Minetan Samoopalovací pěna pro tmavé opálení Coconut 200 ml
824 Kč 729 Kč

Představujeme vám revoluci v samoopalování! Ultrarychlé samoopalovací složky začínají působit ihned při styku s pokožkou až do doby, kdy se osprchujete. Výsledkem bude dokonalé tmavé opálení bez oranžových tónů. Již za hodinu si tak budete moci vychutnávat očekávané profesionální výsledky.

RYOR Samoopalovací mléko 200 ml
199 Kč

Toto samoopalovací hydratační mléko dodá pleti svěží bronzově opálený odstín po celý rok. Mléko se rozetře rovnoměrně na pleť nebo pokožku celého těla, stačí použít jednou týdně. Dopřejte si krásné opálení nejen v létě – s tímto samoopalovacím mlékem Ryor se vám to podaří. .

Lavera Samoopalovací tělové mléko (Self Tanning Lotion) 150 ml
339 Kč 286 Kč

Samoopalovací mléko s makadamovým a slunečnicovým olejem zajišťuje sametově hebkou a přirozeně opálenou pokožku bez map a skvrn. Kombinace dvou přírodních sacharidů aktivuje v pokožce funkci pro přirozené opalování již za 30–60 minut. .

Astrid Hedvábná samoopalovací pěna 150 ml
129 Kč 114 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hedvábná samoopalovací pěna s hydratačním komplexem je určena na tělo i tvář. Urychluje opálení, ihned se do pokožky vstřebává a výsledkem je přirozeně opálená pokožka.

Astrid Samoopalovací mléko na tvář i tělo 200 ml
88 Kč

Samoopalovací mléko Astrid je určeno na tvář i tělo. Zaručí vám přirozené a stejnoměrné opálení po celý rok bez slunce! Obsahuje vitamin E, je dermatologicky testováno, snadno se vstřebává a nevysušuje pokožku.

Alcina Samoopalovací krém na obličej (Self-Tanning Cream) 50 ml-19%
279 Kč 225 Kč

Samoopalovací krém na obličej byl vytvořen pro přirozeně krásné opálení. Je vhodný pro všechny typy pleti. Nabízí dvojí efekt — samoopalovací a pěsticí krém v jednom, proto je ideální i pro suchou pokožku. Aktivní látky:

DHA (dihydroxyaceton) - způsobuje zhnědnutí kůže. .

Lavera Samoopalovací pleťový krém (Self Tanning Cream) 50 ml
309 Kč 294 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Samoopalovací krém s makadamovým a slunečnicovým olejem zajišťuje sametově hebkou a přirozeně opálenou pokožku bez map a skvrn. Kombinace dvou přírodních sacharidů aktivuje v pokožce funkci pro přirozené opalování již za 30–60 minut. .

Lirene Organická bronzující voda Coconut Water 200 ml      
199 Kč

Novinka

Bronzující voda ve spreji se okamžitě vstřebává a zanechává jemnou pokožku. Poskytuje základní živiny a chrání před ztrátou vlhkosti.  Dokonalé přirozené opálení je viditelné po 2–3 hodinách.  Po nanesení na pokožku se uvolní jemné kokosové aroma.

Lirene Samoopalovací krém na obličej a tělo Body Arabica 75 ml
119 Kč

Novinka

Samoopalovací krém na obličej a tělo se sametovou texturou pro pohodlné a rovnoměrné nanášení bez skvrn a zabarvení. Efekt intenzivního opálení je viditelný pouhé 2 hodiny po aplikaci. Složení krému obsahuje komplex výživných a hydratačních složek, které výrazně zlepšují pružnost a měkkost pokožky.

Lirene Samoopalovací mlha na tělo Bronze Collection 195 ml
199 Kč

Novinka

Samoopalovací mlha na tělo s inovativní duo-formulí, díky které se produkt snadno a rovnoměrně roztírá a okamžitě se vstřebává. Extrakt z jantaru a mrkvový olej stimuluje obnovu pokožky, regeneruje a rozjasňuje ji a hydratační složka AquaCell zajišťuje její hebkost.

Lirene Samoopalovací pěna na obličej a tělo Body Arabica 150 ml
169 Kč

Novinka

Samoopalovací pěna na obličej a tělo vám poskytne rychlé a přirozeně vypadající opálení. Lehké složení samoopalovací pěny se snadno nanáší a rychle vstřebává. Efekt opálení je viditelný přibližně za hodinu po nanesení a opálenou pokožku si můžete užívat až po dobu 6 dnů.

Minetan Rozjasňující růžová voda (Illuminating Rose Water) 100 ml-26%
749 Kč 547 Kč

Hydratační sprej na obličej obohacený růžovou vodou dodá vašemu obličeji dotek opálení. Při každodenním použití si své opálení vytvoříte či udržíte své nynější opálení. Opálení vypadá přirozeně a dodá vaší pletí dostatek hydratace společně s krásným zlatavým nádechem bez oranžových tónů.

Minetan Samoopalovací pěna tmavá Double Dark (Tanning Foam) 200 ml
749 Kč

Se samoopalovací pěnou získáte opálenou a zářivou pokožku. Pěna je vhodná pro všechny typy pokožky, zejména pokud toužíte po tmavém odstínu opálení. Zajišťuje dlouhotrvající a rovnoměrné opálení bez šmouh. Zanechává pokožku intenzivně hydratovanou a provoněnou kokosovou vůní.