněnou vůní, která vás přenese na farmářské trhy. Dřevěné víčko se snadno otevírá a průměr otvoru umožní stéblům pěkně se rozložit a uvolňovat do místnosti maximum svěžesti.

Yankee Candle Aroma difuzér Lemon Lavender 120 ml
599 Kč 569 Kč

Aroma difuzér Lemon Lavender s omamnou a mužnou vůní citronu a levandule. Dřevěné víčko se snadno otevírá a průměr otvoru umožní stéblům pěkně se rozložit a uvolňovat do místnosti maximum svěžesti.

Yankee Candle Vůně do auta Black Cherry - náhradní náplň 1 ks-16%
169 Kč 141 Kč

Náhradní keramická náplň do vůně auta Black Cherry vám přináší vůni sladkých zralých třešní, která vám připomene prázdninové výlety, kdy jste se cítili šťastní, volní a bezstarostní. Můžete ji použít i k provonění ostatních malých prostor, jako jsou skříně nebo WC.

Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Linear Fluffy Towels 90 g-17%
299 Kč 248 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Fluffy Towels dokonale provoní vaše auto svěží vůní čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, se špetkou vůně citrónů, jablek, levandule a lilií.

Yankee Candle Vůně do auta s pouzdrem Square Fluffy Towels 90 g-22%
299 Kč 231 Kč

Základní jednotka, do které se vkládá náplň s vůní. Elegantní pouzdro s náplní Fluffy Towels dokonale provoní vaše auto svěží vůní čistých ručníků, ještě teplých ze sušičky, se špetkou vůně citrónů, jablek, levandule a lilií.

Yankee Candle Aromatická votivní svíčka Warm Cashmere 49 g-28%
69 Kč 49 Kč

Aromatická votivní svíčka Hřejivý kašmír přináší čistou, měkkou a krémovou vůni. Ve vrcholu je cítit sluncem políbený pomeranč, v srdci vůně kašmírové dřevo, zlatá ambra a kardamon a v základu ucítíte krémové santálové dřevo.