AGU BSS1 dětská váha se stadiometrom
3 048 Kč

Novinka

Smart dětská váha se stadiometrom BSS1 pro snadné a příjemné měření hmotnosti a výšky dítěte. Uložení a analýza dat je pohodlná a bez námahy. Zařízení se ovládá ručně nebo pomocí uživatelsky přívětivé mobilní aplikace AGU, pro iOS a Android. Funkce TARE – odčítání pleny.

AGU Teploměr bezkontaktní NC8
1 431 Kč

Novinka

Bezdotykový teploměr AGU NC8 pro děti měří teplotu bez dotyku dítěte. Odečet s přesností ±0,2 °C trvá jen 1 sekundu. Signalizuje ukončení měření a v případě horečky zazní alarm. Vysoká přesnost měření, Barevná a zvuková signalizace.

physiorelax FORTE PLUS 75ml
368 Kč

Novinka

Masážní krém na svaly a vazy, vyrobený z přírodních ingrediencí s uklidňujícím a povzbudivým účinkem. Physiorelax FORTE PLUS krém pro sportovní masáž.

Solingen Pinzeta na klíšťat
248 Kč

Novinka

Prvotřídní výrobky určené pro manikúru a pedikúru vyráběny v Německu, ve městě Solingen.

H2 World H2 Dent Care 60 tablet
501 Kč

Novinka

Bez GMO. Bezlepkové. Bez laktózy. Bez cukru. Bez konzervačních látek. Vhodné pro vegany. Vhodné pro diabetiky. Žádná umělá barviva a aromata.

H2 World H2 Forte 120 tablet
1 057 Kč

Novinka

Výživový doplněk, bylinný přípravek s minerálem a se sladidly. S extraktem z kurkumy a s hořčíkem. Kurkuma dlouhá přispívá k normální činnosti jater. Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů, ke správné metabolismu pro tvorbu energie, ke správnému fungování nervového systému.

IQ MAG ráno a večer 60 ks
212 Kč

Novinka

Výživový doplněk s obsahem dvou různých receptur pro ranní kapsli (povzbuzení) a večerní kapsli (relax).