L’ORÉAL PARIS Vyživující sérum na řasy Clinically Proven (Lash Serum) 1,9 ml-20%
299 Kč 239 Kč

Akce

Nové sérum na podporu růstu a výživu řas Clinically Proven. Vaše řasy budou viditelně silnější a pevnější. Složení obohacené komplexem s výživnými látkami pomáhají posílit vaše řasy. Zajišťuje, že řasy zůstanou krásné a pomáhá opravit škody způsobené častým používáním řasenky nebo falešnými řasami.

Makeup Revolution Mýdlo na obočí (Soap Brow) 5 g
168 Kč 157 Kč

Chcete docílit načechraného, upraveného a na pohled hustšího obočí? Vyzkoušejte mýdlo na obočí Revolution! Je inspirováno hollywoodským trikem k zafixování obočí pomocí mýdla. Je to snadnější a elegantnější verze, jak docílit obočí jako po laminaci.

Sérum na řasy Eyelash Serum 3 ml
607 Kč

Multiaktivní sérum na řasy s recepturou FX5 zlepšuje stav řas, takže vypadají delší, hustší, hladší a plné mimořádné vitality.

Ardell Lepidlo na řasy 3,5 g
169 Kč 148 Kč

Kvalitní lepidlo na umělé řasy v trsech. Bezbarvé či černé lepidlo, které je vodostálé, se nanáší ke kořínkům umělých řas.

Barry M Tužka a tónovaný gel na obočí Dual Ended (Brow Wand)
239 Kč

Multifukční pomůcka na úpravu a zvýraznění vašeho obočí. Obsahuje tužku na obočí se šikmým hrotem pro precizní vyplnění obočí a definici jeho tvaru a dále tónovací gel s dlouhotrvající recepturou pro zvětšení objemu, zvýraznění barvy a fixaci tvaru.

KISS Sada lepidla a odstraňovače na umělé řasy Lash Adhesive & Remover Kit
249 Kč 220 Kč

Sada obsahuje:

Černé semi-permanentní lepidlo Lash Adhesive Black 5 ml Odstraňovač umělých řas Lash Adhesive Remover 5 ml

Semi-permanentní lepidlo Lash Adhesive Black je nezbytnou součástí k nalepení umělých řas. S pomocí tohoto přípravku a řas docílíte dokonalého objemu.

Makeup Revolution Fixační gel na obočí (High Brow Gel) 6 ml-17%
175 Kč 144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zafixujte svoje obočí za pomocí objemového gelu na obočí. Gel obsahuje olej a udržuje obočí vyživené. Aplikátor ve tvaru spirálky zachytí i chloupky, které jste nevěděli, že máte! Vytvoříte tak přirozený a nadýchaný efekt, který vašemu obočí bude slušet.

Maybelline Voděodolný gel na obočí Tattoo Studio (Brow Waterproof Gel) 6,8 ml-20%
259 Kč 207 Kč

Akce

Voděodolný gel na obočí pro dlouhotrvající efekt až po dobu 2 dnů. Speciální složení zajišťující dlouhotrvající výdrž a odolnost vůči obtiskání a přenášení na oblečení nebo rozmazávání. Pro vyplněné obočí plné barvy. Jednoduchá aplikace. Vysoceodolný efekt. Perfektně vyplněné obočí.

Refectocil Fyziologický roztok pro odstranění mastnoty Saline Solution
119 Kč 109 Kč

Fyziologický (solný) roztok pro perfektní, rychlé a šetrné odstranění veškerých mastných nečistot před aplikací trvalé na řasy a barvením řas a obočí. Po aplikaci běžného odličovače očí obvykle zůstávají na horním víčku olejové zbytky.