Beurer Inhalátor IH 55

Beurer Inhalátor IH 55

Hodnocení: 4
2 999 Kč

Inhalátor IH 55 je rozprašovač s membránou Mesh pro léčbu horních a dolních dýchacích cest.

Laica Ultrazvukový inhalátor MD6026
1 490 Kč

Ultrazvukový inhalátor MD6026 je přístroj pro efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest a je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. .

Beurer Inhalátor IH 21

Beurer Inhalátor IH 21

Hodnocení: 4
1 347 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inhalátor IH 21 je určen pro rozprašování kapalin a kapalných léků (aerosolů) a efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest.

Salin InSalin - solný inhalátor
880 Kč

InSalin je osobní inhalátor na bázi solných iontů, který slouží k okamžitému použití při problémech s dýcháním. Inhalovat můžete v dopravních prostředcích, doma i na cestách, v pracovním nasazení i při odpočinku – vždy vám pomůže.

Laica NE2013 kompresorový inhalátor
990 Kč

NE2013 kompresorový inhalátor k domácímu použití s profesionálními výsledky. Disponuje odkládacím prostorem, který zaručí, že budete mít vše po ruce.   Kompresorový inhalátor je vhodný pro léčiva na olejové bázi a pro léčiva s vysokou hustotou. .

Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompresorový Inhalátor IH 18 je vhodný pro léčbu horních i dolních cest dýchacích.

Laica NE3002 Kompresorový inhalátor mini
1 190 Kč

Kompresorový inhalátor NE3002 je tichý a lehký, proto je vhodný na cestování. Nízká spotřeba a tichý provoz jsou vlastnosti, které na cestách oceníte. MIKRO Kompresorový  inhalátor je vhodný pro léčiva na olejovej báze a pro léčiva s vysokou hustotou. V balení dvě masky – pro děti i pro dospělé.

Microlife NEB 200 Active kompresorový inhalátor
1 037 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Účinná léčba horních a dolních cest dýchacích. Vysokorychlostní rozprašovač zajistí krátké trvání inhalace a rychlou léčbu. Přístroj se jednoduše ovládá jedním tlačítkem a umožňuje použití všech běžných inhalačních roztoků.

Beurer Inhalátor Beurer IH 26 Kids
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inhalátor Beurer IH 26 Kids  pro děti, kompresorový. Inhalátor je vhodný pro léčbu horních a dolních dýchacích cest, nachlazení, astmatu, respiračních onemocnění.

Docteur Valnet Difuzér elektrický hnědý + ODAROME 15 ml BIO
1 982 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky konstantní teplotě nedochází k přehřívání a denaturaci éterických olejů. Éterické oleje si tak zachovávají svou původní vůni i léčivé účinky. Vhodné pro použití v kancelářích a v dětském pokoji.

Docteur Valnet Difuzér elektrický modrý + 4 éterické BIO oleje
1 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky konstantní teplotě nedochází k přehřívání a denaturaci éterických olejů. Éterické oleje si tak zachovávají svou původní vůni i léčivé účinky. Vhodné pro použití v kancelářích a v dětském pokoji. Tichý provoz.