Dermacol Fix na obočí (16H Microblade Tattoo) 1 ml
179 Kč

Novinka

Úprava obočí ještě nikdy nebyla jednodušší. Vykreslete si dokonalé obočí několika málo tahy. Simuluje domácí úpravu salónní úpravy microbladingu a vytváří tak iluzi hustého obočí. Dlouhotrvající voděodolná barva, odolná i vůči otěrům vydrží až 16 hodin.

Artdeco Tužka na obočí (Eye Brow Pencil) 1,1 g
129 Kč 117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tužka na obočí perfektně dokresluje oční make-up. Dlouhotrvající textura vydrží na obočí dlouhé hodiny, aniž by se rozmazala. Výběr z několika přirozených odstínů s příjemnou konzistencí – ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Bez parfemace.

Dior Tužka na obočí Sourcils Poudre (Powder Eyebrow Pencil) 1,2 g
599 Kč

Tužka na obočí dokonale zvýrazní i zkrášlí a vaše obočí získá přirozeně strukturovaný vzhled. Jemná prášková textura se dobře nanáší a jednotlivé odstíny jsou vytvořeny podle nejpravděpodobnějších odstínů vlasů, což působí velmi přirozeně.

Artdeco Profesionální fixa na obočí (Pro Tip Brow Liner) 1 ml
389 Kč

Dlouhotrvající voděodolná fixa dokreslí, vyplní a rozčeše obočí. Speciálním plstěným hrotem nakreslí čtyři jemné linie, které obočí vyplní a zároveň rozčeše. Barva nebledne. Fixa se dá také použít na zakrytí šedin vlasů.

Artdeco Pero na obočí (Eye Brow Color Pen) 1,1 ml
268 Kč 253 Kč

Tekuté pero na obočí s precizním štětečkem, který dokáže vyplnit prázdná místa v obočí. Polotransparentní textura zajišťuje zcela přirozený vzhled a perfektně definuje obočí. Vícenásobná aplikace zintenzivňuje barvu. Bez konzervantů a parfemace.

Chanel Sada pro dokonalé obočí La Palette Sourcils De Chanel (Brow Powder Duo) 4 g
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada pro dokonalé obočí La Palette Sourcils De Chanel vám pomůže vytvořit přirozené a dobře definované obočí. Sada obsahuje vosk, stín a 4 nástroje pro úpravu obočí (pinzeta, štěteček, pěnový aplikátor a kartáček). Vyplňuje chybějící chloupky v obočí a opticky ho zhustí.

Tužka na obočí The Brow Liner 0,25 g
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tužka na obočí The Brow Liner dodá vašemu obočí přirozenou definici a umožní vytvářet různé vzhledy obočí. Je vhodná pro ženy hledající dokonale upravené obočí.

Annemarie Börlind Tužka na obočí s kartáčkem 1,05 g
305 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přírodní tužka na obočí s intenzivní přírodní pigmentací a krémovou texturou se snadno nanáší, precizně vyplní a vytvaruje obočí. Integrovaný kartáček zajistí snadné a praktické použití. Výsledkem je decentní a přirozeně upravené obočí.

Artdeco Pudr na obočí (Eye Brow Powder) 0,8 g
139 Kč 117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pudr na obočí v praktických vyměnitelných náplních do vašeho magnetického boxu! Díky jemnému pudru bude vaše obočí vypadat neuvěřitelně jednotně a přirozeně. Odstíny mezi sebou mohou být kombinovány pro dosažení ideální barvy přesně pro vás.

Artdeco Pudr na obočí (Eye Brow Powder) 0,8 g-17%
165 Kč 136 Kč

Pudr na obočí v praktických vyměnitelných náplních do vašeho magnetického boxu! Díky jemnému pudru bude vaše obočí vypadat neuvěřitelně jednotně a přirozeně. Odstíny mezi sebou mohou být kombinovány pro dosažení ideální barvy přesně pro vás.

Artdeco Tužka na obočí s kartáčkem (Eye Brow Designer) 1 g
268 Kč 253 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tužka na obočí perfektně dokresluje oční make-up a integrovaný kartáček umožňuje správně upravit obočí. Dlouhotrvající textura vydrží na obočí dlouhé hodiny, aniž by se rozmazala. Výběr z několika přirozených odstínů s příjemnou konzistencí. Bez parfemace.

Artdeco Ultra tenká tužka na obočí (Ultra Fine Brow Liner) 0,9 g-17%
359 Kč 295 Kč

Ultra tenká linka na obočí s kartáčkem definuje obočí a dokonale zdůrazňuje jeho přirozený tvar. Díky mikrojemnému zatahovacímu hrotu lze jakékoliv obočí dokonale vytvarovat a dokreslit. Následně můžete dokreslené obočí pomocí ergonomicky tvarovaného hřebenového kartáče rozčesat a vystínovat.

Catrice Set na úpravu obočí se zrcátkem (Eyebrow Set) 4 g
106 Kč

Sada je ideální pro dokonale tvarované obočí. Celý set obsahuje pinzetu, štěteček a zrcátko a navíc také dva práškové odstíny pro světlejší a tmavší obočí podle vaší přírodní barvy. Zajistí přirozený vzhled obočí.