SugarBearHair Hair Vitamins 60 ks
890 Kč

Krásné vlasy začínají uvnitř. Vitamíny SugarBearHair jsou měkká a lahodná, žvýkací vlasová výživa. V každém sladkém medvídkovi se ukývá směsice látek nezbytných pro zdraví vašich vlasů a nehtů, jako je biotin, zinek, kyselina listová nebo vitamín D.

Curapil Regenerační sérum pro poškozené vlasy (Hair Care) 30 ml
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezoplachová péče pro poškozené vlasy s přírodními složkami a kyselinou hyaluronovou. Ta vlasy vyživuje, regeneruje a zachovává jejich pružnost. Keratin udržuje vlasy pevné a zdravé. Bavlníkový olej vytváří na vlasech ochranný film. Navrací jim jemnost a pevnost.

Plantur39 Fyto-kofeinove tonikum pro podporu růstu vlasů
278 Kč

Fyto-kofeinový komplex rychle proniká do pokožky hlavy a vlasových folikulů, kde vytváří zásobu aktivní látky, která postačí na 24 hodin. Fyto-aktivní látky odvozené z přírody chrání pokožku hlavy před účinky snižující se hladiny estrogenu. Ideální volba pro ženy, které si vlasy nemyjí každý den.

Dr. Hauschka Nimbová vlasová kúra 75 ml
469 Kč 438 Kč

Intenzivní péče pro poškozené vlasy a podrážděnou vlasovou pokožku.  Nimbová vlasová kúra je obzvlášť vhodná pro problematickou pokožku hlavy a také po barvení a po trvalé. Pro namožené, třepivé a sluncem či slanou vodou poškozené vlasy nebo dehydrované vlasy během zimního období.

RYOR Urychlovač růstu vlasů – 3 měsíční kúra 250 ml
379 Kč 369 Kč

Urychlovač růstu vlasů – 3 měsíční kúra je vysoce účinný přípravek s obsahem aktivního komplexu aminokyselin, vitaminů a přírodních extraktů podporuje intenzivnější růst vlasů. Vlasy při pravidelné aplikaci viditelně zhoustnou, jsou silnější a pevnější. .

Cannaderm Capillus vlasové sérum seborea 40 ml
329 Kč

Speciální vlasové sérum Capillus s konopným proteinem, solí z Mrtvého moře a s přírodními výtažky ošetřuje a zklidňuje vlasovou pokožku s projevy seborey, nadměrné tvorby lupů a svědění.

Vlasový aktivátor (Hair Activator)
132 Kč

Vlasový aktivátor se silně stimulujícími a posilujícími účinky. Účinně aktivuje vlasové kořínky, ošetřuje vlasovou pokožku a udržuje spodinu vlasů bez lupů. Poskytuje vlasům hydrataci a výživu, zlepšuje strukturu vlasů. .

Simply you Vlasové hnojivo sérum 50 ml
233 Kč

Vlasové hnojivo sérum omezuje nadměrné vypadávání a řídnutí vlasů, podporující růst, hustotu a kvalitu vlasů.  

Stop nadměrnému vypadávání vlasů Stop řídkým vlasům bez objemu Stop pomalému růstu vlasů.

Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)
199 Kč 187 Kč

Elixír obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu! Již pár kapek tohoto vzácného elixíru oživí i velmi narušené a poškozené vlasy, vlasy velmi suché, bez lesku a života, vlasy poškozené častnými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního o

Bione Cosmetics Vlasová voda Kopřiva 215 ml-21%
46 Kč 36 Kč

Tradiční masážní bylinná vlasová voda s kopřivovým extraktem. Vhodná na normální a suché vlasy. Prokrví vlasovou pokožku, upraví pH do optimální úrovně. Obsahuje bezoplachový kondicionér. Kopřivový extrakt vyživuje a zvyšuje lesk vlasů.

Bione Cosmetics Vlasová voda Bříza 215 ml-21%
46 Kč 36 Kč

Tradiční masážní bylinná vlasová voda s březovým extraktem. Vhodná na normální a suché vlasy. Prokrví vlasovou pokožku, upraví pH do optimální úrovně. Obsahuje bezoplachový kondicionér. Březový extrakt vyživuje a zvyšuje lesk vlasů.