GoDan Fóliový balón číslo 5 - fialová - 92 cm

GoDan Fóliový balón číslo 5 - fialová - 92 cm


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Oživte narozeninovou oslavu fóliovými balony ve tvaru čísla. Jejich hlavní výhoda je kvalita a nepropustnost. Fóliové balónky nafouknuté vzduchem vám vydrží několik měsíců bez výrazných změn. Celý popis

89
89 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Zboží partnera Golds.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100037146060

Popis

Popis produktu

Vybraný balón můžete snadno naplnit heliem, stačí si jen vybrat z naší nabídky jednorázových bomb plněných heliem nebo přijít do naší prodejny a nechat si balón nafoukat za výhodnou cenu. Máme pro vás hélium do balónků pro vlastní použití – ovládání je zcela jednoduché a zvládne ho hravě každý! Takto naplněný balón vám vydrží létat cca 7–10 dní (záleží na několika faktorech) a dá se opakovaně plnit. Balónek lze nafouknout i vzduchem pomocí pumpičky nebo brčkem.

Fóliový balónek narozeninové číslo

  • počet: 1 ks 
  • vhodné pro nafukování  vzduchem i heliem
  • velikost 92 cm
  • barva: fialová

Oživte  narozeninovou oslavu fóliovými  balony  ve tvaru čísla. Jsou dražší než klasické latexové balónky, ale jejich hlavní výhoda je  kvalita  a  nepropustnost . Fóliové balónky nafouknuté vzduchem vám  vydrží několik měsíců  bez výrazných změn. V případě, že fóliový balónek nafouknete  héliem , můžete počítat s tím, že Vám bude létat přibližně  14 dnů , přičemž tvar nezmění cca  7 dní . 

Na nafouknutí balónků ve tvaru čísla Vám doporučujeme  helium na 20 balónů  - je to nejlevnější varianta hélia, se kterým nafoukáte 2 ks fóliových balónků ve tvaru čísla + cca 5 klasických balónků.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Počet balónků 1
Typ fóliové balónky