Taft Lak na vlasy Volume Mega Strong 5 (Hair Spray) 250 ml
75 Kč 73 Kč

Lak na vlasy Volume Mega Strong 5 zajistí vašemu účesu vzdušný a živý objem. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.

Syoss Lak na vlasy pro mega silnou fixaci Max Hold 5 (Hairspray) 300 ml
95 Kč 89 Kč

Lak na vlasy pro mega silnou fixaci Max Hold 5 vám zaručí perfektní rovnováhu mezi dlouhodobou fixací, pružností a spolehlivým stylingem. Poskytuje 48 hodin dlouhotrvající fixaci bez zatížení. Byl vyvinut a testován kadeřníky, neslepuje vlasy, snadno se vyčesává a pomáhá je chránit před UV zářením.

Londa Extra silně tužící lak na vlasy Start Off Extra Strong Laque
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální lak na vlasy pro extra silnou fixaci, obsahuje 3D-Sculpt mikropolymery a panthenol. Poskytuje ochranu před působením vlhkosti, UV a tepla, zajišťuje okamžitou fixaci až na 24 hodin. Stupeň fixace: 3 ze 4, je vhodný pro všechny typy vlasů. .

Syoss Lak na vlasy Fiber Flex 4 (Flexible Volume Hairspray) 300 ml
95 Kč 86 Kč

Lak na vlasy Fiber Flex 4 vám nabízí flexibilní kontrolu účesu až na 48 hodin s extra silnou fixací mezi jednotlivými vlasovými vlákny. Tento nejjemnější sprej od Syoss zajistí přirozený pocit bez slepených vlasů. Rychle schne, snadno se vyčesává a nezanechává zbytky.

Taft Lak na vlasy Ultra Strong 4 (Hair Spray) 250 ml
69 Kč

Lak na vlasy Ultra Strong 4 vám poskytne až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním a pomáhá je chránit před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním. .

Syoss Lak na vlasy Full Hair 5 (Hairspray) 300 ml
95 Kč 89 Kč

Lak na vlasy Full Hair 5 byl vyvinutý a testovaný kadeřníky. Vytváří na vlasech posilující strukturu, poskytuje 48 hodinovou dlouhotrvající fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností. .

Taft Lak na vlasy Ultimate Ultimately Strong 6 (Hair Spray) 250 ml
72 Kč

Lak na vlasy Ultimate Ultimately Strong 6 je maximálně silný lak na vlasy, s jehož pomocí docílíte zářivého křišťálového lesku. Taft Ultimate je nejvyšší stupeň fixace, kterou značka Taft poskytuje. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků.

Sebastian Pro. Lak na vlasy Re-Shaper (Hairspray) 400 ml-16%
389 Kč 323 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lak na vlasy Re-Shaper zajistí vašemu účesu silné zpevnění. Tento stylingový přípravek fixuje vlasy na dlouhou dobu a udržuje jejich tvar. Je vhodný pro všechny typy vlasů. .

Taft Lak na vlasy Volume Ultra Strong 4 (Hair Spray) 250 ml
75 Kč 73 Kč

Lak na vlasy Volume Ultra Strong 4 zajistí vašemu účesu vzdušný a živý objem. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním. .

Taft Lak na vlasy 7 Days Extra Strong 3 (Hair Spray) 250 ml
72 Kč

Lak na vlasy 7 Days Extra Strong 3 je vhodný pro krepaté a silné vlasy. Technologie Frizz-Resist chrání vlasy před vlhkostí a poskytuje vašemu stylingu dlouhotrvající zakončení. Nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává a vlasy neslepuje. .

Freelimix Lak na vlasy silně tužící Strong 500 ml
255 Kč

Díky silné fixační schopnosti zaručuje tento lak excelentní výsledky. Vynikající pro fixaci vln a kudrnatých vlasů, dodává objem a lesk. Určený pro fixaci jakéhokoli účesu, modeluje a fixuje bez zatížení. .

Taft Lak na vlasy Berlin Opulent Volume 3 (Hair Spray) 250 ml
69 Kč

Lak na vlasy Berlin Opulent Volume 3 vám přináší až 48 hodin fixace bez slepených vlasů a beze zbytků, navíc vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Snadno se vyčesává. Složení s mikrojemnými částečkami dodá vašim vlasům bohatý, živý objem, aniž by je zatížilo. .

Alcina Lak na vlasy Extra Strong (Styling Lacquer) 125 ml
239 Kč

Lak na vlasy Extra Strong je určen pro všechny typy vlasů. Dodává účesu extra silné zpevnění, aniž by vlasy slepil. Tento lak má mechanický rozprašovač, který dodá vašemu účesu velmi silné zpevnění již během 60 vteřin. .

Amika Lak na vlasy Fluxus (Touchable Hairspray)-26%
219 Kč 162 Kč

Akce

Lak na vlasy Fluxus zajistí vašemu účesu dokonalou fixaci po celý dlouhý den. S jeho pomocí lehce definujete svůj účes, tento lak na vlasy vás zkrátka nezklame. Navíc chrání vlasy před vlhkostí a dodává jim přirozený vzhled.