Extol Premium nůžky zahradnické
255 Kč

Novinka

Zahradní nůžky 205mm, na stříhání rostlin a větví do průměru 20mm, ostří z kvalitní japonské oceli SK5. Antikorozní chromová úprava čelistí, zámek nůžek pro bezpečnou manipulaci a skladování, rukojeť z pevného a lehkého hliníku, potažená protiskluzovou TPR pryží.

Extol Premium nůžky na větve teleskopické převodové dvousečné
570 Kč

Novinka

Dvousečné teleskopické převodové nůžky 670–940mm na stříhání větví do průměru 45mm, materiál HCS. Břit z tvrzené oceli s teflonovou úpravou proti ulpívání rostlinných zbytků, ergonomické konce rukojetí v kombinaci tvrdého PP plastu a měkčené TPR pryže.

Extol Premium nůžky zahradnické přímé
245 Kč

Novinka

Nůžky zahradnické přímé, 200mm, na stříhání rostlin do průměru 6mm, pracovní délka čelistí 75mm. Na stříhání rostlin v těžko přístupných místech a střihání dekorativní trávy.

Extol Premium nůžky zahradnické
275 Kč

Novinka

Nůžky zahradnické, 215mm, max. prostřih pr.20mm. Na stříhání rostlin a větví. Čepele z kvalitní uhlíkové oceli HCS, řezná čepel s úpravou proti lepení rostlinných zbytků.

Extol Premium nůžky na větve dvousečné
390 Kč

Novinka

Nůžky na větve dvousečné, 700mm, na stříhání větví do průměru 35mm, HCS. Břit z tvrzené oceli s teflonovou úpravou proti ulpívání rostlinných zbytků.

Extol Premium nůžky zahradnické
375 Kč

Novinka

Nůžky zahradnické, 215mm, na stříhání větví do průměru 20mm, břit z kvalitní SK5 oceli. Dvoustupňový zámek nůžek umožňuje nastavení rukojeti s plným nebo částečným rozevřením, pro malou i velkou ruku.

Extol Premium nůžky zahradnické přímé, mini
180 Kč

Novinka

Nůžky zahradnické přímé, mini, 153mm, nerez. Vhodné i pro leváky, zabroušený hrot, na velmi jemné a přesné stříhání rostlin a kultivování bonsají. Úzký stříhací břit vhodný na přesné stříhání a stříhání na méně přístupných místech.