BaBylissPRO Profesionální kovový strojek na vousy a vlasy (FX8700E)
4 099 Kč 3 499 Kč

Profesionální akumulátorový střihací strojek 45 mm nabízí digitální motor a tím i vysoký točivý moment než standardní zastřihovače. Navrženo ve spolupráci se značkou Ferrari, unikátní zastřihovač vlasů ve stříbrné barvě. Ocelové pouzdro s ergonomickým tvarem. Nerezová stříhací hlava 45 mm široká.

Beauty Relax Epilátor IPL Smart BR-1520
2 490 Kč

Epilátor BeautyRelax IPL Smart je kvalitní, šetrný a bezpečný přístroj pro snadné odstranění chloupků v domácím prostředí. Aplikátor pokryje 3 cm2. Možnost nastavení 5 úrovní výkonu. Dlouhá životnost Quartz lampy garantuje až 350 000 záblesků.

Profesionální zastřihovač vlasů X1 HD
3 054 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální strojek vybavený titanovo-keramickým nožem s turbo funkcí, digitálním displejem, indukcí času nabití baterie a kontrolkou oleje. Lze nastavit do 4 poloh nastavení výšky střihu a k příslušenství patří i 2 nástavce.

Silk'n Epilátor EpiTweez
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dobíjecí epilátor Silk'n EpiTweez navržený pro rychlé odstranění chloupků zachytí dokonce i nejkratší chloupky. Toto zařízení je vhodné k epilaci celého těla, od nohou a podpaží až po linie bikin a paže.

Concept Zastřihovač vlasů a vousů ZA7010
429 Kč

Moderní a výkonný zastřihovač Concept ZA-7010 nabízí 10 stupňů nastavení v rozsahu 0,5 – 36 mm. Pomocí tří hřebenových nástavců a zámku nastavení se Vám bez obtíží podaří perfektní a precizní střih.

Beauty Relax Epilátor IPL Premium BR-1400
5 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Epilátor BeautyRelax IPL Premium je vysoce kvalitní, šetrný a bezpečný přístroj pro snadné odstranění chloupků v domácím prostředí. Optimální velikost aplikátoru 3,5cm2 pro ošetření všech vybraných partií. Možnost nastavení 5 úrovní výkonu. Přehledný LCD displej.

Beauty Relax Epilátor IPL Prestige BR-1390
4 790 Kč

Epilátor BeautyRelax IPL Prestige je vysoce kvalitní, šetrný a bezpečný přístroj pro snadné odstranění chloupků v domácím prostředí. Optimální velikost aplikátoru 4,2cm2 pro ošetření všech vybraných partií. Možnost nastavení 5 úrovní výkonu. Přehledný LCD displej.

Zastřihovač vlasů Imetec Ducati HC 909 S-CURVE
999 Kč

Pro ty, kteří hledají praktický, rychlý a snadno použitelný zastřihovač vlasů, je toto ideální výrobek. Vybaven čepelí s titanovým povrchem a z nerezové oceli, které zaručují presnost, odolnost vůči korozi a dlouhou životnost a jsou snadno odnímatelné pro důkladné čištění.

ProfiCare Přístroj pro dlouhotrvající odstranění chloupků IPL 3024
2 499 Kč

IPL odstraňovač chloupků deaktivuje kořeny chloupků hluboko pod pokožkou a tak zabraňuje opětovnému růstu nových. Používat jej můžete na nohy, paže, oblast bikin, podpaží, hruď a záda. Zvolit můžete z 5 úrovní intenzity světla pro různé druhy pleti. .

Concept Zastřihovač vlasů a vousů ZA7035
499 Kč

Moderní a výkonný zastřihovač vlasů a vousů Concept ZA7035 se samoostřicími břity z nerezu nejvyšší kvality. Odnímatelná hlavní jednotka s břity, délka provozu na akumulátor až 40 minut. .

Gillette Zastřihovač pro ženy Venus Bikini Styler
499 Kč 471 Kč

Zastřihovač pro ženy Venus Bikini Styler nabízí šetrné řešení pro přesné a komfortní zastřižení linií kolem bikin. Díky pohyblivé hlavě se zaoblenými špičkami poskytuje maximální flexibilitu při odstraňování chloupků kolem bikin a umožní tak dokonalé ošetření každého záhybu.

Silk'n Pulzní laserový epilátor Jewel Luxx (200.000 impulsů)
4 990 Kč

Novinka

Chcete-li odstranit nežádoucí chloupky z vašeho těla nebo obličeje, můžete si vybrat holení, epilaci nebo voskování. Ale chloupky odstraněné tímto způsobem mají tendenci dorůst poměrně rychle a vaše pokožka je často podrážděná. Objevte zcela nový přístup k odstranění chloupků: Silk'n Jewel.

Wahl Zastřihovač vlasů Lithium Pro LCD 1902-0465
2 999 Kč

Novinka

Zastřihovač vlasů v elegantním černém designu Wahl Lithium Pro LCD 1902 představuje perfektní kombinaci spolehlivosti a výkonu za použití nejmodernějších technologií. Ergonomický tvar těla strojku zajišťuje pohodlné používání pro dokonalý střih.

Beper Dobíjecí epilátor 2v1 3BEPI001
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dobíjecí epilátor 2 v 1 s moderním designem a vysokým výkonem lze používat při napájení ze sítě. Velké/široké pinzety a 2 rychlosti umožňují účinnou epilaci a holicí hlava strojku odstraní i nejjemnější chloupky v citlivých oblastech.

Zastřihovač vlasů Imetec Ducati 11649 HC 729 U-Turn
499 Kč

Zastřihovač vlasů Imetec Ducati 11649 HC 729 U-Turn má profesionální AC motor pro maximální efektivnost stříhání. Páčka pro jemné nastavení – umožňuje posunutí o 0,6mm pro maximální přesnost střihu. .

Beper Nabíjecí zastřihovač vlasů 40743
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dobíjecí zastřihovač vlasů s kompaktním a moderním designem. Pevné titanové čepele a keramické nastavitelné nože jsou odolné a lehce odnímatelné pro snadné čištění.

Beper Nabíjecí zastřihovač vousů 40332
529 Kč

Novinka

Dobíjecí zastřihovač vousů s kompaktním a moderním designem. Zastřihovač má praktický a přesný selektor pro nastavení 10 různých zastřihovacích délek (od 1 do 10 mm). Čepele z nerezové oceli jsou odolné a lehce odnímatelné pro snadné čištění.

Wahl Zastřihovač vlasů Lithium Pro LED 1901-0465
2 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zastřihovač vlasů v elegantním černém designu Wahl Lithium Pro LED 1901 představuje perfektní kombinaci spolehlivosti a výkonu za použití nejmodernějších technologií. Ergonomický tvar těla strojku zajišťuje pohodlné používání pro dokonalý střih.

Wahl Zastřihovač vlasů Lithium Pro LED 1910-0467
2 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zastřihovač vlasů v elegantním bílém provedení je vybaven výkonným Lihtium-iontovým akumulátorem s provozní dobou až 100 minut. Zastřihovač je vhodný pro každého, kdo ocení špičkovou kvalitu a atraktivní design.

Beter Odstraňovač chloupků (Facial Hair Remover) 1 ks
169 Kč

Novinka

Barva je dodávána dle náhodného výběru. Zbavte se nechtěných chloupků na obličeji rychle a pohodlně, ať už jde o horní ret, bradu či tváře. Spirálka z nerezové oceli zachycuje i ty nejjemnější chloupky a vytrhává je i s kořínky. .

Concept Epilátor IPL Perfect Skin IL3000
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

IPL epilátor Perfect Skin IL3000 využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která byla podrobena více než 15 letům klinických testů po celém světě. Umožňuje ošetření ve 2 režimech a 5 úrovních podle odstínu pokožky.

Concept Epilátor IPL Perfect Skin IL3020
4 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dlouhodobě hladká pokožka Toužíte po hladké pokožce bez chloupků? S IPL epilátorem Concept IL3020 Perfect Skin toho můžete dosáhnout v pohodlí svého domova. Využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která byla podrobena více než 15 letům klinických testů po celém světě.

Concept Profesionální zastřihovač vlasů a vousů ZA7030
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní a lehký zastřihovač vlasů a vousů Concept ZA7030 se samoostřicími břity nejvyšší kvality. Snadná výměna nástavců, odnímatelná a vodou omyvatelná hlavní jednotka s břity. Délka provozu na akumulátor až 40 minut. .

Elektrický holicí strojek Mi Electric Shaver S500
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zastřihovač vousů Mi Electric Shaver S500 značky Xiaomi nabízí flexibilní plovoucí hlavu, která se aktivně přizpůsobí konturám v obličeji. Elektrický holicí strojek je vyroben z materiálů šetrných k pokožce a způsobem, díky kterému je holicí hlava velmi přesná.

Profesionální akumulátorový střihací strojek Diavel
2 420 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální strojek na vlasy Diavel má vysokovýkonný střídavý motor o otáčkách 10. 000 ot. /minutu. Výšku střihu si můžete nastavit pomocí aretační páčky v rozmezí 0,5 – 4 mm. Hlavice má profesionální titanové a DLC (diamantové) čepele se systémem ochrany pokožky.

Profesionální konturovací strojek na vlasy Diavel Mini 6331
1 815 Kč

Profesionální konturovací strojek s možností použití s kabelem nebo bez kabelu. Dlouhotrvající lithiová baterie umožňuje provoz 120 minut s nabitím za 120 minut. Uvnitř motor nové generace s výkonem až 10 000 otáček za minutu.