Esperanza Filtr k čističce vzduchu Breeze
479 Kč

Náhradní filtr k čističce vzduchu Breeze. Zaručuje dokonalé vyčištění vzduchu, výměna by měla probíhat 1 x za 6 měsíců – dle podmínek v místnosti.

Beurer Thermo - vlhkoměr HM16
499 Kč

Thermo-vlhkoměr má výklopný stojan a háček na stěnu. Rozsah měření teploty Thermo-vlhkoměru je od 0 ° C až do +/- 50 ° C. Možnost si zvolit ° C / ° F. Displej Thermo-vlhkoměru je dostatečné velký a proto je i dobře čitelný. Přístroj je malých rozměrů a proto nezabere mnoho místa v místnosti.

Esperanza Filtr k čističce vzduchu Zephyr
599 Kč

Náhradní filtr k čističce vzduchu Zephyr. Zaručuje dokonalé vyčištění vzduchu, výměna by měla probíhat 1 x za 6 měsíců – dle podmínek v místnosti.

Little Doctor Adaptér k LD-207U
498 Kč

Adaptér k inhalátoru LD-207U je vhodný v případě, že nechcete váš inhalátor používat jen na baterie. Jednoduše zapojíte adaptér do inhalátoru a do elektřiny a již dále nepotřebujete žádné baterie, čímž šetříte Vaše peníze. Technické údaje:

Nová moderní odlehčená konstrukce.

Little Doctor ND LD-207U MESH membrána
789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ND LD-207U MESH membrána - 

Inhalační komora + MESH membrána Náhradní díl č. LD-N060 Určena pro model inhalátoru: Little Doctor LD-207U (nový typ) Pozn. : Nový typ inhalátoru LD-207U je kompatibilní jak s novým typem MESH membrány, tak i se starším typem.