Country Life Tahini - sezamový krém 350 g
126 Kč

Sezamový krém Tahini bez soli, je vyroben z čerstvě opražených a rozemletých sezamových semínek. Je tradiční součástí středozemní pomazánky – hummusu, v jídelníčku plnohodnotně nahrazuje máslo.

Rapunzel Bio 100%-ní arašídová pasta jemná 250g
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bio 100%-ní arašídová pasta jemná Jemný krém z čerstvě pražených arašídů, kterému se také někdy říká burákové máslo. Jako pomazánka na chleba má výbornou burákovou chuť. Arašídy byly několikrát testovany na přítomnost aflatoxinů. Složení: čerstvě opražené a namleté arašídy.

Rapunzel Bio 100%-ní pasta z nepražených mandlí 250 g
278 Kč

Tato 100%-ní mandlová pasta se vyrábí z nepražených mandlí, které se po spaření vodou zbaví slupky. Přirozeně obsahuje kvalitní nenasycené oleje, vitaminy a minerály. Protože nejsou použita žádná aditiva, jako například ztužené tuky nebo emulgátory, může docházet k oddělení mandlového oleje.

Rapunzel Bio pasta z nepražených mandlí Evropa 100% 250 g
258 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato 100%-ní mandlová pasta se vyrábí z nepražených evropských mandlí zbavených slupky. Má výraznější marcipánovou chuť a vůni a hodí se zejména na přípravu dezertů, je vynikající na pečivo (lze kombinovat s medem, javorovým sirupem, rozinkami.

Rapunzel Bio Tahini - sezamová pasta 250g
104 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistá pasta z mletých šetrně pražených sezamových semínek. Sezam je důležitým zdrojem vápníku, vitaminů B1 a B6, železa a hořčíku. Tahini je oblíbené v makrobiotické kuchyni, používá se v oblíbené pomazánce hummus a hodí se do většiny pomazánek na bázi vařených luštěnin.

Sunfood Bio Miso rýžové 300 g
168 Kč

Miso rýžové – tato fermentovaná vyzrálá pasta ze sóji a rýže je vhodná do polévek či omáček. Toto charakteristické koření tvoří základ japonské kuchyně již řadu let. Jemně slané koření Miso je velmi výživné, obsahuje enzymy, vitamíny, bílkoviny a stopové prvky.

Wolfberry Tahini sezamová pasta 1000 g
289 Kč

Tahini sezamová pasta 1000 g Wolfberry. Tahini je čistá nesolená pasta z jemně mletých pražených sezamových semínek. Jde o rostlinný, přírodní produkt bez chemických přídavků, vhodný pro vegany i malé děti. Neobsahuje palmový tuk a hodí se do většiny pomazánek na bázi vařených luštěnin.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pasty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pasty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pasty akce.