Grand Theft Auto V (GTA 5) - PC
699 Kč

GTA V maximálně využije sílu vašeho PC a přinese zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení, které hra doznala. GTA 5 se může pochlubit vylepšenou umělou inteligencí vyšším rozlišením a detailnější grafikou.

Just Dance 2020 - Switch
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Just Dance 2020 obsahuje žebříčkové hity, rodinné favority i exkluzivními překvapeními, které jsou ve hře k objevení.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PC
599 Kč

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint pro PC s CZ titulky je vojenská střílečka zasazená do nehostinného a rozsáhlého otevřeného světa, kterou můžete celou odehrát sami nebo v kooperativním režimu až pro 4 hráče.

NHL 20 - Xbox One
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

EA SPORTS™ NHL™ 20 představuje špičkové inovace v hratelnosti, které zdůrazní vaše dovednosti, více možností úprav k vyjádření osobitého stylu a nové režimy pro soupeření s přáteli.

Grand Theft Auto 5 (GTA V) Premium Edition - PS4
699 Kč

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition obsahuje:Re-edici základní hry Grand Theft Auto V pro PS4 a veškerá rozšíření a updaty, které dosud vyšly.Pro online hraní v této edici GTAV najdete více jak 30 obsahových balíčků, jako jsou například The Criminal Enterprise Starter Pack (předměty do GTA…

Rising Sun: Invaze dynastií (Dynasty Invasion)
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

OBSAH BALENÍ

● 27 figurek

● 4 plastové žetony klanů

● 22 karet

● 22 podstavců pro figurky

● 1 tabulka politiky a války

● 10 žetonů

● 2 zástěny klanů

● 1 pravidla

Vyprávěj (1.- 5. řada) - Kolekce - 34 DVD
1 999 Kč

Co se vám vybaví, když se řekne "šedesátá léta“? Sověti úspěšně vysílají člověka do vesmíru, na Západě probíhá Beatlemanie, přichází Srpen 68, v Československu ve volbách vyhrávají komunisté na 98,4%… Jak jste tuto dobu prožívali vy?

The Sims 4: Psi a kočky - PC
899 Kč

Čtvrté velké rozšíření The Sims 4. Tento dodatek vám umožní vytvářet nejrůznější psy a kočky, pořiďte Simíkům domů někého mazlíčka a navždy tak změňte jejich životy. V tomto rozšíření také můžete o zvířata simíků pečovat v roli veterináře.

SnowRunner CZ - PS4
1 299 Kč

Ve hře SnowRunner se usadíte za volant pořádných bestií (výkonných vozidel) a pokusíte se pokořit extrémní otevřená prostředí s nejvyspělejší simulací terénu v historii.

Assassin's Creed Odyssey - PS4
899 Kč

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve sv#ětě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti.

FIFA 20 CZ - Xbox One

FIFA 20 CZ - Xbox One

Hodnocení: 4,3
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S podporou enginu Frostbite ožijí ve hře FIFA 20 od EA SPORTS FIFA 20 ve verzi pro Xbox One dvě stránky nejoblíbenější hry světa – prestižní profesionální scéna a nový autentický pouliční fotbal v rámci EA SPORTS VOLTA.

The Sims 4 - PS4
999 Kč

The Sims 4 je hra simulující život, kterou dosud bylo možné hrát pouze na PC, nyní The Sims 4 užijete na Playstation 4. Hra The Sims 4 vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší.

Harry Potter - Kolekce 1-7 ( 11 disků ) - Blu-ray
2 999 Kč

Kolekce obsahuje sérii všech osmi filmů:Originální název: Harry Potter Boxset Years 1–7b

1. Harry Potter a Kámen mudrců 2. Harry Potter a Tajemná komnata 3. Harry Potter a vězeň z Azkabanu

4. Harry Potter a Ohnivý pohár

5. Harry Potter a Fénixův řád 6. Harry Potter a Princ dvojí krve

7.

Středozemě kolekce (Prodloužené verze) - 36 DVD
1 499 Kč

PÁN PRSTENŮ: SPOLEČENSTVO PRSTENU (2001, 200 minut) OBSAHUJE POUZE CZ TITULKY Hlavním hrdinou je hobit Frodo Pytlík, který se ve své vlastní domovině zvané Středozemě dostal do samotného centra bitvy mytických proporcí.

The Sims 4: Hurá na vysokou - PC
899 Kč

The Sims 4 přichází s velkým rozšířením Hurá na vysokou! Začněte se učit a ukažte svého školního ducha v dodatku The Sims 4 Hurá na vysokou. Simíci nastoupí na vejšku, kde si užijí studium i mimoškolní aktivity.

Grand Theft Auto V (GTA 5) Premium Edition Xbox One
699 Kč

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition obsahuje:Re-edici základní hry Grand Theft Auto V pro Xbox One a veškerá rozšíření a updaty, které dosud vyšly.Pro online hraní v této edici GTAV najdete více jak 30 obsahových balíčků, jako jsou například The Criminal Enterprise Starter Pack (předměty d…

Moto GP 20 - PS4
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Závodní hra MotoGP s číslem 20 je tu a vy se díky ní můžete zúčastnit motocyklové sezóny 2020. Dáte si závody se šampiony MotoGP anebo se vžijete do role mladého závodníka a budete šplhat po žebříčcích od Red Bull MotoGP Rookies Cup až do vrcholné třídy.

Just Dance 2020 - PS4
649 Kč

Hra Just Dance 2020 obsahuje žebříčkové hity, rodinné favority i exkluzivními překvapeními, které jsou ve hře k objevení.

Středozemě Kolekce (Kinoverze) - 6 DVD
499 Kč

HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA (2012) První díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta natočený na námět stejnojmenné nadčasové klasiky z pera J. R. R. Tolkiena sleduje hlavního hrdinu Bilba Pytlíka.

Statečné srdce (Sběratelská limitovaná edice) - Blu-ray
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

LIMITOVANÁ EDICE obsahuje:

  • film ve standardním amaray obalu
  • 2 ražené mince
  • váček na mince s emblémem lva
  • odznak se skotskou vlajkou
  • ručně kreslené pohlednice s motivem postav z filmu

Film Statečné srdce je inspirován skutečnou historickou postavou Williama Wallace, který se v 13.století…

LEGO Marvel Collection - PS4
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Herní kolekce LEGO Marvel Collection nabídne 3 akční LEGO hry z univerza Marvel: LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Marvel's Avengers, LEGO Marvel Super Heroes 2 a navíc veškerý obsah vydaný v rámci season pass pro každou hru!

Far Cry 5 CZ - PS4
699 Kč

Far Cry 5 vás vezme do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County.

The Sims 4 CZ - PC

The Sims 4 CZ - PC

Hodnocení: 5
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

The Sims 4 vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší. Budovat jim domovy a prožívat s nimi příběhy příjemné i vzrušující.Vytvářejte Simíky vybavené intelektem a emocemi a vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje.

The Sims 4 - Xbox One
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

The Sims 4 je hra simulující život, kterou dosud bylo možné hrát pouze na PC, nyní také pro konzoli Xbox ONE. Hra The Sims 4 vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší.

The Sims 4 + Psi a kočky BUNDLE (základní hra + rozšíření) - PC
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální sada The Sims 4 obsahuje:

Základní hru The Sims 4 pro PC
Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky – Život je lepší se psy a kočkami. The Sims 4

je hra simulující život, která vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší.

FIFA 20 CZ - PS4

FIFA 20 CZ - PS4

Hodnocení: 5
499 Kč

S podporou enginu Frostbite ožijí ve hře FIFA 20 od EA SPORTS FIFA 20 ve verzi pro PS4 dvě stránky nejoblíbenější hry světa – prestižní profesionální scéna a nový autentický pouliční fotbal v rámci EA SPORTS VOLTA.

Just Dance 2020 - Xbox One
649 Kč

Just Dance 2020 pro Xbox One obsahuje žebříčkové hity, rodinné favority i exkluzivními překvapeními, které jsou ve hře k objevení.

Planeta opic: Cézarova kolekce (s hlavou Cézara) - Blu-ray
1 999 Kč

SBĚRATELSKÁ LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE:

  • Caesarova replika
  • Všech 8 „opičích“ filmů na Blu-ray
  • 32 stránkový booklet
  • Sběratelské karty

PLANETA OPIC (1968) Někde ve vesmíru přece musí být něco, co je lepší než člověk.

DOOM Eternal - PS4
1 099 Kč

PC hra DOOM Eternal od studia i#d Softw#are je přímým pokračováním cenami ověnčeného bestselleru DOOM z roku 2016. Zažijte ultimátní kombinaci rychlosti a síly, zatímco si budete razit cestu napříč dimenzemi s využitím nového soubojového systému z první osoby.

Ledové království II - DVD
199 Kč

Český název: Ledové království 2 Originální název: Frozen II [USA, 2019] Nosič (platforma): DVD   Délka: 100 minut

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království.

Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice - Switch
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zaklínač 3: Divoký hon Game of the Year pro NINTENDO Switch:Edice Zaklínač 3: Divoký hon – Hra roku kombinuje základní hru a veškerý dosud vydaný dodatečný obsah.Obsahuje datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi, které nabízejí obrovských 50 hodin dodatečného příběhu a také nové herní mechanismy a…

DOOM - PS4
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nový DOOM, to je zábava brutálních rozměrů na Playstation 4.

FIFA 20 (Legacy Edition) - Switch
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

EA SPORTS™ FIFA 20 přináší skutečně mistrovské zážitky na hřišti i mimo něj.

EA Sports UFC 3 - PS4

EA Sports UFC 3 - PS4

Hodnocení: 4
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

EA SPORTS™ UFC® 3 přináší revoluční bojový pohyb pomocí systému Real Player Motion Tech, nové herní animace díky které dosáhnete mnohem plynulejšího a citlivějšího pohybu než v ostatních sériích.

WRC 8 - Switch
1 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Závodní herní série WRC je tu s číslem 8, autentičtější, než kdy dřív, díky nové off-roadové fyzice na všech površích, kompletně přepracovanému kariérnímu módu, dynamickému počasí, 50 týmů, 14 zemí, 100 tratí, týdenní výzvy a Esport módu. To vše na vás čeká v tom nejlepším WRC zážitku všech dob.

The Sims 4: Život ve městě - PC
899 Kč

The Sims 4 Život ve městě, to je třetí velké rozšíření čtvrté řady The Sims. Vyrazte se Simíky do města a prozkoumejte všechno, co může nabídnout. Od rušných ulic, kde se pořád něco děje, až po jedinečné situace vzniklé díky bydlení v bytech. Splňte svým Simíkům sny v živém městě San Myshuno.

The Sims 4: Hurá do práce - PC
499 Kč

V tomto rozšíření hry The Sims 4 s podtitulem Hurá do práce budete mít na pracovišti rozhodující slovo vy! Konečně můžete ovládat své Simíky, také v práci a rozhodovat, zda se vydají cestou velkého povýšení, nebo budou hrozbou pro zbytek pracovního kolektivu!

Sniper Elite 4 (Limited Edition) - Xbox One
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vítejte v Itálii roku 1943.Sniper Elite 4 navazuje na události z předchozího dílu Sniper Elite 3 a vezme vás na nádherný italský poloostrov, na němž se nacházejí krásná středomořská městečka, obrovské nacistické budovy, rozsáhlé lesy a prastaré horské kláštery, vybudované po vzoru legendárního Mon…

Watch Dogs 2 CZ - PS4
479 Kč

Ve hře Watch Dogs 2 se stanete Marcusem Hollowayem, nadaným mladým hackerem žijícím v kolébce technické revoluce, San Fanciském zálivu.

Hobit 1-3 Kolekce (12 BD) - Blu-ray 3D + 2D
1 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA (2012) První díl trilogie Hobit: Neočekávaná cesta natočený na námět stejnojmenné nadčasové klasiky z pera J. R. R. Tolkiena sleduje hlavního hrdinu Bilba Pytlíka.

Farming Simulator 19: Platinum Edition - PS4
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ujměte se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 19 Platinum Edition, která obsahuje základní hru plus více než 35 nových vozidel značky class CLAAS:Poprvé v historii této série farmářských simulátorů objevte CLAAS, jednu z čelních světových farmářských značek, a jeho moderní a klasická v…

The Outer Worlds Xbox One
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

The Outer Worlds je nová sci-fi RPG hra pro jednoho hráče od herního studia Obsidian Entertainment.

Assassin's Creed Odyssey - Xbox One
899 Kč

Napište vlastní legendární Odysseu a zažijte epická dobrodružství ve sv#ětě, kde na každé volbě záleží. Odsouzení na smrt vlastní rodinou se vydáte na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti.