WULKi SAMURAi wash and clean 1000ml
433 Kč

SAMURAi wash and clean 1000ml  Profesionální mycí a čistící prostředek Samurai od WULKi je vysoce koncentrovaný, neutrální a univerzální čistič pro průmyslové a domácí použití.

WULKi Mycí pasta HAND Clean s obsahem krému 1000ml
310 Kč

Mycí pasta WULKi HAND Clean s obsahem krému – 1000ml (bez dávkovače) Vysoce výkonná Čistící pasta na ruce WULKi HAND Clean s obsahem krému, pro odstranění silných znečištění. Mycí pasta na ruce se zárukou nejvyšší kvality, vytvořená s ekonomickým dávkováním 1–2ml, pro delší výdrž.

WULKi Vteřinové lepidlo Wglue GEL
375 Kč

Vteřinové lepidlo Wglue GEL (vysoce-viskózní) Předností vysoce-viskózního vteřinového lepidla WULKi Wglue GEL je hustota gelu, která zabraňuje stékání a umožňuje pohodlnou práci v obtížně přístupných místech např. při práci nad hlavou nebo při práci na svislých plochách.

WULKi Odstraňovač těsnění, lepidel a zbytků barev 400ml
324 Kč

Odstraňovač těsnění, lepidel a zbytků barev WULKi 400ml Odstraňovač těsnění, lepidel a zbytků barev WULKi je založen na organických rozpouštědlech a neobsahuje chlorované a aromatické uhlovodíky. Odstraňuje oleje, pryskyřici, tuky, asfalt, maziva a zbytky tmelů.

WULKi Řezný a vrtací olej 400ml
243 Kč

Řezný a vrtací olej WULKi 400ml   Řezný a vrtací olej WULKi je speciální vysoce výkonný mazací olej bez agresivních přísad.

WULKi Zinkový sprej 400ml
349 Kč

Zinkový sprej WULKi 400ml  Zinkový sprej WULKi (tmavošedé barvy) je rychle schnoucí prostředek, který s vynikajícím dlouhodobým účinkem chrání kovy před korozí. Zinek a sloučeniny zinku, které jsou použity v Zinkovém spreji WULKi, obsahují téměř 99% čistého zinku.

WULKi Mazací tuk 400ml
248 Kč

Mazací tuk WULKi 400ml

Mazací tuk od WULKi zaručuje dlouhodobou funkčnost díky vysoké mazací vlastnosti. Víceúčelový, transparentní mazací tuk od WULKi má vysokou kapilární účinností. Dlouhodobě odolává působení vody a zamezuje korozi.

WULKi Měděné mazivo 400ml
348 Kč

Měděné mazivo WULKi 400ml Měděné mazivo se používá pro trvalé promazání šroubových a zásuvných spojů, které jsou v provozu vystaveny účinkům vysokých teplot a korozivním vlivům. Umožňuje použít optimální poměr utahovacího momentu šroubu vůči jejich předpětí a tím umožňuje snadnou demontáž.

WULKi Šok na rez 400ml
236 Kč

Šok na rez WULKi 400ml   Okamžitý účinek produktu se zakládá na speciálním složení. Látka způsobí na zkorodovaném spoji ,,studený šok ". Následkem toho dochází ke smrštění základních materiálů a přípravek se dostane díky svým vlastnostem do malých mezi prostorových spojů.

WULKi Teflonové (PTFE) mazivo 400ml
397 Kč

Teflonové (PTFE) mazivo WULKi 400ml   Teflonové (PTFE) mazivo WULKi je transparentní mazivo, používané k mazání a oddělování kovu, gumy a ostatních materiálů, které je založen na silikonovém oleji a velkém podílu PTFE.

WULKi Zmrazovací sprej 400ml
319 Kč

Zmrazovací sprej WULKi 400ml   Zmrazovací sprej WULKi 400ml (hořlavý) se používá k rychlému a účinnému ochlazení až na –45°C, což usnadňuje a urychluje zjišťování závad v případech termického přerušeních.

WULKi ANTI-seize mazivo 400ml
319 Kč

ANTI-seize mazivo WULKi 400ml   ANTI-SEIZE mazivo WULKi unikátní ochrana proti korozi, vysoce výkonné mazivo pro staticky namáhané díly a pomalu rotující zařízení. Rozsah použití:

Mazivo pro staticky zatížené kluzné plochy i pro pomalu rotující zařízení.

WULKi Antikorozní ochranný vosk 400ml
396 Kč

Antikorozní ochranný vosk WULKi 400ml   Antikorozní ochranný vosk WULKi (transparentní) je plně syntetický prostředek, který chrání před korozí, založený na využití vosků. Po proschnutí zůstává na povrchu pevně ulpělý, houževnatý a vodoodpudivý film.

WULKi Čistič brzd 600ml
166 Kč

Čistič brzd WULKi 600ml Složení profesionálního čističe brzd WULKi vychází ze speciálních druhů benzínů. Díky vysoké rychlosti odpařování se dostavuje ve velmi krátkém čase optimální čistící efekt. Není korozivní.

WULKi Mazivo na řetězy s MoS2 400ml
270 Kč

Mazivo na řetězy s MoS2 WULKi 400ml   Mazivo na řetězy WULKi s MoS2 400ml je syntetické transparentní přilnavé mazivo pro dlouhodobé mazání vysoce namáhaných řetězů a drátěných lan, pracujících v interiéru či exteriéru.

WULKi Multifunkční mazivo 400ml
285 Kč

Multifunkční mazivo WULKi 400ml

  Multifunkční sprej WULKi je řídký olej bez obsahu silikonu. Používá se k mazání a údržbě kovových dílů. Spolehlivě chrání před korozí. Vytváří stabilní ochranný film. Odstraňuje vrzání a skřípání.

WULKi Odstraňovač etiket 400ml
342 Kč

Odstraňovač etiket WULKi 400ml   Odstraňovač etiket WULKi je všestranně použitelný , vysoce účinný čistící prostředek. Slouží k rychlému a účinnému odstranění nalepených etiket a zbytků lepidla.

WULKi Přilnavé mazivo 400ml | Ttransparentní
261 Kč

Přilnavé mazivo WULKi 400ml (transparentní) Přilnavé mazivo WULKi je sprej s přilnavým transparentním mazivem. Skládá se ze směsi polyisobuteových a antikorozních aditiv v organických rozpouštědlech. Sprej je dlouhodobě odolný proti vodě. Zabraňuje korozi. Mimořádně přilnavý.

WULKi Silikonové mazivo 400ml
221 Kč

Silikonové mazivo WULKi 400ml   Silikonové mazivo WULKi slouží k ochraně plastů, pryží, dřeva a dalších materiálů. Díky svým vlastnostem zamezuje nežádoucímu spojení materiálů. Neobsahuje žádnou mastnou složku.

WULKi Svařovací sprej 400ml
178 Kč

Svařovací sprej WULKi 400ml    Svařovací sprej WULKi nachází své uplatnění při svařování elektrickým obloukem a při svařování v ochranné atmosféře. Udržuje svařovací trysky v čistotě a zároveň chrání svařované díly před působením okují bez negativního vlivu na svár.

WULKi Vrtací a řezná pěna 400ml
650 Kč

Vrtací a řezná pěna WULKi 400ml 

  Vrtací a řezná pěna WULKi je profesionálním pomocníkem při obrábění na bázi kluzných aditiv s extrémní přilnavostí k mnoha povrchům nalezne své uplatnění v širokém spektru obrábění různorodých materiálů jako například: ušlechtilá ocel, ocel, hliník, široké spekt…

WULKi Vteřinové lepidlo Wglue 25 Balení: 20ml
264 Kč

Vteřinové lepidlo Wglue 25 (nízko-viskózní) Nízko-viskózní vteřinové lepidlo WULKi Wglue 25 je vysoce výkonné vteřinové lepidlo, které je speciálně vyvinuté pro účely, kde univerzálním vteřinovým lepidlem nedosáhneme optimálních výsledků.

WULKi Wulkan cleaner 500ml
414 Kč

Wulkan cleaner 500ml

  Profesionální čistič Wulkan cleaner od WULKi je vhodný pro kompletní údržbu, čištění, konzervaci a povrchové leštění širokého spektra materiálů. Díky jedinečnému složení čistí a zanechává konzervační, antistatický ochranný film.