Gabriella Salvete Pinzeta Tools Tweezer
138 Kč

S pinzetou Gabriella Salvete TOOLS Tweezer snadno odstraníte nežádoucí chloupky v oblasti obličeje. Jak správně používat? Po každém použití důkladně očistěte špičku pinzety.

Gabriella Salvete Pinzeta Tweezer Metal
39 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pinzeta s plochými šikmými hroty pro perfektně vytvarované obočí. Protiskluzová hrubá úprava je ideální k precizní aplikaci. .

Credo Solingen Pinzeta kosá 9 cm
335 Kč

Pinzeta, se kterou je radost pracovat, to je kosá pinzeta od značky Credo Solingen. Je oblíbená díky svému zkosení a modernímu designu. Navíc je vyrobena z velmi kvalitního kovu INOX a ze speciální povrchové úpravy.

Beter Pinzeta s rovnou špičkou (Ü Tweezers Magnetic Straight-tip Tweezers) 1 ks
179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva pinzety je dodávána dle náhodného výběru. Inovovaná pinzeta s rovnou špičkou a magnetickým systémem, který vám umožní dokonalé uchopení chloupku bez nutnosti silně svírat pinzetu mezi prsty. Magnetky odlehčují tlak potřebný k sevření pinzety a zajistí snadné uchopení chloupku bez větší námahy.

Sada 2 pinzet (Premium Tweezers)
304 Kč

Novinka

Sada pinzet s ergonomickým tvarem z nerezové oceli pro dokonalou přesnost a profesionální péči. Snadno se čistí a jsou extrémně odolné. Balení obsahuje pinzetu s plochým zakončením a pogumovanou rukojetí pro každodenní potřeby a pinzetu se špičatým zakončením pro extra přesnost.

Tweezerman Špičatá pinzeta Point
599 Kč

Špičatá pinzeta Tweezerman Point je ručně vybroušena do perfektní ostré špičky. Je určena pro detailní práci a vytrhávání nejjemnějších chloupků.