Naipo Masážní límec NAIPO oCuddle Plus
2 699 Kč

NAIPO oCuddle Plus je masážní límec s multifunkčním použitím na ramena, krk, stehna, lýtka, chodidla, záda a pas, 8 hloubkových masážních uzlů, 3 rychlostní stupně, 2 možnosti rotace, 2 úrovně vyhřívání pronáší teplo do svalů, vazů a šlach, bezdrátový desing, 60–80 minut provozu na jedno nabití, čas

Naipo Masážní límec Shiatsu NAIPO oCuddle-C1
1 999 Kč

Masážní límec Shiatsu, na ramena, krk, lýtka, chodidla, záda a pás, nastavitelné popruhy s patentovanou technologii, 8 hloubkových masážních uzlů, 3 rychlostní stupně, vyhřívání pronáší teplo do svalů, vazů a šlach, zlepšuje krevní oběh, nejvyšší teplota až 45°C, ochrana proti přehřátí po 20min, pr

Naipo Masážní vanička na nohy NAIPO MGFS-17A
999 Kč

Masážní vanička na nohy, pro relaxační masáž chodidel, 4 x masážní váleček, bublinková koupel, vyjímatelná pemza, akupresurní výstupky, reliéfní povrch, funkce udržování teploty, integrovaná ochrana proti stříkající vodě.

Naipo Masážní přístroj NAIPO MGEP- MH2017
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní přístroj na břišní svaly, 10 úrovní intenzity masáže, bezdrátové použití, pracovní napětí 3V neškodné pro člověka, baterie CR2032 (obsahem balení).

Ledragomma Sedací klín Fit Sit
599 Kč

Sedací klín Fit Sit je speciální podložka pro správné držení páteře při dlouhotrvajícím sezení, při bolesti zad, vhodná pro tzv. sedavá zaměstnání.

Lanaform Back Massager masážní podložka na křeslo s ohřevem
1 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Back Massager je masážní podložka na záda, oblast sedacího svalstva, kterou můžete používat doma, v práci i během jízdy autem. Vibrační masáž s funkcí ohřevu pomáhá uvolnit svaly, snižuje svalové napětí, podporuje relaxaci a příjemný pocit uvolnění.

Naipo Masážní přístroj NAIPO MGPC-5610
1 299 Kč

Bezdrátový perkusní masážní přístroj s vícerychlostní vibrací, vhodné na masáž krku a masáž zad, 5 vyměnitelných nástavců, způsob napájení nabíjeci baterie.

Naipo Masážní lázeň oFlexiSpa
5 999 Kč

oFlexi Spa je první parní masážní lázeň se Spa parní technologií s elektrickými válečky pro péči o nohy. IF Award.

Naipo Masáž pro chodidla NAIPO MGF-1005
1 599 Kč

Shiatsu masáž pro chodidla, uvolnění napětí, vyhřívání a 2 směry masáže, odnímatelný potah nohou, omyvatelný potah, různorodé použití, po rozzipování lze použít i jako vyhřívaný polštář.

Thera-Band Masážní pomůcka Foot Roller
305 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní pomůcka Foot Roller poskytuje úlevu od bolestí nohou spojených jak s obvyklou činností, tak nadměrnou aktivitou.

Homedics Cestovní vibrační krční polštářek
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní vibrační krční polštářek z paměťové pěny + špunty do uší, dvě intenzity vibrací, měkký jemný materiál, odnímatelný potah lze vyprat, provoz na baterie 2× AA (součástí balení).

Naipo Bederní opěrka NAIPO MGMS-LD26
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NAIPO MGMS-LD26 je bederní opěrka, paměťová pěna, ergonomický design, syntetické vlákno, 3D síťovina pro cirkulaci vzduchu, vhodná pro použití doma, v kanceláři, v autě, barva černá, rozměry 39×32×12 cm, hmotnost 0,6 kg.

Naipo Masážní podložka pro záda a krk NAIPO oCuzen
6 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

NAIPO oCuzen je designová Shiatsu masážní podložka pro záda a krk. Nová NC technologie – funkce automatického přizpůsobení na základě výšky bez nutnosti Vašeho zásahu. 3 masážní programy. Inteligentní prohřívací technologie. Univerzální použití doma, v kanceláři nebo v autě.

Naipo Pás s polštářem NAIPO oPillow Plus
2 599 Kč

NAIPO oPillow Plus je pás s polštářem, multifunkční použití na krk, ramena, záda, břicho, lýtka, 4 rotující masážní uzly pro hloubkovou masáž a relaxaci, 3 rychlostní stupně, automatický časovač 15 min.

Omron Stimulátor nervový OMRON E3 Intense
1 698 Kč

Elektronický neuro-stimulátor OMRON E3 Intense slouží k masáži ztuhlých svalů a k tišení akutní bolesti právě postižených míst. Masírující efekt je dosažen elektronickou stimulací nervových vláken pomocí elektrod umístěných na kůži. Pomáhá tak ulevit od svalové bolesti, ztuhlosti a únavy.