Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr
1 169 Kč 999 Kč

Digitální plně automatický tlakoměr Veroval® Compact pro měření krevního tlaku a tepové frekvence na paži. Upozorní i na poruchy srdečního rytmu. Paměť pro ukládání výsledků měření pro dva uživatele. Velký přehledný displej a jednoduché intuitivní ovládání. Univerzální manžeta 22 – 42 cm.

SENCOR Digitální tlakoměr SBP 690
539 Kč

Digitální tlakoměr SBP 690 je určen pro měření systolického a diastolického tlaku a srdečního pulzu na paži.

Hartmann Veroval digitální Tlakoměr s EKG-27%
4 399 Kč 3 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Kdykoliv a kdekoliv během 30 sekund, pomůže s odhalením fibrilací srdečních síní, které zaznamená a uloží do paměti. Paměť pro 2 uživatele.

Medisana Tlakoměr na paži BU 510
849 Kč

Tlakoměr na paži BU 510 s manžetou o velikosti 22 – 36 cm je určen pro měření krevního tlaku na paži.

Medisana Tlakoměr na zápěstí BW 315
485 Kč

Tlakoměr na zápěstí Medisana BW 315 51072 je velmi  komfortním a přesným měřičem krevního tlaku. Malý a lehký tlakoměr pro každodenní použití – měří tlak i tep, detekuje arytmii a zobrazuje tlak pomocí barevné stupnice WHO. Detekuje arytmii.

Rossmax Automatický tlakoměr X5
2 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Automatický tlakoměr X5 je jediný tlakoměr na trhu, který detekuje všechna hlavní rizika vzniku mrtvice. Je určen všem, kteří to myslí se svým zdravím vážně. Tlakoměr Rossmax X5 je komplexní přístroj pro kontrolu krevního tlaku a kontrolu všech forem srdečních arytmií.

Esperanza Tlakoměr zápěstní
499 Kč

Esperanza představuje tlakoměr na zápěstí, díky kterému budete mít už vždy dokonalý přehled o výši vašeho krevního tlaku a aktuálním pulsu. Tlak měří s přesností na 3 mmHg, puls s přesností na 5 %.

Medisana Tlakoměr na paži BU540 s bluetooth
999 Kč

Tlakoměr na paži Medisana BU-540 51182 je ideálním společníkem pro každého, kdo chce mít své zdraví pod kontrolou a informace dostupné i ve svém telefonu nebo pc pomocí Bluetooth.

SENCOR Digitální tlakoměr SBD 1470
339 Kč

Digitální tlakoměr SBD 1470 je určen pro měření systolického a diastolického tlaku a srdečního pulzu na zápěstí.

Omron Adaptér OMRON HHP-CM01,6VDC/700mA
299 Kč

Adaptér Omron HHP-CM01 je určen pro plně automatické pažní tonometry OMRON. Díky své nové konstrukci je velmi lehký a malý. .

Omron Tonometr OMRON M4 INTELLI IT
1 968 Kč

Novinka

Přístroj OMRON M4 Intelli IT je vylepšený model s novým intuitivním designem, který zjednodušuje sledování Vašeho krevního tlaku v průběhu času a přenáší všechny naměřené výsledky do aplikace OMRON connect ve Vašem chytrém telefonu.

Medisana Tlakoměr na paži BU535
869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tlakoměr na paži Medisana BU-535 51176 je ideálním společníkem pro každého, kdo chce mít své zdraví pod kontrolou. Výhodou tohoto tlakoměru je XL displej s velkými čísly.

iHealth TRACK KN-550BT měřič krevního tlaku
1 199 Kč 1 148 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

iHealth Track je jednoduchý, spolehlivý a uživatelsky maximálně přívětivý tlakoměr určený k pravidelnému osobnímu měření hodnot krevního tlaku i srdečního pulzu.

iHealth START BPA - pažní měřič krevního tlaku
819 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Automatický pažní tlakoměr iHealth Start je nenahraditelným pomocníkem při sledování hladin krevního tlaku. Měří aktuální hodnoty systoly, diastoly a tepu na pažní tepně.

Esperanza Tlakoměr pažní-33%
899 Kč 599 Kč

Tlakoměr pažní – Krevní tlak může kolísat v závislosti na měnících se podmínkách, a proto není vždy možné jej správně vyhodnotit na základě jediného měření. Náš monitor krevního tlaku vám umožňuje uložit výsledky do paměti zařízení spolu s datem a časem měření. To umožnilo sledovat změny tlaku.

iHealth PUSH chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
979 Kč 949 Kč

Tlakoměr Push kromě hodnoty systolického a diastolického tlaku měří také tepovou frekvenci a dokáže odhalit nepravidelný srdeční rytmus – arytmii. Výsledky měření vidíte ihned na velké obrazovce a můžete je porovnat s doporučením Světové zdravotnické organizace (WHO).

Omron Tonometr OMRON M4 INTELLI IT+adaptér
2 090 Kč

Novinka

Přístroj OMRON M4 Intelli IT je vylepšený model s novým intuitivním designem, který zjednodušuje sledování Vašeho krevního tlaku v průběhu času a přenáší všechny naměřené výsledky do aplikace OMRON connect ve Vašem chytrém telefonu.

Microlife BP B6 Connect s Bluetooth® automatický tlakoměr na rameno
2 415 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BP B6 Connect je prémiový tlakoměr pro Vaše zdraví. Tento sofistikovaný produkt nabízí více než cokoliv jiného: detekuje atriální (síňovou) fibrilaci s vysokou přesností a po každém měření zobrazuje šipkou srovnání hodnoty aktuálního měření s průměrem předchozích měření tlaku krve.

Omron Manžeta Intelli IC 22-42 cm
636 Kč

Manžeta Intelli IC 22–42 cm má univerzální velikost a je určena pro obvod paže 22–42 cm (manžeta pro normální i silnou paži).

CheckMe CheckmeLite
5 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický, profesionální, všestranný, kapesní, zdravotní přístroj pro sledování EKG + Oxymetr.

Hartmann Veroval digitální zápěstní tlakoměr
1 099 Kč

Digitální zápěstní tlakoměr Veroval, změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Přístroj měří krevní tlak na zápěstí, proto rychle a pohodlně zjistíte svůj aktuální krevní tlak kdykoliv potřebujete. Kontrola pro správné nasazení a měření ve výšce srdce.

Beurer Pažní tlakoměr BM 57 BT
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pažní tlakoměr BM 57 BT měří tlak již během nafukování manžety. Automaticky detekuje, jak dalece je potřeba manžetu nafouknout. Měření je vhodnější, protože tlak manžety na paži je automaticky individuálně upraven. Čas měření je kratší.

Omron Tonometr OMRON M2 BASIC (2020)
939 Kč

Novinka

Tonometr OMRON M2 Basic je jednoduchý základní přístroj pro měření krevního tlaku a pulsu na paži. Jedná se o ekonomický model pro nekomplikované zdravotní stavy.

CheckMe CheckmePro Holter
12 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

CheckmePro Holter nabízí snadnou možnost přesného celodenního sledování srdečního tepu.

Geratherm Tonometr Geratherm SMART
790 Kč 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Monitor krevního tlaku Geratherm Smart je určen pro denní měření. Velký LCD displej a velká tlačítka usnadňují jeho obsluhu. Přístroj umí detekovat nepravidelný srdeční pulz, má 60 pamětí, omyvatelnou nylonovou manžetu (pro obvod paže 22–32 cm) a indikátor klasifikace krevního tlaku.

iHealth VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku
2 198 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

VIEW BP7s chytrý zápěstní měřič krevního tlaku. Změřte si krevní tlak v pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách kompaktním zápěstním tlakoměrem iHealth VIEW BP7s. Ten navrch zjistí i hodnotu srdečního tepu a upozorní vás na případnou arytmii.

Microlife Manžeta k tlakoměru, velikost L 32-42cm
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkká manžeta Microlife je k dispozici v různých velikostech, aby se dokonale přizpůsobila rameni a tím zajistila co nejvyšší přesnost při měření krevního tlaku. Vzduchový vak je možné z manžety vybrat, aby se návlek (potah) manžety mohl prát pro zaručení nejvyšší možné hygieny při používání.

ETA Tlakoměr na paži 2297 90000-24%
1 399 Kč 1 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pažní tlakoměr měří systolický i diastolický tlak a tep. Tlakoměr vás upozorní na arytmii. Změřte svůj tlak v pohodlí domova. .

ETA Tlakoměr na paži s adaptérem 3297 90000
1 799 Kč

Pažní tlakoměr pro spolehlivé měření diastolického i systolického tlaku a pulsu. Tlakoměr vás upozorní na arytmii. Veškeré hodnoty budete mít přehledně zaznamenány na LCD dipleji. .