Vsepropejska Snug tmavě modrý pelech pro psa Rozměr: 55 x 45 cm
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tak jako člověk ocení kvalitní postel s pohodlnou matrací, každý pejsek touží po prostorném a kvalitním pelíšku pro psy. Tento tmavě modrý pelech umožní pejskům nabrat nové síly a zároveň se stane originálním doplňkem každého bytu. Materiál Pelíšek pro psa je ušitý z polyesteru.

Vsepropejska Snug světle rezavý pelech pro psa Rozměr: 55 x 45 cm
699 Kč

Natáhnout se mezi měkké polštářky a popustit uzdu psí fantazii – to je snem každého pejska. Pohodlný hnědý pelíšek pro psa doslova láká k lenošení a sladkému nicnedělání. Materiál Pelíšek pro psa je ušitý z polyesteru. Funkčnost Pelíšek je vhodný pro malé i velké pejsky.

Vsepropejska Tender růžová matrace pro psa na ZIP Rozměr: 58 x 50 cm
799 Kč

Pro chvíle odpočinku a načerpání energie k dalším aktivitám skvěle poslouží tender ortopedická matrace pro psa. Pejskovi poskytne útulné útočiště a rozhodně si ji zamiluje! Materiál Matrace pro psa je ušita z kvalitního čalounického materiálu. Vyplněna molitanem.

Vsepropejska Lux krémový pelech pro psa Rozměr: 55 x 45 cm
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud chcete pejskům dopřát trochu luxusu, rozmazlovat ho a hýčkat, potom byste mu měli pořídit kvalitní pelíšek pro psa. Tento krémový pelíšek pro psa nadchne svým designem, ale především komfortem, který chlupáčům nabízí.

Vsepropejska Lux modrý pelech pro psa Rozměr: 55 x 45 cm
990 Kč

Říká se, že modrá uklidňuje, a dokáže navodit tu správnou atmosféru. U tohoto psího pelíšku to platí dvojnásob. V pohodlném pelíšku pro psa se bude váš pejsek cítit opravdu jako král a do každého nového rána bude plný sil.

Vsepropejska Tender modrá matrace pro psa na ZIP Rozměr: 100 x 80 cm
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modrá ortopedická matrace ve tvaru obdélníku je vhodná pro nerušené chvíle relaxu a spánku pro Vaše psí kamarády. Materiál Matrace pro psa je ušita z kvalitního čalounického materiálu. Vyplněna molitanem. Funkčnost Vybrat lze ze tří velikostí.

Vsepropejska Washable růžová matrace pro psa na ZIP Rozměr: 70 x 60 cm
649 Kč

Odpočinek je pro malého čiperu velice důležitý. Po dlouhém dni potřebuje pejsek nabrat sílu a energii na další dobrodružství. Ideálním místečkem pro relax je pohodlná matrace pro psa, kterou jednoduše umístíme všude tam, kde je našemu psímu miláčkovi dobře.