Makeup Revolution Paletka na tvář X Petra XOXO (Contour and Highlighter Palette) 16 g
319 Kč 278 Kč

Druhá spolupráce s českou blogerkou po velmi úspěšné paletce X Petra je tady! Představujeme Revolution konturovací a rozjasňující paletku X Petra XOXO: paletka obsahuje čtyři odstíny pro konturování a bronzování a čtyři odstíny rozjasnovačů s vysokou pigmentací, ostatně, tak typickou pro značku Revo

Makeup Revolution Paletka očních stínů Wild Animal Palette Integrity 18 g-18%
351 Kč 285 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paletka očních stínů Wild Animal Palette Integrity v sobě ukrývá tóny modré, oranžové a zelené v mixu matných a třpytivých odstínů. Nabízí tak široké možnosti využití, s jejich pomocí vykouzlíte nádherné líčení, ať už denní nebo večerní. .

Makeup Obsession Paletka očních stínů Rady Daydream (Shadow Palette) 16 x 1,3 g
322 Kč 278 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paletka očních stínů Rady Daydream byla vytvořena ve spolupráci s instagramovou beauty guru @grwrady. Obsahuje mix odvážných matných, třpytivých a metalických duhových odstínů. Její vysoce pigmentované odstíny jsou navzájem skvěle kombinovatelné a každý z odstínů je ručně vybrán. .

Konturovací paletka Colour Fix 2 28 g
162 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Staňte se odborníkem na konturování pomocí této konturovací palety, která má vše, co potřebujete pro váš dokonalý make-up. Obsahuje 8 práškových produktů pro definici obličeje, vytváření světel a stínů pro ukrytí nebo zvýraznění obličejových rysů.

Paletka na tvář (Duo Blusher) 7 g
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Paletka tvářenek dodá vašim tvářím přirozené zabarvení a zdravý nádech. Velmi snadno se nanáší a dokonale splyne s pletí. .

Gabriella Salvete Paletka očních stínů Nude Eyeshadow Palette 12,5 g
169 Kč 144 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paleta šesti dlouhotrvajících lisovaných očních stínů, kombinující matné a třpytivé odstíny, dokonale zvýrazní a podtrhne váš pohled. Hedvábná textura zajistí přirozené krytí. Aplikujte za sucha pro sametově hladký vzhled nebo za mokra pro dosažení dramatického výsledku a efektu kouřových očí.

Makeup Revolution Sada na úpravu obočí Brow Sculpt Kit 2,2 g-18%
176 Kč 144 Kč

Mini paletka na obočí nabízí pudrový stín na obočí, vosk a rozjasňovač. Tato 3v1 paletka na obočí dokonale padne do vaší kosmetické taštičky, což oceníte při úpravách kdykoli během dne. Paletka také obsahuje zrcátko, pinzetu, štěteček a kartáček, pomocí nichž vykouzlíte dokonale upravené obočí. .

Refectocil Browista paletky na ruku 2 ks
239 Kč

Nové praktické paletky pro souběžné míchání barvy na řasy i na obočí, které umožňují mít při barvení volné ruce. Paletu jednoduše navléknete na hřbet své ruky nebo na prst a můžete začít.

Gabriella Salvete Konturovací paletka Contouring Palette 15 g
199 Kč 170 Kč

Paletka pro konturování obličeje Gabriella Salvete Contouring Palette se stane nedílnou součástí vaší kosmetické výbavy. Obsahuje BRONZER, HIGHLIGHTER a BLUSHER pro konturování a rozjasnění obličeje. Při správném vystínování daných partií docílíte opticky přitažlivého výrazu.

Gabriella Salvete Paletka tvářenek Trio Blush Palette 15 g
229 Kč

Paletka tvářenek pro dokonale rozjasněnou, přirozenou a zdravě vypadající pleť díky vysoce pigmentovaným odstínům růžové. Matné i třpytivé, studené i teplé odstíny jsou vhodné pro všechny typy pleti a roční období. .