AGU BSS1 dětská váha se stadiometrom
3 048 Kč

Novinka

Smart dětská váha se stadiometrom BSS1 pro snadné a příjemné měření hmotnosti a výšky dítěte. Uložení a analýza dat je pohodlná a bez námahy. Zařízení se ovládá ručně nebo pomocí uživatelsky přívětivé mobilní aplikace AGU, pro iOS a Android. Funkce TARE – odčítání pleny.

AGU PMBF2 Přístroj na přípravu kojeneckého mléka
6 069 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Smart přístroj na přípravu kojeneckého mléka, určeno pro zařízení s operačním programem iOS a Android. Pouze jedním kliknutím prostřednictvím uživatelsky přívětivé aplikace AGU je dětská výživa připravena na správnou teplotu a striktně podle přesných doporučení výrobce dětské výživy.

AGU Teploměr bezkontaktní NC8
1 431 Kč

Novinka

Bezdotykový teploměr AGU NC8 pro děti měří teplotu bez dotyku dítěte. Odečet s přesností ±0,2 °C trvá jen 1 sekundu. Signalizuje ukončení měření a v případě horečky zazní alarm. Vysoká přesnost měření, Barevná a zvuková signalizace.

AGU NS19 Nosní odsávačka hlenů
1 564 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nosní odsávačka hlenů NS19 je speciálně navržena pro čištění nosu u kojence nebo dítěte doma nebo na cestách. V nosní odsávačce je zabudovaných 12 melodií na uklidnění dítěte. Obsahuje měkké a bezpečné nástavce různých tvarů. O 30% tišší model jako NS12.

AGU NS12 Nosní odsávačka hlenů
1 405 Kč

Novinka

Nosní odsávačka hlenů NS12 na odsávání hlenů u malých dětí. V nosní odsávačce je zabudovaných 12 melodií na uklidnění dítěte. Obsahuje měkké a bezpečné nástavce různých tvarů.

AGU EC6 Multifunkční rychlovarná konvice
3 154 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční rychlovarná konvice 6v1 kombinuje všechny činnosti potřebné k přípravě zdravé kojenecké výživy. Jednou z jejích hlavních výhod je ohřev vody na jakoukoli předem stanovenou teplotu. Dalšími důležitými funkcemi jsou napařování, sterilizace a var. Přesnost teploty do 1°C, odložený start.

AGU FP7 Kuchyňský robot
5 274 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňský robot 5 v 1, sterilizátor, ohřívač dětské výživy, udržovač teploty, mixér spolu s možností parního vaření a dvěmy režimy. Šikovný a kompaktní kuchyňský robot AGU se širokým sortimentem příslušenství je stylovým nástrojem v každé kuchyni. LCD panel.