Jelen prací gel univerzální 2,7 l
215 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jelen prací gel univerzální 2,7 l – je vhodný na praní prádla barevného i bílého. Receptura je založena na jádrovém mýdle, stejně jako mýdlo je prací gel účinný, šetrný k přírodě i pokožce. Oproti prášku se s ním snadněji manipuluje, díky dobré rozpustnosti se také neusazuje v pračce.

Jelen prací gel na barevné prádlo 2,7 l
213 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jelen prací gel na barevné prádlo 2,7 l -  barvy jsou syté a jasné – takové jaké jsou v přírodě každé jaro! I proto se postará o to, aby Vaše prádlo barvami jen zářilo a neztrácelo je. Obsahuje látku, která brání jejich přenášení a vzájemnému obarvování tkanin.

Jelen mýdlový prací prášek 15 kg
991 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jelen mýdlový prací prášek 15 kg -  pere i za vysokých teplot. Obsahuje kousky jádrového mýdla, což zvyšuje jeho účinnost.

Jelen prací gel na černé prádlo 2,7 l
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jelen prací gel na černé prádlo 2,7 l – prádlo tmavé a černé potřebuje tu nejlepší péči. V tomto pracím gelu na černé prádlo je speciální hybridní polymer – vyrobený převážně z obnovitelných zdrojů, který se postará o to, že vaše prádlo nebude blednout a zachová si svojí barvu.

5five Zásobník na odličovací tampónky bílý
144 Kč

Zásobník na odličovací tampónky – ocení v koupelně každá žena. Tampónky jsou tak ukryté, chráněné před prachem a znečištěním a nikde se po poličkách neválí nevzhledný igelitový obal. Kombinace bílé keramiky a dřevěného materiálu je díky svému unikátnímu designu vhodným doplňkem každé koupelny.

Nanolab Jednorázové roušky s nanosilver ochranou - bag 10ks
240 Kč

Jednorázové roušky s nanosilver ochranou – bag 10ks – Česká bezpečná rouška. Toto není jen obyčejná rouška. Tato jednorázová třívrstvá ústenka je ošetřena nástřikem nano stříbra, které jí propůjčuje ještě lepší vlastnosti. Pro lepší usazení na nose je vybavena tvarovacím páskem.

vybaveniprouklid.cz Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm
133 Kč

Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm - doporučujeme pro kadeřnické salony nebo do dílny, velmi dobře zametá vlasy a špony, které se nezaplétají do vlasu, jako u klasického smetáku. Tyčku lze vyměnit za klasickou s hrubým závitem. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

vybaveniprouklid.cz Tašky na tříděný odpad 3 x 21 l
241 Kč

Tašky na tříděný odpad – vyrobeny z netkané textilie potažené Polypropylenem. Tašky jsou vybaveny suchým zipem na bocích, což umožňuje vzájemné spojení tašek. Vhodné na třídění odpadu do domácností, škol, školek apod. Tašky jsou omyvatelné.

Baktoma Bacti DC - Bakterie do ČOV - 0,5kg
198 Kč

Bakterie do ČOV – přírodní bakterie pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vaší čističce odpadních vod (ČOV). Bacti DC je určený k rozkladu zbytkových organických nečistot v domovní čistírně odpadních vod.

Dr. Schutz PU - čistič 0,75 l
169 Kč

CC – PU – čistič 0,75 l – ideální čistící přípravek pro čištění po pokládce a pro denní čištění všech podlahovin s výrobní PU/PUR úpravou povrchu nebo s ochranným PU-nátěrem. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští účinně nečistoty a tuky. Možno používat v čistících automatech.

vybaveniprouklid.cz Mikroténové návleky na obuv 100 ks bal. 40 x 14 cm
301 Kč

Mikroténové návleky na boty, jednorázové 100 ks – pevné kvalitní mikrotenové návleky na obuv. Velmi jednoduše se navlékají. Zabalené nezabírají téměř žádné místo – jednoduše skladovatelné. Vhodné – školy, školky, zdravotnická zařízení a další Prodej pouze po balení.

5five Uložný box na kosmetické ubrousky
192 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uložný box na kosmetické ubrousky – hravě schová nevzhledné papírové krabičky a stane se tak nepostradatelným doplňkem každé moderní domácnosti.

Biopon duo elixír na orchideje 35 ml
25 Kč

BIOPON duo elixír na orchideje 35 ml – toto hnojivo je k okamžitému použití a jeho použití je velice snadné a pohodlné díky aplikátoru.Inovativní dvousložkové hnojivo je vhodné pro výživu a rychlou regeneraci všech druhů orchidejí.

Plastia Láhev s rozprašovačem 60ml
29 Kč

Láhev s rozprašovačem 60 ml – lahvička s rozprašovačem, která je ideální na doplňování rozlévané dezinfekce. Pomocí rozprašovače je možné dezinfikovat jak ruce tak i ostatní povrchy a tím se chránit před přenosem infekce a minimalizovat tak riziko nákazy. Určeno pro opakované naplnění.

Clean House Samolepicí váleček na oblečení + 6 náhradních rolí
70 Kč

Váleček na oblečení – samolepicí váleček na oděvy je ideální pro odstranění jemných nečistot z oděvů, kožešinových oděvů, čalounění, vlasů, chlupů či srsti. Díky rotační roli je čištění velmi jednoduché. Tvarovaná rukojeť zajišťuje komfort použití a pevné držení válečku.

Basic & Co Spray Mop
327 Kč

Spray mop –  slouží k velmi rychlému čištění a údržbě všech typů podlah. Otočná hlava mopu usnadňuje čištění i v těžko přístupných místech. Je ergonomický, jednoduše se používá a rychle se sestavuje.

Fiskars Fiskars Rýč špičatý SOLID
393 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fiskars Rýč špičatý SOLID – má ostrou špičatou pracovní část k provzdušňování, rýpání a obracení půdy a přesekávání kořenů. Naostřená čepel k přeseknutí kořenů snadno proniká do půdy. Nášlapná ploška. Vysoce odolná násada s kruhovým průřezem.

Madel STURA FACILE hydroxid sodný 30%, 1000 ml
97 Kč

Díky svému speciálnímu složení je čistič odpadů STURA FACILE Hydroxid sodný 30% extrémně účinný při odstraňování všech organických i inertních ucpávek odtoku, jako jsou zbytky mastnoty, mýdel, vlasů či papíru. V krátké době působí efektivně a do hloubky v dřezech, sprchách, umyvadlech i toaletách.

RAMP Držák věšák úklidového nářadí 11
204 Kč

Plastový držák úklidových pomůcek – zajistí pořádek ve vaší úklidové komoře. Věšák úklidových pomůcek nabízí 5 pozic pro uchycení mopu, smetáku, teleskopické tyče, a dalších 6 háčků, celkem tedy 11 pozic.

Cormen Zásobník na papírové ručníky CORMEN ZZ 200 bílý
275 Kč

Zásobník na papírové ručníky ZZ 200 bílý - nejlevnější varianta zásobníku na ZZ ručníky za super cenu, vhodné do nevytíženého provozu. Ručníky ZZ se do zásobníku kvůli jeho malým rozměrům vkládají mírně ze šikma, ne vodorovně. Vyobrazení loga se může lišit.

vybaveniprouklid.cz Držák úklidového nářadí 58 cm
140 Kč

vybaveniprouklid.cz držák úklidových pomůcek – tento držák skvěle zajistí pořádek ve vaší úklidové komoře. Obsahuje 4 pozice pro uchycení mopu, smetáku nebo teleskopické tyče. Vhodné do každé dílny nebo úklidové místnosti.

BROS karbid granulátor 500 g
85 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BROS karbid granulátor 500 g – granulovaný prostředek určený k plašení krtků a odpuzování. Je určen k ochraně zahrad, v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

vybaveniprouklid.cz Stěrka na podlahu kov 75 cm olejuvzdorná - AKCE
241 Kč

Stěrka na podlahu kov 75 cm olejuvzdorná - vynikající na úklid garáží, jídelen, bazénů. Setře vodu a nečistoty do sucha. Guma je na pevno. Kvalitní odolná pryž. Uchycení konické s objímkou na šroubek na jakoukoli násadu do 23 mm.

5five Smeták gumový s teleskopem 3 v 1
147 Kč

Smeták gumový s teleskopem 3 v 1 - má teleskopickou tyč, gumový kartáč, který  vám umožní odstranit vlasy z koberců. Součástí je i praktickou stěrka, která umožňuje eliminovat tekutiny jediným gestem. Koště je omyvatelné a má praktické ouško k možnému zavěšení na hák.

vybaveniprouklid.cz Kartáč na radiátory dlouhý
53 Kč

Kartáč na radiátory dlouhý 80 cm – vhodný na čištění radiátorových žeber, dosáhnete do úzkých štěrbin a ometete veškerý prach. Kartáč lze tvarovat. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

5five Box na pečivo s prkýnkem BAMBOO a krájecím nožem
261 Kč

Plastová dóza na pečivo s bambusovým prkýnkem se stane vynikajícím pomocníkem ve vaší kuchyni. Ochrání pečivo před ztvrdnutím či zvlhnutím, ale zároveň ho budete mít neustále při ruce. Součástí je kvalitní celoplastový krájecí nůž s délkou 27 cm.

Fiskars Fiskars Nůžky housenice UPX86
2 718 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fiskars Nůžky housenice UPX86 – víceúčelové nástroje s vynikajícím dosahem do korun stromů a hustých keřů. Můžete s nimi stříhat ve výškách bez potřeby žebříku nebo naopak těsně u země, aniž byste se museli ohýbat či klečet.

Tatrachema TORO čisticí pasta 200 g
27 Kč

TORO čisticí pasta – čistící prostředek na odstranění připálenin, nečistot, mastnost z kuchyňského nádobí. Čistí vany, umyvadla, hygienická zařízení. Nepoužívejte na lakované a plastové povrchy!

Cormen ISOLDA Pěnové mýdlo VIOLET 5 l do zpěňovacího dávkovače
192 Kč

ISOLDA Pěnové mýdlo VIOLET 5 l do zpěňovacího dávkovače – moderní tekuté mýdlo určené pro použití do zpěňovacích dávkovačů. Při aplikaci z dávkovače je uvolněno ve formě nadýchané pěny. Jemně a dokonale smyje nečistoty. Předností je příjemná decentní parfemace.

vybaveniprouklid.cz Sud na vodu + ventil + víko 210l
636 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový barel – je vhodný pro shromažďování a uchovávání dešťové vody. Pro snadné odčerpání vody je barel opatřen ventilem a víkem k uzavření. Objem: 210 l. Šířka: 78 cm Výška: 72 cm Hmotnost: 4,6 kg

BRILANZ Prachovka 34 cm s teleskopickou tyčí
54 Kč

Prachovka s tyčí – tato prachovka snadno a rychle odstraní prach na nábytku, svítidlech, žaluziích nebo parapetech. Prachovka má teleskopickou plastovou rukojeť, kterou lze nastavit na 88 – 110 cm. Na konci rukojeti je kroužek pro snadné zavěšení a skladování.

vybaveniprouklid.cz Držák na toaletní papír - odkrytý
120 Kč

Držák na toaletní papír – odkrytý držák na malé roličky toaletního papíru je vhodný na toaletu do domácností, kanceláří nebo prostoru s menší návštěvností. Držák je vyroben z kvalitního materiálu a má dlouhou životnost. Držák je připevněn na zeď pomocí hmoždinek.

5five Skládací stolička černá
241 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní a skládací stolička je ideální pro menší prostory díky svojí velikosti. Tato skládací stolička je navržena tak, aby byla dostatečně lehká a kompaktní, abyste si ji mohli vzít kamkoli.

Biopon zahradnické vápno 1 kg
50 Kč

BIOPON  zahradnické vápno – univerzální zahradnické vápno určené pro ošetřování kmenů stromů. Tato metoda ochrany je mezi zahradníky a sadaři oblíbená již po mnoho generací nejen pro její vysokou účinnost, ale i snadné a levné použití.

Sucitesa Kleště na sběr odpadků - manipulační ruka 85 cm
362 Kč

Kleště na sběr odpadků, manipulační ruka, prodloužená ruka, klepeto na sběr odpadků 85 cm – umožní sběr odpadků hygienicky a bez předklonu. Maximální doporučená zátěž 400 g. Na koncích prodloužené ruky jsou odšroubovatelné gumové úchytky viz foto.

vybaveniprouklid.cz Náhradní tyč k rotačnímu mopu
192 Kč

Náhradní teleskopická tyč k rotačnímu mopu – vhodná jako náhradní díl k rotačnímu mopu Joker, Duo a Telescopic. Průměr závitu cca 1,6 cm. V ceně je pouze tyč bez návleku a hlavice.