Prestigio PBSP1SI

Prestigio PBSP1SI

Hodnocení: 4
1 099 Kč

999 Kč

Nový Prestigio PBSP1 je kompaktní audio systém nabízející jedinečnou kvalitu a čistý zvuk. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu a vychutnejte si harmonický zvuk, stylový design a pohodlí na vašich cestách pomocí technologií NFC, Bluetooth a AUX. Jen jeden dotyk a přenosný reproduktor je přippojen a připraven přehrát hudbu.


Prestigio PSP3 šedá

Prestigio PSP3 šedá

Hodnocení: 3,5
999 Kč

699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nový Prestigio PSP3 je kompaktní audio systém nabízející jedinečnou kvalitu a čistý zvuk. Připojuje se USB kabelem a 3,5mm konektorem. Tyto reproduktory představují ideální řešení na cesty, jsou kompatibilní s laptopy a MP3 přehrávači, iPody a dalšími audio zařízeními. Na reproduktorech Prestigio PSP3 snadno ovládáte hlasitost a kromě toho budou vedle vašeho PC nebo notebooku skvěle vypadat. Prestigio PSP3 je skvělá volba pro všechny, kteří hledají čistou kvalitu zvuku, snadnou přenosnost a jednoduché ovládání.


Microsoft Surface Go Type Cover (KCM-00013)
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Microsoft Surface Go Type Cover, trackpad, akcelerometr, podsvětlené klávesy, magnetický zámek | Kompatibilní s přístrojem Microsoft Surface Go | Barva: černá | Anglické rozložení kláves.


Wenger SHERPA - 16" tenká brašna na notebook, burgundy
875 Kč

Stylová dvojitá tenká brašna vytvořena z prodyšného a kvalitního materiálu odpovídá velikosti 16" a objemu 9 litrů. S rozměry 40 X 30 X 8 cm pojme bez problémů notebook nebo tablet. Oceníte důmyslně vytvořený vnitřek brašny a kvalitní, odolný zevnějšek s popruhem přesně padnoucím na každé rameno.