Clinique Odličovací balzám Take The Day Off (Cleansing Balm) 125 ml
689 Kč 585 Kč

Lehká textura odličovacího balzámu dokonale odstraňuje dlouhotrvající make-up obličeje i očních partií. Je určen pro všechny typy pletí, pleť nemastí ani nevysouší. Přeměňuje se při aplikaci z pevného balzámu na hutný, ale hedvábný olej.

Annemarie Börlind Čisticí krém NATUROYALE System Biolifting (Cleansing) 125 ml
980 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ČISTÍ. REVITALIZUJE. ZJEMŇUJE. NATUROYALE Sytém Biolifting Čistící krém od certifikované přírodní kosmetiky ANNEMARIE BÖRLIND je určen pro náročnou zralou pleť jako první krok pleťové péče ráno i večer. Hedvábně jemný přírodní čistící krém čistí pleť velmi důkladně a šetrně odstraňuje make-up.

AUSTRALIAN BODYCARE Face Cream 50 ml
399 Kč

Australian Bodycare Face Cream vyživuje a hydratuje. Olej Tea Tree je antibakteriální a pomáhá zabránit tomu, aby bakterie zůstávaly na pokožce. Obsahuje výtažek z mandlovníku (terminalia ferdinandiana), který chrání pokožku díky vysokým antioxidačním účinkům.

Balm Balm Balzám čisticí s kadidlem 30 ml
289 Kč

Hloubkově čisticí bezvodý balzám nabízí bohatou konzistenci a účinné pročištění pórů. Vytahuje nečistoty, toxiny a černé tečky. Zanechává pleť zklidněnou, omlazenou a osvěženou.

Revolution Skincare Čisticí pleťový krém Retinol (Cream Cleanser) 150 ml
428 Kč

Obejděte věk s Revolution Skincare Retinol čisticím krémem, který je odborně formulován tak, aby pomáhal redukovat vzhled jemných linek, vrásek a nerovnoměrného tónu a textury pleti. Tento čisticí krém pomáhá rozkládat a odstraňovat make-up, špínu a olej a zanechává pokožku čistou a vyživenou.

Revolution Skincare Čisticí pleťový krém Skincare (Purifying Cleansing Paste) 75 ml
357 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento jemný čisticí krém obsahuje kaolín, který pomáhá vyživovat pokožku, zatímco povrchově aktivní látky odstraňují nečistoty, aniž by zanechávaly pokožku suchou nebo napnutou. Vitamín A, E a biotin pomáhají vstřebávat vlhkost do pokožky a udržují ji tak hydratovanou, jemnou a vláčnou.