Zbaštito Rýže jasmínová 500 g
38 Kč

Jeden z nejznámějších druhů rýže, který se používá převážně v asijské kuchyni. Je lehce nasládlá a mírně lepivá, hodí se převážně k omáčkám.

Zbaštito Sirup Šípek 500 ml
125 Kč

Sirup Šípek vyrábíme z kvalitního třtinového cukru, šípkového pyré a 100% citrónové šťávy. Tento sirup má jemnou, zároveň však plnou chuť šípků.

Zbaštito Zbaštito Jáhly 500 g
34 Kč

Jáhly mají v kuchyni opravdu široké využití, jak nasladko, tak naslano. Jsou lehce stravitelné, chutné a přirozeně bezlepkové.

Zbaštito Zbaštito Brusinky 100 g
34 Kč

Sušené brusinky chutnají samotné, nebo např. přidané do dezertů. Lze je využít i při pečení, je možné je před použitím namočit.

Zbaštito Zbaštito sirup Malina 500 ml
125 Kč

Sirup Malina vyrábíme z kvalitního třtinového cukru, z celých plodů malin a citrónové šťávy, má nádhernou vůni a plnou malinovou chuť.

Zbaštito Zbaštito Sirup Mateřídouška a Lípa 500 ml
125 Kč

Tento sirup je vyrobený z kvalitního třtinového cukru, citrónové šťávy a výluhu z květů lípy a mateřídoušky. Kombinace těchto bylin podporuje imunitní systém a má antibakteriální účinky. Příznivě působí i na dýchací systém, na činnost jater i ledvin.

Zbaštito Zbaštito Chia semínka 100 g
21 Kč

Neboli semínka šalvěje hispánské. V kuchyni mají široké využití a skvěle na sebe vážou tekutiny.

Zkuste je přihodit do Vámi oblíbeného jogurtu, nebo do kaše.

Zbaštito Zbaštito Cizrna 500g
43 Kč

Cizrně se také někdy říká římský hrách. Je to luštěnina s jemnou oříškovou chutí a lehce krémovou konzistencí. Můžeme jí použít jako přílohu, nebo jako základ oblíbeného hummusu.

Zbaštito Zbaštito Kuskus 500 g
36 Kč

Spařená a do kuliček vytvarovaná krupice, to je kuskus. Má lehce oříškovou chuť. Je skvělý jako příloha, do salátů nebo zavářka do polévek.

Zbaštito Zbaštito Kuskus celozrnný 500 g
37 Kč

Spařená a do kuliček vytvarovaná krupice, to je kuskus. Má lehce oříškovou chuť. Je kypřejší než klasický kuskus. Hodí se jako příloha, do salátů nebo zavářka do polévek.

Zbaštito Zbaštito Sirup Dobromysl a Echinacea 500 ml
125 Kč

Tento sirup je vyrobený z kvalitního třtinového cukru, citrónové šťávy a výluhu květů a nati echinacei ( třapatky nachové) a dobromysli, což jsou byliny podporující přirozenou obranyschopnost organismu a mají také výrazný antioxidační účinek.

Zbaštito Zbaštito Sirup Levandule 500 ml
125 Kč

Tento sirup je vyrobený z kvalitního třtinového cukru, citrónové šťávy a výluhu z květů a listů levandule, která podporuje relaxaci a duševní pohodu, dokáže napomáhat dobrému spánku i příznivě ovlivňovat trávení.

Zbaštito Zbaštito Sirup Meduňka a heřmánek 500 ml
125 Kč

Tento sirup je vyrobený z kvalitního třtinového cukru, citrónové šťávy a výluhu z meduňky a heřmánku. Kombinace těchto bylinek navozuje pozitivní náladu a podporuje relaxaci, spánek a mentální zdraví. Příznivě ovlivňuje zažívání, trávení a spalování tuků v těle, působí protizánětlivě.

Zbaštito Zbaštito Vypečený pekan 200 g
199 Kč

Ořechové máslo z pekanových ořechů, s trochou lískových ořechů, oslazeno mléčnou čokoládou, ovoněno kapkou skořice. Taková naše Nutela a přesto to Nutela není.