Alcina Gel pro lesk vlasů Strong (Pearl Gel) 100 ml-19%
269 Kč 216 Kč

Gel pro lesk vlasů Strong je určen pro všechny typy vlasů. Nabízí vlasům intenzivní a flexibilní zpevnění, navíc dodá vlasům perleťový efekt a lesk. Vlasy nezatěžuje a neslepuje, díky speciální 24hodinové hydratační formuli s panthenolem pěstí i suché a narušené vlasy. .

got2b Řasenka na vlasy Bye Bye Flyaways (Hair Taming Brush) 16 ml
129 Kč 113 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezbarvá fixační řasenka na vlasy got2b Bye Bye Flyaways. Zkroťte a zafixujte své neposlušné vlasy bez čekání. Ať už do drdolu, culíku nebo copu, žádné dobrodružství vás nedokáže připravit o dokonalý účes.

got2b Stylingový gel na vlasy Glued (Water Resistant Spiking Glue) 150 ml
119 Kč 112 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylingový gel na vlasy Glued pro muže je speciálně vyvinutý přípravek pro vytvoření extravagantního účesu. Díky ultra jemné receptuře můžete snadno dosáhnout nejlepších účesů s extrémním zpevněním. Gel vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává.

Alcina Gel na vlasy Extra Strong (Power Gel) 100 ml
278 Kč 253 Kč

Akce

Gel na vlasy Extra Strong je určen pro všechny typy vlasů, které vyžadují extra silné zpevnění. Gel je vhodný především pro extravagantní účesy, kdy oceníte jeho dlouhodobé a extrémně silné zpevnění. Neslepuje vlasy a snadno se vyčesává. .

Alcina Formovací gel na vlasy Strong (Shaping Gel) 100 ml-26%
289 Kč 213 Kč

Formovací gel na vlasy Strong je určen pro všechny typy vlasů, který poskytuje extra silné zpevnění. Je vhodný i pro extravagantní účesy, které udrží na svém místě opravdu dlouho. Dodává vlasům hedvábný lesk, aniž by je slepoval či zatěžoval. .

Aveda Gel na vlasy se střední fixací pro lesk Brilliant (Retexturing Gel) 150 ml
514 Kč 471 Kč

Akce

Gel na vlasy Brilliant zajistí vašemu účesu střední fixaci a přirozený lesk. Obsahuje certifikované rostlinné výtažky z aloe, heřmánku a měsíčku lékařského. Gel je vhodný pro středně až hrubé vlasy, jeho vyživující rostlinné proteiny pomáhají zajistit jemnost, držení a lesk.

Kallos Gel na vlasy Extra Strong (Styling Gel) 275 ml
29 Kč 28 Kč

Gel na vlasy Extra Strong je určen pro všechny typy vlasů, které vyžadují extra silné zpevnění. Díky obsahu pro-vitaminu B5 chrání vlasové vlákno před negativním UV zářením.

Kallos Gel na vlasy Wet Look (Styling Gel) 275 ml
29 Kč 28 Kč

Gel na vlasy s extra silnou fixací váš účes opravdu dokonale zafixuje po celý den. Dodá vašim vlasům mkrý efekt. Navíc chrání před UV zářením a dodává vašim vlasům lesk.

Londa Extra silný gel na vlasy Swap It (X-Strong Gel)
145 Kč 130 Kč

Extra silný gel na vlasy Swap It nabízí stupeň fixace 3. S jeho pomocí vytvarujete hravě jakýkoliv účes, dodává vlasům intenzivní lesk, nezatěžuje je a velmi snadno se z vlasů vymývá. Gel je obohacen o UV filtr a vitamín B5, které vlasy chrání před poškozením a dodávají výživu.