Bioderma Krém na šupiny ve vlasech pro děti ABCDerm BabySquam 40 ml-31%
329 Kč 224 Kč

Péče, která eliminuje šupinatění dětské vlasové pokožky, krusty, obočí a/nebo za ušima. Tato specifická léčba krust účinně eliminuje šupiny díky dvojici účiných látek – keratolytických aktivních látek (arabinogalactan a estery kyseliny mléčné).

Aveda Stylingový krém na vlasy pro muže Aveda Men (Pure-Formance Grooming Cream) 125 ml
686 Kč 660 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylingový krém na vlasy pro muže Aveda Men je vhodný pro všechny typy vlasů. Poskytuje účesu pružné držení a kontrolu při zachování přirozeného vzhledu. Je obzvláště vhodný pro jemné vlasy – definuje a hydratuje vlasy, dává jim přirozený lesk bez nežádoucího zatížení a lepivosti. .

sachajuan Objemový pudr pro tmavé vlasy (Dark Volume Powder)
369 Kč

Novinka

Dark Volume Powder je sprej na bázi prášku s tmavými pigmenty, který vytváří objem a poskytuje texturu tmavým vlasům. Osvěžuje vlasy mezi jejich mytím tím, že absorbuje přebytečný maz a zmatňuje je.  Je vhodný pro dlouhé i krátké vlasy.

Be-Viro Matující pasta na vlasy - silná fixace (Matt Paste Strong Hold)
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejuniverzálnější stylingová věc, jakou si jen můžete dávat do vlasů.  Naprosto matná, takže nikdo nic nepozná. Absolutně ne mastná, takže se skvěle vymývá.  Vlasům dodá opravdu silnou fixaci, takže se hodí i pro delší vlasy.   Je založená na vodní bázi, takže ji jednoduše z vlasů vymyjete.

Syoss Hliněná kúra pro čištění vlasů a pokožky hlavy (Detox Clay) 200 ml-17%
119 Kč 98 Kč

Péče pro dvojí použití pro čisté vlasy od kořínků ke konečkům. Detoxikační maska před použitím šamponu čistí vlasy a odstraňuje z pokožky mastnotu, nečistoty a zbytky aniž by ji vysušovala. Pečující scrub odlupuje a odstraňuje odumřelé kožní buňky pro neodolatelný pocit z čisté pokožky.

got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
119 Kč 112 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už rozcuchaný, nedbalý, uhlazený nebo slušňák, všichni mají jedno společné: matný vzhled se středně silnou fixací. Dopřejte vašim vlasům ten správný plážový look. Jeho příjemnou svěží vůni si oblíbíte – dopřejte si péči jako ze salónu! .

got2b Modelovací guma Chaotic (Modelling Fibre Gum) 100 ml
129 Kč 112 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato modelovací guma Chaotic je tvou vstupenkou do světa funky stylu – navrhni a vytvaruj si svůj účes se silným, ale tvárným zpevněním. Poskytne vašemu účesu stupeň fixace 4, usnadní tvarování vašeho účesu a má dlouhotrvající účinek. .

got2b Tvarující pasta Phenomenal (Molding Paste) 100 ml
122 Kč 115 Kč

Tvarující pasta Phenomenal dodá vašemu účesu přirozený vzhled a lesk – zkrátka nadčasový styl. Zajistí vašemu účesu trvalou fixaci se stupněm 4. Nevysychá a příjemně voní. .